www.sportwings.cz

TRIXIE DOG CAR HARNESS XS 20-50CM Postroj do auta, černá, velikost XS

Výjimečný a žádaný produkt TRIXIE DOG CAR HARNESS XS 20-50CM Postroj do auta, černá, velikost XS od kvalitní značky TRIXIE máte možnost získat tady nyní za výborné peníze! Aktuálně stojí u nás 129 Kč. EAN: 4011905012889
TRIXIE DOG CAR HARNESS XS 20-50CM Postroj do auta
Více informací »
Značka: TRIXIE
129
Popis

Postroj do auta Trixie DOG CAR HARNESS XS 20-50CM brání volnému pohybu psa ve vozidle. Zároveň ho chrání a udrží na daném místě v případě prudkého brždění či nárazu. Je možné ho využít i na denní procházku. V oblasti krku a hrudníku je nastavitelný pro co nejlepší padnutí.

Další zboží z kategorie Vše pro psy
TRIXIE VIMY S Pláštěnka pro psa

Pláštěnka Trixie VIMY S ochrání vašeho psa před vodou a větrem. Díky výrazným barvám a reflexním prvkům bude váš pejsek viditelný i ve zhoršených viditelnostních podmínkách. Má nastavitelný břišní popruh s přezkou a nastavitelné smyčky na zadní nohy, aby co nejlépe pasoval.

549 Kč
TRIXIE PESEK Pešek

Tréninkový pešek Trixie PESEK slouží k nácviku kousání. Je vyroben z pevného materiálu a má poutko na ruku.

89 Kč
TRIXIE CAVO COLLAR M-L Polostahovací obojek

Polostahovací obojek Trixie CAVO COLLAR M-L je vyrobený z pevného popruhového pásku. Při tahu se obojek lehce utáhne podle obvodu krku psa. Díky zarážce nedojde k přiškrcení.

109 Kč
TRIXIE BUFFALLO WHISTLE Píšťalka z buvolího rohu

Píšťalka z buvolího rohu Trixie BUFFALLO WHISTLE je ideální pro trénink, lov i k výcviku různých povelů. Tón je přenášen na velké vzdálenosti.

119 Kč
Máme v nabídce od značky TRIXIE
TRIXIE BUFFALLO WHISTLE Píšťalka z buvolího rohu

Píšťalka z buvolího rohu Trixie BUFFALLO WHISTLE je ideální pro trénink, lov i k výcviku různých povelů. Tón je přenášen na velké vzdálenosti.

119 Kč
TRIXIE PREMIUM DOG HARNESS L Trekingový postroj pro psa

Trekingový postroj pro psa Trixie PREMIUM DOG HARNESS L má měkké polstrování po celé délce. Díky plynule nastavitelným krčním a břišním popruhům ho jednoduše přizpůsobíte vašemu psovi.

559 Kč
TRIXIE DOG-O-SOAR FRISBEE L Létající talíř pro psy

Létající talíř pro psy Trixie DOG-O-SOAR FRISBEE L je skvělou aktivní hračkou i výcvikovou pomůckou. Díky pružnému materiálu eliminuje zranění. Je vyroben z příjemné, protiskluzové gumy, která plave na vodě.

179 Kč
TRIXIE PUPPY BOWL 1

Nerezová miska Trixie PUPPY BOWL 1,4L je určena pro krmení štěňat. Díky velkému průměru a vypouklému středu poskytuje dostatek prostoru pro krmení i několika štěňat naráz. Vypouklý střed navíc zabraňuje štěňatům proběhnout skrz misku nebo si sednout do krmiva. Nízký okraj zajišťuje pohodové krmení.

249 Kč