www.sportwings.cz

THULE VELOSPACE XT 3BIKE 13PIN Nosič kol na tažné zařízení, černá, velikost UNI

Výjimečný a žádaný kus THULE VELOSPACE XT 3BIKE 13PIN Nosič kol na tažné zařízení, černá, velikost UNI od přední značky THULE snadno můžete sehnat bezpečně online za super cenu! Nyní pořídíte za super cenu 16 990 Kč.
EAN: 7313020078779
THULE VELOSPACE XT 3BIKE 13PIN Nosič kol na tažné zařízení
Ověřit dostupnost
Značka: THULE
16 990
Popis

Univerzální nosič kol Thule VELOSPACE XT 3BIKE 13PIN pro všechny typy jízdních kol, od elektrokol a fatbiků po malá dětská jízdní kola. Snadné upevnění kol díky odnímatelným držákům rámu vybaveným růžicí s omezovačem momentu utažení Thule AcuTight, který cvakne, jakmile je kolo optimálně upevněno. Nastavitelné podtlakové přezky s extra dlouhými popruhy pro ráfky umožňují snadné upevnění kol se širokými pneumatikami (až 4.7palcovými). Na nosič je možné uchytit i koloběžky.

Další zboží z kategorie Nosiče kol
THULE VELOSPACE XT 2BIKE 13PIN Univerzální nosič kol

Univerzální nosič kol Thule VELOSPACE XT 2BIKE 13PIN pro všechny typy jízdních kol – od elektrokol a fatbiků po malá dětská jízdní kola.

18 250 Kč
AROSO MOSEL Střešní nosič na kolo

Střešní nosič na kolo MOSEL od renomované německé značky Aroso. Díky jedinečnému designu držáku rámu a žlábku pro kola automaticky usadí kolo na místě, když jej připevňujete. Rychlé a snadné upevňování kol pomocí otočného voliče. Tlak je rozložen po povrchu velkých měkkých obložení úchytů, které se přizpůsobují trubkám rámu kola a minimalizují riziko poškození rámu. Bezpečná montáž – kolo je chráněno před pádem pomocí rozšířené dolní čelisti. Jednoduché rozhraní pro přehození nosiče z jedné strany vozidla na druhou.

2 499 Kč
AROSO NECKAR 4 Nosič kol na tažné zařízení

Moderní a velmi snadno ovladatelný nosič kol na tažné zařízení Aroso NECKAR 4. Nosič je vhodný na naprostou většinu typů jízdních kol, trekových, horských i silničních. Každá ližina má maximální zatížitelnost 15kg. Nosič je plně uzamykatelný, všechna jízdní kola jsou zabezpečená individuálními zámky. Rychlá a snadná montáž a demontáž s velmi kompaktním a funkčním rychloupínacím systémem včetně integrovaného zámku k tažnému zařízení v praktické páce. Montáž nevyžaduje použití velké síly. Pláště kol jsou upevněny pomocí ozubených pásků. Sklopná funkce nosiče poskytuje pohodlný a rychlý přístup k zavazadlům vozu také s namontovanými koly.

9 999 Kč
AROSO ADAPTER 7/13 Adaptér k nosičům jízdních kol na tažné zařízení

Adaptér / redukce ADAPTER 7/13 od renomované německé značky Aroso je vhodná ke všem nosičům jízdních kol na tažné zařízení od výrobce Aroso, Thule, Jetbag, Atera a dalších. Redukci použijete v případě, že máte starší typ vozidla s tažným zařízením vybaveným 7-pólovou elektrickou zásuvkou. Pozor – moderní nosiče na tažné zařízení nepodporují přes 7-pólovou zásuvku couvací a mlhová světla, tato fungují pouze přes originální 13-pólovou zásuvku na vozidle.

299 Kč
Máme v nabídce od značky THULE
THULE INDAGO 23L Batoh

Tento ekologicky šetrný batoh Thule INDAGO 23L z recyklovaných materiálů s certifikací bluesign je ideální na cesty do školy i na víkendové akce. Tento batoh splňuje kritéria standardu bluesign. Je vyrobený z tkaniny a dalších komponent s certifikací bluesign, která zaručuje, že byl vyroben způsobem šetrným k přírodním zdrojům a s minimálními dopady na člověka a životní prostředí. Speciální detaily zahrnují výstelku s tištěným geometrickým vzorem, tříbarevné vytahovací poutko, reliéfní vzor na tkanině ramenního popruhu a přenášecí madlo.

2 290 Kč
THULE VELOCOMPACT 3 BIKE 13-PIN Nosič kol na tažné zařízení

Kompaktní a lehký nosič kol Thule VELOCOMPACT 3 BIKE 13-PIN pro každodenní použití (na 3–4 jízdní kola). Díky stabilitě nezajištěné přípojky na tažném zařízení je snadná montáž i nastavení nosiče kol před uzavřením zajišťovací páky. Přidáním čtvrtého adaptéru pro jízdní kolo lze zvýšit kapacitu na 4 jízdní kola. Důmyslný systém sklápění ovládaný nožním pedálem umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru i tehdy, jsou-li připevněna kola.

14 990 Kč
THULE NOTUS 20L Batoh

Ekologicky šetrný batoh Thule NOTUS 20L z recyklovaných materiálů s certifikací bluesign® vás provede celým dnem. Tento batoh splňuje kritéria standardu bluesign®. Je vyrobený z tkaniny a dalších komponent s certifikací bluesign®, která zaručuje, že byl vyroben způsobem šetrným k přírodním zdrojům a s minimálními dopady na člověka a životní prostředí. Speciální detaily zahrnují výstelku s tištěným geometrickým vzorem, tříbarevné vytahovací poutko, reliéfní vzor na tkanině ramenního popruhu a přenášecí madlo.

1 790 Kč

Hydratační batoh Thule UPTAKE BIKE 12L je univerzální hydratační batoh s pružným vrchním dílem pro všestranné využití a magnetickou zpětnou hadičkou, se kterou budete mít obě ruce volné.

2 359 Kč