Další zboží z kategorie Týčka (Tees)

Týčka Pure 2 Improve STEP TEES 53 MM (25psc) jsou obzvlášť odolné a zajišťují neustálý zásah do tváře hole. Díky stupňovitému designu odpálíte golfový míček vždy ve stejné výšce. To vede ke konzistentním zásahům a větší délce.

39 Kč

Pružné týčka Lignum TEES SPORT 72 MM vyráběné z dřevěných pilin. Jednoduché nastavení výšky pro jednotlivé hole díky prstencovému systému.

119 Kč

Týčka Pure 2 Improve STEP TEES 69 MM (20psc) jsou obzvlášť odolné a zajišťují neustálý zásah do tváře hole. Díky stupňovitému designu odpálíte golfový míček vždy ve stejné výšce. To vede ke konzistentním zásahům a větší délce.

39 Kč

Pružné týčka Lignum TEES STAR 72 MM vyráběné z dřevěných pilin. Jednoduché nastavení výšky pro jednotlivé hole díky prstencovému systému.

119 Kč

Týčka Pride sport STEP 234 jsou vybaveny Pride Professional patentovaným systémem barevně označených týček, které umožňují snadnou identifikaci díky délce a vhodnosti týčka pro různé golfové hole.

179 Kč

Týčka Pride sport STEP 314 jsou vybaveny Pride Professional patentovaným systémem barevně označených týček, které umožňují snadnou identifikaci díky délce a vhodnosti týčka pro různé golfové hole.

199 Kč

Pružné týčka Lignum TEES 72 MM vyráběné z dřevěných pilin. Jednoduché nastavení výšky pro jednotlivé hole díky prstencovému systému.

119 Kč

Pružné týčka Lignum TEES 53 MM vyráběné z dřevěných pilin. Jednoduché nastavení výšky pro jednotlivé hole díky prstencovému systému.

119 Kč