www.sportwings.cz

Tregare NSC 3 MEDIUM WHITE Badmintonové košíčky, modrá, velikost UNI

Kvalitní produkt Tregare NSC 3 MEDIUM WHITE Badmintonové košíčky, modrá, velikost UNI od výrobce Tregare jednoduše seženete právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu. Nabídky od 99 Kč. EAN: 2000002386360
Tregare NSC 3 MEDIUM WHITE Badmintonové košíčky
Více informací »
Značka: Tregare
99
Popis

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 MEDIUM WHITE s hlavou z přírodního korku, vhodné pro rekreační hráče.

Další zboží z kategorie Raketové sporty

Pohodlně kralujte kurtům. Tato dámská tenisová obuv adidas COURTJAM BOUNCE W s prodyšným svrškem ze síťoviny a responzivním odpružením BOUNCE vám umožní rychlé starty a doskoky. Spolu s důrazem na stabilitu chodidla při rotacích nohy a s jistotou pevných skluzů díky TPU překryvům se jedná o šampiona mezi tenisovou obuví.

999 Kč
Babolat BOOST AERO Tenisová raketa

Tenisová raketa Babolat BOOST AERO je vhodná pro ženy, začátečníky a juniory přecházející na dospělou raketu. Její nízká váha zajišťuje skvělou ovladatelnost. Díky velikosti hlavy je tolerantní k chybám, pokud netrefíte míček přímo do středu rakety.

1 999 Kč
Dunlop PROGRESS Squash míček

Squashový míč bez tečky Dunlop PROGRESS je větší o 6 % a má o 20 % větší hang-time (doba letu) než je standard. Doporučujeme pro rekreační hráče.

99 Kč
Stiga CLASH Ping pongová pálka

Pálka Stiga CLASH je vyvinuta pro všechny hráče, kteří vyžadují vysoce kvalitní rekreační pálku s vynikající kontrolou míčku.

249 Kč
Máme v nabídce od značky Tregare
Tregare PRO SWIFT Tenisová raketa

Tenisová raketa Tregare PRO SWIFT je určena pro začínající a mírně pokročilé rekreační hráče.

499 Kč
Tregare POWER TECH Badmintonová raketa

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč
Tregare 1B6-U7B Míče na stolní tenis

Míčky Tregare 1B6-U7B pro stolní tenis, vhodné pro rekreační hru.

49 Kč
Tregare GX 505 Badmintonová raketa

Badmintonová raketa Tregare GX 505 je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu. Pro větší razanci úderu je raketa těžší.

199 Kč