www.sportwings.cz

Tendon MASTER 8,5 MM 70 M Lano, khaki, velikost UNI

Velmi prodávaný kousek Tendon MASTER 8,5 MM 70 M Lano, khaki, velikost UNI od dodavatele s dlouholetou historií Tendon pořídíte tady nyní za outletovou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 4 355 Kč.
EAN: 8590869289057
Tendon MASTER 8
Ověřit dostupnost
Značka: Tendon
4 355

Vysoká odolnost a dlouhá životnost. Lano Tendon MASTER 8,5 MM 70 M je jasná volba, pro ty, kteří hledají co nejdelší životnost vůči průměru lana. Vhodné jako první lano do hor.

Další zboží z kategorie Lezení

Šitá plochá smyce od značky Beal v šíři 18 MM. Klasická smyce, kterou zná a používá každý lezec. Poslouží dobře jako odsedka, prodloužení jištění atd. Jedná se o velice slabou „ostrou“ tužší smyci. Různé barvy u různých délek zjednodušují orientaci v materiálu.

129 Kč

Klasický expreskový set Ocún Falcon QD PA 16 s polyamidovou smyčkou a Falcon karabinami s vyšší světlostí zámku pro snazší cvakání lana a jistících bodů.

2 150 Kč

Šitá smyce od značky Beal z Dyneemy v šířce 10 MM. Velice dobrý pomocník pro dlouhé cesty s dobrou odolností proti oděru. Smyce DYNEEMA je velmi lehoučká a výborně se s ní pracuje. Každá délka smyce má svou barvu, což zlehčuje orientaci při výběru. Pozor na případné tření, či jiné zvýšení teploty. Dyneemové smyčky se pálí již při 145°C, kdežto klasické nylonové (PA) až při 230°C. Při navlhnutí, nebo námraze je taktéž pevnost materiálu snižována. Tyto fakta jsou daná materiálem a jsou pro všechny, i konkurenční, výrobky shodné.

179 Kč

Sada spolehlivé karabiny s ultralehkým jistítkem oCÚN BELAY SET CONDOR SCREW / HURRY, která je vhodná i pro začínající lezce. Velká jisticí HMS karabina Condor reaguje na nový trend v oblasti bezpečnosti při jištění. Je vybavena vnitřní západkou, která brání protáčení karabiny v jisticím oku. Pomáhá tak lépe se soustředit na bezpečnost při jištění. Ergonomické tělo nové generace je vykované pro pohodlný a jistý úchop. Rope friendly tvarování profilu vrchní části karabiny je vyladěno pro spolehlivou práci s lanem tak, aby nedocházelo k jeho nadměrnému opotřebení. Varianta Condor HMS Screw je vybavena klasickým šroubovacím zámkem typu keylock. Hurry je náš ultralehký kyblík, který umožňuje jištění na jednoducho i dvojito a disponuje dvěma režimy tření. Jako slaňovací a jistící pomůcka představuje Hurry jeden ze základních prvků lezecké výbavy.

790 Kč

Pohodlný a prodyšný prsní úvazek pro děti Ocún WEBEE CHEST KID, který využívá všech výhod patentovaného konceptu WeBee Performance Technology. Lehká a lehce nastavitelná konstrukce s jednou samosvornou přezkou. Prsní úvazek lze bezpečně používat pouze v kombinaci se sedacím úvazkem.

700 Kč

Pytlík na magnézium Ocún PUSH + BELT v elegantním designu, který zároveň slouží jako módní doplněk k úvazkům Ocún.

450 Kč

Beal WALL SCHOOL (Unicore) je lano o průměru 10,2 MM určené speciálně do uzavřených prostor na umělé stěny. Certifikaci má pouze jako jednoduché lano. Díky nižšímu průměru lana je vhodné pro mladší lezce a děti, kteří s ním budou pracovat snáze než s lanem průměru 10,5 MM. Výhodou je zesílený uhlazený oplet, který zaručuje větší odolnost vůči oděru a snazší průtah expresskami například při stahování lana. Je vyrobené pomocí patentované technologie UNICORE, která spojuje jádro a oplet. V případě nutnosti zkrácení lana bez možnosti zatavit konce, je výhodou, že se lano netřepí. A dále pokud při lezení poškodíte oplet, nesjedete i s opletem dolů.
Lano lze pořídit i ve variantě Lock Up, kdy na jednom konci je šité bezpečnostní oko s karabinou BEAL Twin Smith Captive s dvojitým zámkem. Varianta Lock Up School usnadňuje a velmi urychluje navazování lezců ve skupině a zaručuje i bezpečnost, kdy stačí pouze karabinu cvaknout do jistícího oka sedáku (při jištění lanem přes horní jistící bod – „Top rope“). Konec lana s karabinou plně nahrazuje píchaný osmičkový uzel.

3 390 Kč

Pomocná horolezecká šňůra Tendon HAMMER 3 MM 10 M.

117 Kč
Máme v nabídce od značky Tendon

Pomocná horolezecká šňůra Tendon REEP 8 MM 5 M.

198 Kč
117 Kč

Pomocná horolezecká šňůra Tendon REEP 6 MM 5 M.

142 Kč

Špičkové dynamické jednoduché indoorové lano Tendon INDOOR 10,2 MM 40 M, speciálně vyvinuto a testováno pro lezení na umělých stěnách a pro top rope jištění. Lano s vysokým bezpečnostním faktorem nejen pro tréninková centra a horolezecké školy, kde vlastnosti lana oceníte nejvíce, ale pro lezení každého z vás, když počasí venku nebude stát za nic.

3 292 Kč

Jak název napovídá, tohle lano Tendon AMBITION 9,8 MM 60 M je pro začínající, ale ambiciózní lezce, kteří lezou jak na umělé stěně, tak na skalách.

4 181 Kč

Pomocná horolezecká šňůra Tendon HAMMER 3 MM 10 M.

117 Kč

Pomocná horolezecká šňůra Tendon REEP 7 MM 5 M.

167 Kč

Vysoká odolnost a dlouhá životnost. Lano Tendon MASTER 8,5 MM 50 M je jasná volba, pro ty, kteří hledají co nejdelší životnost vůči průměru lana. Vhodné jako první lano do hor.

3 111 Kč