www.sportwings.cz

Swix REGULAR Univerzální parafín, , velikost UNI

Tento diskontní produkt Swix REGULAR Univerzální parafín, , velikost UNI od výrobce s mnohaletou tradicí Swix jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Teď za akční cenu 69 Kč.
Swix REGULAR Univerzální parafín
Ověřit dostupnost
Značka: Swix
69 150 Kč Sleva -54%
Popis

Univerzální hydrokarbonový parafín Swix U60 na všechny lyže a snowboardy.

Další zboží z kategorie Servis lyží

Ochranný prostředek Vauhti SKIN SKI CARE RED, vyvinutý speciálně pro protismykové lyžařské pásy SKIN, který zabraňuje namrzání a zlepšuje odolnost proti znečištění pásů.

399 Kč
Swix PLEXI Škrabka

Škrabka Swix PLEXI 3 mm silná.

149 Kč
Skivo OLYMPIA ČERVENÝ Vosk na běžecké lyže

Vosk Skivo pro teplotu (0° C a vyšší). Zajišťuje dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při teplotě 0°C a vyšší.

114 Kč

Ochranný prostředek Vauhti SKIN SKI CARE BLUE, vyvinutý speciálně pro protismykové lyžařské pásy SKIN, který zabraňuje namrzání a zlepšuje odolnost proti znečištění pásů.

399 Kč
Máme v nabídce od značky Swix
Swix F006LE Tekutý vosk - Swix

Vosk Swix F006L Liquid Fluoro Glider (- 4°C až -15°C) je tekutý vosk s fluorem s širokým teplotním rozsahem pod bodem mrazu. Do všech sněhových podmínek. Vítěz testu norského časopisu o běžeckém lyžování, Skisport.

449 Kč
Swix HIGH SPEED HS08L Tekutý skluzný vosk

Swix HS08L je tekutý skluzný vosk ve spreji, který může být použit samostatně nebo jako základ pro závodní vosky. Jedná se o všestranný vosk se skvělými výsledky v plusových i mínusových podmínkách. Perfektně funguje na starším sněhu pod bodem mrazu a novém padajícím sněhu nad i pod bodem mrazu. Skvěle se hodí do často se vyskytujících podmínek. Vosk, který vám nesmí chybět! Nahrazuje CH8XL.

769 Kč
Swix INTINITY JUST CLICK Běžecké hole

Hole na běžky Swix INTINITY JUST CLICK je vybavena madlem z umělého korku a rukavičkovým poutkem Just Click, které jednak zajišťuje perfektní přenos síly a zároveň umožňuje „odpojit“ ruku od hole jediným kliknutím bez potřeby rozepínat poutko. Můžete si tak dopřát stejný pocit a přenos síly, který mají lyžaři ve světovém poháru, protože rukavičkové poutko Just Click vychází z poutek používaných vrcholovými sportovci a zároveň si díky „klik“ systému usnadnit život. Kvalitní tubus ze slitiny hliníku je osazen velkým závodním talířkem, který dává dostatek opory i v měkčí stopě.

1 390 Kč
Swix Fialový Stoupací vosk

Taktéž často používaný vosk, a to jak při závodech, tak v turistice. Pokud začne modrý extra klouzat, je na čase aplikovat tenkou vrstvu vosku Swix. Čerstvě napadaný sníh: 0°C. Starý jemnozrnný sníh: -1°C až -3°C.

179 Kč