www.sportwings.cz

Tecnica MACH SPORT 110 HV GW Pánské sjezdové boty, tmavě šedá, veľkosť 30

Vynikající produkt Tecnica MACH SPORT 110 HV GW Pánské sjezdové boty, tmavě šedá, veľkosť 30 od značky s tradicí a dobrou pověstí Tecnica lze pořídit nyní ve výhodné akci. Levně za 7 599 Kč.
EAN: 8050459939002
Tecnica MACH SPORT 110 HV GW Pánské sjezdové boty
Ověřit dostupnost
Značka: Tecnica
7 599 9 499 Kč Sleva -20%

Tecnica MACH SPORT 110 HV GW jsou středně tvrdé sportovní lyžařské boty se šířkou skeletu 103 mm, která nabízí více pohodlí. Jsou vhodné na celodenní lyžování pro středně pokročilé sportovní lyžaře.

Další zboží z kategorie Sportovní lyžařské boty

Dámská lyžařská obuv Head NEXO LYT 80 W využívá skelet Smart Frame, který vám nabídne hladký, dynamický a progresivní pocit. Technologie Duo Flex zajistí přesné ovládání lyží ve všech fázích oblouku a vnitřní botička využívá technologii Perfect Fit zajišťující pohodlné lyžování.

6 499 Kč

Dámské sjezdové boty Rossignol PURE ELITE 90 GW a jejich špičkový design skořepiny, zkonstruovaný specificky pro ženy, je spojen s přizpůsobitelnými vnitřními botičkami. Boty jsou určeny pro lyžařky, které upřednostňují přesný a štíhlí tvar s malou šířkou boty 98mm. Technologie shellu Dual Core snižuje hmotnost a pohání energii přímo do lyže, zatímco možnosti Flex Adjustment umožňují přizpůsobit výkon potřebám každé lyžařky. Vnitřní botička s izolací Merino Wool vám dodá špičkové pohodlí, teplo a podporu. Integrovaná podrážka Grip Walk.

8 999 Kč

Pánská čtyřpřezková sportovně rekreační lyžařská obuv HEAD NEXT EDGE 85 z nejlépe padnoucí řady lyžařských bot EDGE.

4 299 Kč

Boty Tecnica MACH 1 110 HV TD GW jsou vhodné pro pokročilé lyžaře s větším objemem nohy, kteří hledají uvolněnější, vysoce výkonnou on piste botu. Model HV 110 je založen na základech konstrukce vysoce výkonných lyžařských bot a je vybaven technologií T-Drive, což je revoluční spojení skeletu s komínem, které umožňuje mnohem efektivnější fungování boty. Výsledkem je plynulejší a konzistentnější flexe, lepší výkon a méně energie potřebné k lyžování na vysoké úrovni. Když k tomu přidáte konstrukci skeletu a komínu Asymmetrical Power Transmission, získáte botu, která vám poskytne skvělou úroveň kontroly, díky níž se budete cítit naprosto jako doma v jakémkoli terénu nebo sněhových podmínkách. Fit je u HV 110 prioritou číslo jedna a technologie Custom Adaptive Shape C.A.S. je způsob, jak toho dosáhnout. Technologie C.A.S., vyvinutá s anatomicky tvarovaným skeletem a botičkou, poskytuje skvělé padnutí hned po vybalení z krabice, ale v případě potřeby umožňuje vysokou úroveň přizpůsobení bot. Připravte se na to, že se můžete posunout na další úroveň.

11 249 Kč

Rossignol PURE PRO 80 W. Špičkový design skeletu zkonstuovaný specificky pro ženy který je spojen s přizpůsobitelnými vnitřními botičkami. Boty jsou určeny pro lyžařky které preferují tvar boty střední šířky 100mm. Nastavitelný flex a boční sklon vám umožní přizpůsobit charakter a odezvu boty tak, aby odpovídala vašemu lyžování. Předtvarovaná vnitřní botička se zateplením MERINO udržuje nohy v teple ve vlhkých a chladných podmínkách a maximalizuje pohodlí díky tepelně tvarovatelnému materiálu který se přizpůsobí dámskému chodidlu. Zádní část komínu je snížená ve tvaru tulipánu vylučuje tak přílišný tlak v oblasti lýtkového svalu.

7 999 Kč
-17%

Kolekce Speedmachine je určena pro všechny lyžaře, jejichž vášeň nezná hranice. Boty, které získaly spousty cen a vybudovali si dobrou pověst v podvědomí lyžařů díky své univerzálnosti ve všech terénech a podmínkách. Boty Nordica SPEEDMACHINE 3 100 GW lze tvarovat za pomocí InfraRed technologie, vnitřní botička je zateplená Primaloftem pro ještě větší pohodlí. Dostupná v tvrdosti 100, aby uspokojila co nejširší spektrum lyžařských nadšenců.

5 799 Kč

Nová lyžařská obuv Head FORMULA 100 MV kombinuje to nejlepší z obou světů: vysoký výkon a celodenní pohodlí. Závodní znalosti z řady Raptor a přizpůsobitelné prvky schválené bootfitterem vytvářejí citlivý pocit díky rozšířenému boxu na špičce pro kloubení prstů, rovnovážnému postoji Race, který umožňuje lyžaři být více soustředěný, a 100mm kopytu. Skořepina má nastavitelný flex v rozmezí 120 až 110, možnost vyrovnání manžety a čtyři nízkoprofilové přezky Spine-Flex s možností mikroregulace. Vložka 3D Pro Formula má patu a kotník podporující systém Liquid Fit a 45mm pásek na suchý zip pro sportovní obepnutí bez otlaků.

9 490 Kč

Dámská lyžařská obuv Head NEXO LYT 80 W využívá nejmodernější technologie HEAD. Konstrukce dámského skeletu je nižší a v oblasti lýtka ho můžete rozšířit. Vnitřní botička obsahuje Primaloft pro větší tepelnou izolaci a vyšší komfort. Díky technologii LYT je bota z tenkostěnného materiálu lehčí a proto šetří energii jak při chůzi tak při lyžování. Pro zlepšení pohodlí můžete skelet tepelně upravit a individuálně přizpůsobit vašim požadavkům.

6 999 Kč
Máme v nabídce od značky Tecnica

Multifunkční vak na lyžařské boty Tecnica FAMILY TEAM SKIBOOT BACKPACK je určen pro 1 pár lyžařských bot. Vak je vybaven popruhy pro snadnou manipulaci na zádech. Výhodou jsou dvě boční a jedna přední kapsa na doplňky.

1 599 Kč

Lyžařské ponožky Tecnica MERINO SKI SOCKS s Merino vlnou. Ta se postará jak o tepelný komfort tak případný zápach při pocení.

499 Kč
-17%

Pánské skialpové boty Tecnica ZERO G TOUR 110 jsou určené pro zkušené lyžaře. Zajistí vám maximální pohodlí po celý den. Vnitřní botička s možností tepelného tvarování vám poskytne komfort.

8 499 Kč

Dětské tří přezkové lyžařské boty Tecnica JT 3 jsou vhodné pro začínající i pokročilé malé lyžaře. Lyžáky nabízejí tepelný komfort, snadné nastupování díky systému Rapid Access a optimální přizpůsobení anatomii dětské nohy, kterou směřuje do správného postoje, což zaručuje její maximální ochranu.

1 499 Kč

Tecnica COCHISE JR 65 GW jsou univerzální dětské lyžařské boty, specificky navržené a určené pro mladé lyžaře na upravené i rozbitější svahy. Boty nabízí skvělou fixaci chodidla, perfektní oporu, rychlý a efektivní přenos sil na hrany lyží a to vše při zachování slušné míry pohodlí pro celodenní lyžování, s technologií snadného nazouvání/vyzouvání Quick Instep. Anatomicky předtvarovaná botička Junior Pro byla navržena pro efektivní přenos energie s ohledem na potřeby mladých lyžařů.

5 499 Kč

Tecnica ZERO G TOUR SCOUT je lehká skialpinistická bota s rozsahem pohybu při stoupání až 55°. Bota má tvrdý skelet z karbonových vláken Grilamid, čtyřpřezkový design a flexi 120, díky čemuž poskytuje vysoký výkon při stoupání i sjezdu.

8 999 Kč
-28%

Tecnica MACH SPORT 85 MV W HEAT jsou dámské sportovně rekreační lyžařské boty se šířkou skeletu 100 mm, která nabízí větší pohodlí. Má plně integrované vyhřívání Therm-ic. Díky tuhosti skeletu 85 poskytuje dobrou oporu a rychlý přenos sil na hrany lyží. Boty mají osvědčenou C.A.S. botičku s tvarovacím límcem, která se dobře nazouvá a je velmi pohodlná.

8 999 Kč

Dámské sjezdové boty Tecnica MACH 70 HV jsou vhodné pro středně sportovní lyžaře. Jedná se o velmi příjemnou lehce sportovní lyžařskou obuv pro celodenní lyžování. Skelet lze tepelně tvarovat.

3 299 Kč