www.sportwings.cz

Swix N3 Uiversal Tekutý vosk na lyže, , velikost UNI

Tento neodolatelný výrobek Swix N3 Uiversal Tekutý vosk na lyže, , velikost UNI od kvalitního výrobce Swix můžete pořídit zde téměř zdarma! Aktuálně stojí u nás 329 Kč. EAN: 7045952037530
Swix N3 Uiversal Tekutý vosk na lyže
Více informací »
Značka: Swix
329
Popis

Universální roztok na lyže s podporou stoupání, který ošetří skluznici a zajistí lepší skluz. Snadné nanesení díky aplikátoru.

Další zboží z kategorie Servis lyží
Swix HIGH SPEED HS08L Tekutý skluzný vosk

Swix HS08L je tekutý skluzný vosk ve spreji, který může být použit samostatně nebo jako základ pro závodní vosky. Jedná se o všestranný vosk se skvělými výsledky v plusových i mínusových podmínkách. Perfektně funguje na starším sněhu pod bodem mrazu a novém padajícím sněhu nad i pod bodem mrazu. Skvěle se hodí do často se vyskytujících podmínek. Vosk, který vám nesmí chybět! Nahrazuje CH8XL.

769 Kč
Holmenkol SKIN CLEANER 100 ML Čistič skialpových pásů

Čistící prostředek Holmenkol SKIN CLEANER 100 ML pro skialpové a běžecké stoupací pásy.

510 Kč
Swix Červený Speciál Stoupací vosk

Stoupací vos Swix V0055 je vhodný na čerstvě napadaný sníh: +1°C až 0°C, nebo na starý jemnozrnný sníh: 0°C až -2°C.

179 Kč
Skivo UNIVERZÁL SOUPRAVA Běžecký vosk

Univerzální souprava vosků Skivo. Zajišťují dobrý odraz a stoupání běžeckých lyží na jemnozrnném sněhu při všech teplotách.

198 Kč
Máme v nabídce od značky Swix
Swix T0020 Korek

Přírodní korek Swix T0020 se kterým snadno rozetřete stoupací vosk ve stoupací komoře. Díky nízké váze a malým rozměrů ho můžete vzít s sebou a mít ho všude po ruce.

159 Kč
Swix FOCUS Lehká dámská bunda

Lehká dámská bunda Swix FOCUS. Focus je řada produktů vyvinutá pro zimní aktivity s vysokou intenzitou. Lehké, větru odolné oblečení představuje milník ve svobodě pohybu a prodyšnosti. Bunda i kalhoty z této řady jsou celé vyrobeny z pokročilé 4-směrně elastické tkaniny a neobsahují žádné podšívky ani vnitřní tkaniny. Bez otevřených strečových panelů na zádech.

2 399 Kč
Swix CROSS M Pánská sportovní softshellová bunda

Pánská sportovní bunda Swix CROSS M je klasickým kouskem ze softshellu vhodným do různých tréninkových podmínek. Bunda disponuje lehkou termoizolací, elastickým materiálem a vyšším komfortem oproti tradičním tkaným materiálům.

2 699 Kč
Swix GUNDE Zimní čepice

Lyžařská čepice Swix GUNDE byla poprvé představena v roce 1974 jako marketingový záměr. Barevné proužky po obvodu čepice představovaly tehdejší paletu vosků. Čepice dostala jméno po 6-ti násobném olympijském medailistovi, švédském běžeckém lyžaři Gunde Svanovi. Tuto „retro“ čepici pozná každý fanoušek běžeckého lyžování a je perfektním vánočním dárkem pro kteréhokoliv lyžaře. Barevné značení bylo pro Swix odjakživa klíčové, takže červená představuje závody a modrá trénink.

830 Kč