www.sportwings.cz

Swix T77220 220V Žehlička, červená, velikost UNI

Zcela unikátní produkt Swix T77220 220V Žehlička, červená, velikost UNI od známé kvalitní značky Swix máte možnost pořídit v aktuální nabídce extra se slevou. Výhodně za cenu 1 299 Kč.
EAN: 7045951834918
Swix T77220 220V Žehlička
Ověřit dostupnost
Značka: Swix
1 299 1 450 Kč Sleva -10%
Popis

Vynikající cenově dostupná žehlička Swix, která se však vyrovná mnohem dražším modelům. Zcela přepracovaný design s ergonomickým tělem a širokou kovovou deskou, která se dobře hodí jak na sjezdovky, tak snowboard a běžky. Se zkosením na jedné straně pro snadnější udržení konstantní rychlosti zažehlování vosku. Silná kovová deska zaručuje stálou teplotu zažehlování.

Další zboží z kategorie Žehličky

Praktická škrabka Swix k odstranění přebytečného množství horkého vosku.

49 Kč
Skivo KARTÁČ KOMBINOVANÝ Kartáč

Kombinovaný kartáč Skivo k odstraňování vosků – čištění skluznice po použití škrabky, k očištění a otevření skluznice před navoskováním, pro zvýšení absorbce vosku do skluznice, k leštění skluznice.

340 Kč
Swix Plastová škrabka Škrabka

Víceúčelová škrabka Swix na žlábky z pevnějšího materiálu.

59 Kč
Holmenkol ŠKRABKA Plexisklová škrabka

Velmi kvalitní plexisklová škrabka Holmenkol k odstraňování přebytečného zažehleného vosku.

180 Kč
Máme v nabídce od značky Swix
Swix HIGH SPEED HS08L Skluzný vosk

Swix HS08L je tekutý skluzný vosk ve spreji, který může být použit samostatně nebo jako základ pro závodní vosky. Je vhodný při velmi vlhkých a teplých podmínkách, kdy se sníh transformuje a taje. Ideální pro jarní lyžování, když je obsah nečistot ve sněhu typicky vysoký. TS10L absorbuje výrazně méně nečistot ze sněhu, než srovnatelné parafínové vosky, a proto je v daných podmínkách výkonnější než tradiční parafínové vosky! Nahrazuje LF10XL

769 Kč
Swix HIGH SPEED HS06L Tekutý skluzný vosk

Swix HS06L je tekutý skluzný vosk ve spreji, který může být použit samostatně nebo jako základ pro závodní vosky. Je speciálně vyvinutý pro chladné podmínky až do -12 ° C. Při teplotách nižších než -12°C jsou zpravidla výkonnější tradiční parafínové skluzné vosky. HS06L je všestranný vosk, který funguje na všech typech sněhů, ale nejlépe při vysoké vlhkosti. Nahrazuje CH6XL.

769 Kč
Swix Fialový Stoupací vosk

Taktéž často používaný vosk, a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu vosku Swix. Čerstvě napadaný sníh: 0°C. Starý jemnozrnný sníh: -1°C až -3°C.

179 Kč
Swix DYNAMIC D2 JUST CLICK Běžecké hole

Běžecké hole Swix DYNAMIC D2 JUST CLICK jsou navrženy s důrazem na tuhost a odolnost proti nárazu. To z nich dělá výbornou volbu pro lyžaře, kteří hledají spolehlivý výkon a za cenu vyšší hmotnosti téměř nezlomitelné hole. Tubus využívá unikátních vlastností HS karbonových vláken. Dodává se ve dvou variantách. Hole s rukavičkovým poutkem Just Click, které jednak zajišťuje perfektní přenos síly a zároveň umožnuje „odpo­jit“ ruku od hole bez potřeby rozepínat poutko.

2 199 Kč