www.sportwings.cz

TECNIFIBRE WRAP ATP PLAYERS Tenisová omotávka, bílá, velikost UNI

Oblíbený produkt TECNIFIBRE WRAP ATP PLAYERS Tenisová omotávka, bílá, velikost UNI od společnosti se zárukou kvality TECNIFIBRE lze sehnat zde nyní ve slevě! Pouze nyní za 189 Kč.
TECNIFIBRE WRAP ATP PLAYERS Tenisová omotávka
Popis

Tenisová omotávka TECNIFIBRE WRAP ATP PLAYERS, která je vhodná pro klubové a turnajové hráče, kteří hledají maximální cit při hře.

Další zboží z kategorie Tenis
Yonex POLY TOUR REV Tenisový výplet

Tenisový výplet Yonex POLY TOUR REV je určený především pro hráče hrající razantně od základní čáry se středně rychlým až rychlým švihem a preferující spinovou hru. Díky technologii SIF (Silicone Oil Infused Filament) jsou silikonové oleje zapracovány hluboko do polymerů struny. Tím je docíleno snížení vzájemného tření a zajištěna vyšší snapback rychlost, vyšší razance úderů a především možnost lepší spinové hry.

349 Kč
Wilson ULTRA TEAM V4.0 Výkonnostní tenisová raketa

Lehký, obratný a výkonný model rakety Wilson ULTRA TEAM V4.0, velikost hlavy 100 (645 cm2), pletení 16×19, zaujme svou vynikající hratelností a všestranností. Raketa je vhodná pro mírně pokročilé hráče, ale mohou po ní sáhnout i úplní začátečníci, pro které má ideální parametry. Raketa váží bez výpletu 281 g, takže je vhodná i pro ty, kteří se tenisu chtějí věnovat více. Tato raketa je konstrukčně i designově inspirovaná novou sérií Ultra a díky své univerzálnosti je vhodná pro širokou škálu herních stylů a úrovní. Raketa je dodávána vypletená strunou Wilson Sensation 16L/1,25, která je šetrná k ruce.

3 850 Kč

Výkonnostní tenisová raketa Wilson ULTRA 108 V3.0 je velmi lehká a má velkou hlavu s největším sweet spotem v řadě ULTRA pro maximální razanci a toleranci. Geometrie rámu a technologie Power Rib zajišťují dokonalou stabilitu a větší sílu úderů.

3 199 Kč
Select KNEE SUPPORT Bandáž kolene

Bandáž na koleno Select KNEE SUPPORT s rehabilitačními účinky, která Vám pomůže stáhnout a ochránit koleno. Perforovaná zadní část pro lepší prodyšnost.

369 Kč
Máme v nabídce od značky TECNIFIBRE
TECNIFIBRE WRISTBAND Sada potítek

Sada potítek Tecnifibre WRISTBAND na zápěstí. Potítka jsou velmi jemné, pohodlné a funkční.

189 Kč
TECNIFIBRE ATP X-TRA ENDURANCE Omotávka na tenisovou raketu

Základní omotávka pro tenisovou raketu Tecnifibre ATP X-TRA ENDURANCE zajistí maximální úchop s nulovou klouzavostí. Ideální pro rekreační hráče.

189 Kč
TECNIFIBRE CARBOFLEX 130 X-TOP Squashová raketa

Squashová raketa Tecnifibre CARBOFLEX 130 X-TOP pro pokročilé hráče je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality. Revoluční technologie X-TOP využívá speciálních vysoce odolných teflonových a aramidových vláken pro maximální pevnost.

4 290 Kč
TECNIFIBRE PLAYERS LAST Tenisová omotávka

Vrchní omotávka TECNIFIBRE PLAYERS LAST poskytuje vynikající absorpci. Velkou výhodou omotávky je její dlouhá trvanlivost. Je vhodná především pro začínající a rekreační hráče.

169 Kč