www.sportwings.cz

Tregare GX 9500 Badmintonová raketa, červená, velikost 3

Kvalitní a levný produkt Tregare GX 9500 Badmintonová raketa, červená, velikost 3 od společnosti s dlouholetou tradicí Tregare získáte právě dnes opravdu levně. Ve skvělé akci za 399 Kč.
EAN: 2000002386292
Tregare GX 9500 Badmintonová raketa
Ověřit dostupnost
Značka: Tregare
399

Badmintonová raketa Tregare GX 9500 je určená pro začínající a mírně pokročilé hráče. Díky této raketě se skvěle naučíte základní techniky.

Další zboží z kategorie Rakety

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 88S GAME s technologií vyvážení RGS (Rotational Generator Systém) pomůže každému hráči, který dokáže kombinovat obranu s útokem. Tuto raketu snadno zvládnou jak začátečníci, tak pomůže i středně pokročilým hráčům, kteří nechtějí šetřit na svém prvním vybavení. Design i stěžejní technologie jsou převzaty ze závodního rámu Astrox 88S PRO.

1 999 Kč

Badmintonová raketa Wish CARBON PRO 98 je celografitovou raketou pro hráče vyznávající univerzální herní styl. Díky použití moderních technologií má raketa vynikající herní vlastnosti, které ocení jak mírně pokročilí, tak pokročilí hráči. Raketa je určena pro mírně pokročilé a pokročilé hrající technickým stylem. Pružný shaft (4/5) a vyvážení do ruky (4/5) zajišťuje, že je raketa velmi dobře ovladatelná v technických úderech a zároveň přesná v útoku. Nízká váha vám umožní vynikající ovladatelnost a kontrolu úderu. Výplet WBS 500 nabízí skvělou odolnost a vynikající kontrolu úderu. Je určen pro technickou hru, umožňuje však i tvrdé zakončení výměny.

699 Kč

Badmintonová raketa Yonex NANOFLARE 700 se středně pružným shaftem je vhodná pro pokročilé hráče, kteří vyznávají technický-celodvorcový styl hry a dokáží trpělivě kombinovat kraťasy i dlouhé údery. Začátečníci ocení tento rám při osvojování badmintonové techniky a neváhají investovat do svého vybavení.

4 149 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX GS s novou technologií důmyslného vyvážení – RGS (Rotational Generator Systém) – zůstává neustále v absolutní rovnováze. Tuto raketu snadno zvládnou začátečníci i středně pokročilí hráči, kteří nechtějí šetřit na svém prvním vybavení.

1 699 Kč

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč

Badmintonová raketa adidas SPIELER E06.1 je vhodná pro začínající hráče, kteří stále hledají svůj styl hry. Vyvážení do hlavy pomůže začátečníkům v odehrávání úderů převážně ze zadní částí kurtu.

499 Kč
-26%

Velmi pružná badmintonová raketa Yonex DUORA 9 je navržena speciálně pro ženský herní styl, který nevychází z razantní hry, ale je založen na technice a dynamice. DUAL OPTIMUM SYSTEM je určen pro útočnou hru s vyšší razancí a kontrolou z forehandové strany a maximální rychlostí ze strany backhandové. Nový druh uhlíkových vláken NANOMETRIC DR dává rámu celkově větší razanci a zároveň pohlcuje vibrace po odehrání míčku. Spojením těchto technologií dokážete snadněji zahrát útočný úder se skvělou kontrolou i ve velmi obtížných herních situacích.

2 999 Kč

Badmintonová raketa Yonex ASTROX 99 PLAY je určena převážné začínajícím a mírně pokročilým hráčům s útočným stylem hry, kteří se dokáží i velmi dobře bránit. Tenký a zároveň velmi pevný rám je hlavním znakem raket řady Astrox, navíc design i stěžejní technologie jsou převzaty ze závodního rámu Astrox 99 PRO. Díky použití nejnovějších technologií i v tomto základním modelu z řady Astrox 99 si Vaši hru opravdu užijete.

1 599 Kč
Máme v nabídce od značky Tregare

Tenisová raketa Tregare PRO SPEED je určena pro začínající hráče. Vyvážení na střed vám umožní se snadněji naučit základní techniky.

299 Kč

Tenisová raketa Tregare PRO SWIFT je určena pro začínající a mírně pokročilé rekreační hráče.

499 Kč

Badmintonová raketa Tregare POWER TECH je určená pro rekreační hráče. Díky této raketě se rychle naučíte základní techniku úderu.

249 Kč

Základní obal na squashovou raketu Tregare SQUASH BAG z odolného materiálu se postará o její ochranu. Díky popruhu přes rameno ji lze snadno přenášet.

149 Kč

Juniorská badmintonová raketa Tregare TEC FUN JR má zkrácenou délku pro snadnější ovládání a lepší nácvik základních technik. Je určená především pro začínající hráče.

149 Kč

Obal Tregare TENNIS BAG s polstrováním a ramenním popruhem pojme až 2 tenisové rakety. Přední kapsa poslouží k uložení drobností.

499 Kč

Nylonové míčky značky Tregare NSC 3 FAST WHITE s hlavou z přírodního korku, vhodné pro rekreační hráče.

99 Kč

Míčky Tregare 1B6-U7B pro stolní tenis, vhodné pro rekreační hru.

49 Kč