www.sportwings.cz

TREE FROG PRO 3 Nosič kol, černá, velikost UNI

Kvalitní a oblíbený produkt TREE FROG PRO 3 Nosič kol, černá, velikost UNI od společnosti s úžasnou pověstí TREE FROG můžete najít tady a teď opravdu výhodně. Nyní získáte od 13 890 Kč.
EAN: 6971685490049
TREE FROG PRO 3 Nosič kol
Ověřit dostupnost
Značka: TREE FROG
13 890

Model TreeFrog PRO 3, který unese 3 kola (celková nosnost 60 kg), nebo maximálně 2 e-kola. Dvouvrstvá polykarbonátová deska Pro 3 má 5 vakuových košíčků TreeFrog, z nichž každý má nosnost 110 kg, 3 úchyty na vidlice a 3 zadního kola. Univerzální úchyty na vidlice 9-15×100 mm bezpečně pojmou buď 3 standardní 9mm rychloupínáky, nebo vidlice 15×100 mm (Boost spacer funguje u horských kol 15×110 mm). Řady Pro jsou k dispozici s různými velikostmi 12 mm, 15 mm a 20 mm pevné osy. (včetně jedné pro vidlici Lefty). Je to skvělá volba pro rodiny s dětmi, pro všechna auta.

Další zboží z kategorie Nosiče kol

Moderní a velmi snadno ovladatelný nosič kol na tažné zařízení Aroso ISAR 3. Nosič je vhodný na naprostou většinu typů jízdních kol, trekových, horských i silničních. Každá ližina má maximální zatížitelnost 15kg. Nosič je plně uzamykatelný, všechna jízdní kola jsou zabezpečená individuálními zámky. Rychlá a snadná montáž a demontáž s velmi kompaktním a funkčním rychloupínacím systémem včetně integrovaného zámku k tažnému zařízení v praktické páce. Montáž nevyžaduje použití velké síly. Pláště kol jsou upevněny pomocí ozubených pásků. Sklopná funkce nosiče poskytuje pohodlný a rychlý přístup k zavazadlům vozu také s namontovanými koly.

7 999 Kč
-14%

Nosič kol Thule ProRide 591 je symbolem toho nejelegantnějšího způsobu přepravy jízdních kol na střeše osobního vozu. Díky jednoduchému systému přichycení na tento střešní nosič jízdních kol snadno upevníte své jízdní kolo až o hmotnosti 20 kg. Pevný nosič kol Thule PRORIDE 591 s hliníkovou konstrukcí je naším nejprodávanějším modelem s unikátním designem. Převážení kol na střeše vozu nikdy nebylo tak snadné. Montáž je velmi snadná a zvládne ji opravdu každý!

2 849 Kč

Moderní a velmi snadno ovladatelný nosič kol na tažné zařízení Aroso NECKAR 4. Nosič je vhodný na naprostou většinu typů jízdních kol, trekových, horských i silničních. Každá ližina má maximální zatížitelnost 15kg. Nosič je plně uzamykatelný, všechna jízdní kola jsou zabezpečená individuálními zámky. Rychlá a snadná montáž a demontáž s velmi kompaktním a funkčním rychloupínacím systémem včetně integrovaného zámku k tažnému zařízení v praktické páce. Montáž nevyžaduje použití velké síly. Pláště kol jsou upevněny pomocí ozubených pásků. Sklopná funkce nosiče poskytuje pohodlný a rychlý přístup k zavazadlům vozu také s namontovanými koly.

9 999 Kč

Přídavný nosič na čtvrté kolo k základnímu nosiči Aroso Main. Zvýší základní kapacitu nosiče o další 1 kolo. Přídavný nosič se montuje pomocí konzol nad svítilny nosiče kol a prodlužuje délku nosiče. Součástí je uzamykatelné rameno propojující rám čtvrtého kola s hrazdou nosiče. Sada obsahuje vše potřebné pro rychlou bezproblémovou montáž. Maximální nosnost celé sestavy na 4 jízdní kola s přídavným nosičem je 60kg. Třmen pro uchycení rámu bez problémů pasuje na rámy jízdních kol s průměrem 20-80mm.

2 499 Kč
-25%

Adaptér Thule RMS ADAPTER 7TO 13 SPIN převádí elektrickou zásuvku automobilu se 7 póly na zásuvku s 13 póly. Je-li automobil vybaven elektrickou 7pólovou zásuvkou, slouží tento adaptér jako převáděcí zařízení, které umožňuje montáž výrobků Thule se 13 póly.

599 Kč

Adaptér / redukce ADAPTER 7/13 od renomované německé značky Aroso je vhodná ke všem nosičům jízdních kol na tažné zařízení od výrobce Aroso, Thule, Jetbag, Atera a dalších. Redukci použijete v případě, že máte starší typ vozidla s tažným zařízením vybaveným 7-pólovou elektrickou zásuvkou. Pozor – moderní nosiče na tažné zařízení nepodporují přes 7-pólovou zásuvku couvací a mlhová světla, tato fungují pouze přes originální 13-pólovou zásuvku na vozidle.

299 Kč

Redukce zásuvky 4Car REDUKCE MINI tažného zařízení z 7. pólů na autě na 13. pólů na přívěsu.

129 Kč

Redukce zásuvky 4Car REDUKCE MINI tažného zařízení z 13. pólů na autě na 7. pólů na přívěsu.

129 Kč
Máme v nabídce od značky TREE FROG

TreeFrog PRO 1 pojme 1 kolo (do 20 kg). Žádné e-kolo!!! Dvouvrstvá polykarbonátová deska má 3 vakuové košíčky TreeFrog, každý s nosností 110 kg, držák na vidlici a držák zadního kola. Univerzální držák vidlice 9-15×100 mm bezpečně pojme buď standardní 9mm rychloupínák, nebo vidlici 15×100 mm (Boost spacer kompatibilní s horským kolem 15×110 mm). Je to skvělá volba pro každé auto a vejde se dokonce do batohu, takže cestování s ním je snadné a je to vynikající volba pro použití v půjčených automobilech. Lze jej namontovat na střechu, hatchback nebo zadní okno. Cestování s kolem tak nikdy nebylo jednodušší.

7 690 Kč