www.sportwings.cz

Tecnica MACH1 MV 120 Pánské sjezdové boty, černá, velikost 27.5

Unikátní výrobek Tecnica MACH1 MV 120 Pánské sjezdové boty, černá, velikost 27.5 od značky s dlouholetou tradicí Tecnica snadno naleznete právě teď za výhodnou cenu. Právě nyní za 7 499 Kč.
EAN: 8050459669800
Tecnica MACH1 MV 120 Pánské sjezdové boty
Ověřit dostupnost
Značka: Tecnica
7 499 8 599 Kč Sleva -12%
Popis

Pánské sjezdové boty Tecnica MACH1 MV 120 s flex indexem 120, určené pro vrcholové lyžaře. 4 hliníkové přezky a šíře boty 100 mm vám zajistí, že budete v pohodlí po celý den lyžování. Skelet a botičku lze tepelně tvarovat!

Další zboží z kategorie Závodní lyžařské boty
Atomic REDSTER CS 110 Lyžařské boty

Atomic REDSTER CS 110 jsou lyžařské boty vhodné pro sportovní a agresivní lyžaře, především na sjezdovkách. Jsou vybaveny závodními technologiemi, jako je Progressive Race Shell, která využívá kombinace skeletu s tlustší stěnou, při použití měkčího materiálu pro dosažení progresivnější flexe a lepšího tlumení a pružnosti, což usnadňuje agresivní lyžování při zachování maximální kontroly. Konstrukce s šířkou 96 mm zaručuje pevné držení nohy a přesné vedení lyží. Skelet i vnitřní bota jsou tepelně tvarovatelné. Vnitřní botičku Atomic Mimic Gold lze opakovaně kompletně přetvarovat přesně podle tvaru vaší nohy.

11 799 Kč
Máme v nabídce od značky Tecnica
Tecnica SKIBOOT BAG PREMIUM Taška na lyžařské boty

Komfortní taška na lyžařské boty. Lehce přístupná kapsa se síťkou a větracími otvory. Přední menší kapsa. Nastavitelný popruh přes rameno a pohodlné madlo. Vyjímatelná plastová podložka.

699 Kč
Tecnica Lyžařské ponožky Lyžařské ponožky

Lyžařské ponožky Tecnica MERINO 70 SKI SOCK jsou svou konstrukcí a použitými materiály určeny pro špičkové až profesionální sportovce. Kladou důraz zejména na velmi dobré usazení na noze. Použití vysoce kvalitní vlny Merino přináší vynikající tepelně izolační vlastnosti a zároveň udržuje nohu v suchu. Implementovaná modifikovaná polypropylenová část chodidla ClimaWell zvyšuje antibakteriální vlastnosti výrobku díky iontům stříbra.

499 Kč

Pánské sjezdové boty Tecnica MACH SPORT HV 80 s flex indexem 80 určené pro sportovní lyžaře, kteří kladou důraz na pohodlí během lyžování. Měkčí skelet a širší vnitřní botička se o něj postarají.

3 499 Kč

Pánské sjezdové boty Tecnica MACH1 130 MV TD GW se skvěle hodí pro vrcholové lyžaře. Zajistí vám maximální pohodlí po celý den lyžování. Skelet i botičku lze tepelně tvarovat. Technologie T-Drive v podobě karbonové výztuhy umístěné na zadní straně komínu velmi pozitivně ovlivňuje flexi a torzi boty.

13 499 Kč