www.sportwings.cz

Swix XC Wax XC Wax – Sada vosků, , velikost UNI

Unikátní a žádaný kousek Swix XC Wax XC Wax - Sada vosků, , velikost UNI od známého předního výrobce Swix můžete nakoupit momentálně skutečně výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 349 Kč.
EAN: 8592497486235
Swix XC Wax XC Wax - Sada vosků
Ověřit dostupnost
Značka: Swix
349 749 Kč Sleva -53%

Sada vosků SWIX určená pro rekreačně-sportovní uživatelé. Tato sada nabízí vosky na širokou škálu teplot.

Další zboží z kategorie Vosky

Nejpopulárnější z vosků řady V. Velmi pružný a přizpůsobivý vosk pokrývající široký rozsah teplot pod bodem mrazu. Pokud jej budete používat při teplotách okolo 0°C, sníh by měl být relativně čerstvý a vlhkost vzduchu nízká pod 45-50%.

179 Kč

Kufr s běžeckými vosky Swix NORDIC T0062F. Obsahuje: 5 pevných vosků (V0030, V0040, V0045, V0055, V0060), 3 klistry (K22, KX30, KX75), skluzné vosky (F4-60), čistič skluznic (I62C), Fiberlene utěrka (T0151), syntetický korek (T0011), škrabka na drážky (T0088).

3 499 Kč

Vosk Swix F006L Liquid Fluoro Glider (- 4°C až -15°C) je tekutý vosk s fluorem s širokým teplotním rozsahem pod bodem mrazu. Do všech sněhových podmínek. Vítěz testu norského časopisu o běžeckém lyžování, Skisport.

449 Kč

Swix HS08L je tekutý skluzný vosk ve spreji, který může být použit samostatně nebo jako základ pro závodní vosky. Jedná se o všestranný vosk se skvělými výsledky v plusových i mínusových podmínkách. Perfektně funguje na starším sněhu pod bodem mrazu a novém padajícím sněhu nad i pod bodem mrazu. Skvěle se hodí do často se vyskytujících podmínek. Vosk, který vám nesmí chybět! Nahrazuje CH8XL.

769 Kč

Univerzální vosk Skivo. Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě 0°C a vyšší.

114 Kč

Přírodní korek Swix T0020 se kterým snadno rozetřete stoupací vosk ve stoupací komoře. Díky nízké váze a malým rozměrů ho můžete vzít s sebou a mít ho všude po ruce.

159 Kč
-27%

Ochranný prostředek Vauhti SKIN SKI CARE RED, vyvinutý speciálně pro protismykové lyžařské pásy SKIN, který zabraňuje namrzání a zlepšuje odolnost proti znečištění pásů.

399 Kč

Univerzální sada nejběžněji používaných vosků Swix P0005 obsahuje V40 modrý extra, V60 červeno-stříbrný.

349 Kč
Máme v nabídce od značky Swix

Pánská mikina Swix INFINITY je znamením pohodlí, tepla a sucha po intenzivním tréninku, zajišťuje kvalitní izolační vrstvu při turistice, během zastávek při aktivním pohybu nebo jednoduše při vašem odpočinku po sportu. Jedná se o velmi pohodlnou a strečovou střední vrstvu pro širokou škálu použití a příležitostí.

2 799 Kč

Taktéž často používaný vosk, a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu vosku Swix. Čerstvě napadaný sníh: 0°C. Starý jemnozrnný sníh: -1°C až -3°C.

179 Kč
-26%

Dámské všestranné funkční elastické kalhoty Swix TISTA s typickým severským vzhledem jsou vyrobeny z technických vláken s aktivním uhlím získaným z kokosových slupek, které jsou odpadním produktem v průmyslu vodních filtrů. Tato inovativní příze se chová jako přírodní katalyzátor posilující odolnost látky proti vlhkosti, potlačující zápach a chránící před UV paprsky. Vlákna jsou šetrná k životnímu prostředí, jsou vysoce odolné a vydrží déle než ostatní organická vlákna jako bambus a bavlna. Pohodlný střih s plochými švy zajišťuje vyšší komfort.

949 Kč

Swix HS7 funguje nejlépe v běžných zimních podmínkách pod bodem mrazu. Díky jeho tvrdosti se s ním dobře pracuje a snadno dosáhnete bezchybné aplikace. Je vhodný na čerstvý, starý i umělý sníh. Nejlépe funguje na čistém sněhu. TS7 lze použít samostatně jako závodní vosk nebo jako základ pod prášky a urychlovače.

459 Kč

Lehká dámská bunda Swix FOCUS. Focus je řada produktů vyvinutá pro zimní aktivity s vysokou intenzitou. Lehké, větru odolné oblečení představuje milník ve svobodě pohybu a prodyšnosti. Bunda i kalhoty z této řady jsou celé vyrobeny z pokročilé 4-směrně elastické tkaniny a neobsahují žádné podšívky ani vnitřní tkaniny. Bez otevřených strečových panelů na zádech.

2 399 Kč

Pletená čepice Swix TRADITION LIGHT je, jak název napovídá, lehčí variantou našeho letitého favorita, čepice Tradition. Je vyrobena z tenčího a lehčího vlákna a jemněji pletená. Upletena z měkké a pohodlné směsi merino vlny. Je to typická čepice pro běžecké lyžování s malou bambulkou.

830 Kč
-25%

Všestranné dětské kalhoty Swix STEADY JRN jsou klasickým kouskem ze softshellu vhodné do různých tréninkových podmínek. Lehká termoizolace, elastický materiál a vyšší komfort oproti tradičním tkaným materiálům.

1 189 Kč

Vysoce kvalitní skluzný vosk Swix F4 odpuzující vodu pro všechny typy lyží a snowboardů. Do všech sněhových podmínek. Naneste, vykorkujte a jeďte!

329 Kč