www.sportwings.cz

SVELTUS TRAINING OLYMPIC DISC 5 kg x 50 mm Nakládací kotouč, černá, velikost OS

Často hledaný kousek SVELTUS TRAINING OLYMPIC DISC 5 kg x 50 mm Nakládací kotouč, černá, velikost OS od společnosti s předním postavením na trhu SVELTUS máte možnost najít právě téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 1 199 Kč. EAN: 3412181016959
SVELTUS TRAINING OLYMPIC DISC 5 kg x 50 mm Nakládací kotouč
Více informací »
Značka: SVELTUS
1 199
Popis

Olympijský kotouč Sveltus TRAINING OLYMPIC DISC 5 KG x 50 MM z přírodního kaučuku určený pro cvičení nárazových cviků, jako je vzpírání a crossový trénink. Jeho tvrdost 88-90° Shore A omezuje odraz při pádu. Disk lze použít pouze na vzpěračské desky.

Další zboží z kategorie Fitness
Spokey Fitness masážní válec Fitness masážní válec

Fitness masážní válec Spokey MIX ROLL SINGLE je ideální před, během i po tréninku – uvolňuje napjaté svaly, zvyšuje průtok krve, zvyšuje rozsah pohybu a snižuje riziko přetížení a zranění svalů. Má speciální strukturu s masážními výstupky a je vyroben z odolných materiálů, díky kterým je odolný vůči vysokému zatížení, deformacím, mechanickému poškození, a zároveň neabsorbuje vlhkost.Trénujete často? Rádi cvičíte na 200 %? Pamatujte, že svaly potřebuji regeneraci, kterou jim můžete dopřát pomocí fitness válce. Válcování je druh myofasciální automasáže, díky které uvolníte napjaté svaly a fascie. Taková masáž s využitím fitness válce obnovuje svalovou tkáň, připravuje tělo na další trénink, a hlavně snižuje riziko zranění! S fitness válcem Spokey MIX ROLL SINGLE si můžete zpestřit každodenní trénink a zapojit tak do práce svalové partie, na kterých vám opravdu záleží.Postarejte se o své svaly před, během a po tréninkuDíky používání rehabilitačního válce Spokey MIX ROLL SINGLE před, během a po tréninku budou svaly pracovat plynuleji, což přináší nespočet zdravotních benefitů – zvyšuje se průtok krve, zvyšuje se rozsah pohybů a snižuje se riziko přetížení a zranění svalů. Roller je produkt, který může ovlivnit váš trénink. Lze jej využívat k urychlení regenerace a uvolnění masírovaných svalů.

449 Kč
SHARP SHAPE VINYL SET 2x1 Činky

S kvalitními a profesionálními činkami Sharp Shape VINYL SET 2×1 lze nejen posilovat, ale můžete je zařadit třeba i do aerobiku. Jsou potažené vinylem a svým protiskluzovým povrchem zajišťují příjemné držení bez nežádoucího pocení rukou. Při položení na zem se vám díky svému tvaru nehnou z místa. Činky se vám budou hodit pro zlepšení fyzické kondice, rýsování a zpevnění svalstva.

299 Kč
Spokey FORM PLUS 2 X 3 KG Závaží na ruce a nohy

Závaží na ruce a nohy Spokey FORM PLUS dokonale doplní váš trénink. Pokud hledáte něco, co zvýší intenzitu cvičení a tím i jeho výsledky, tak jsou pro vás tato závaží ideálním řešením. Jde o sadu dvě závaží, které je možné připevnit jak na ruce, tak na nohy.

549 Kč

Dámské sportovní tílko Lotto VABENE W III TANK je vyrobeno z kvalitní tkaniny, která zaručuje lehkost a příjemný pocit. Díky bezešvé konstrukci nedochází k nepříjemným oděrům pokožky. Perfektně se hodí do fitness centra nebo jógu.

199 Kč
Máme v nabídce od značky SVELTUS

Lehký a prostorově úsporný schůdek Sveltus ECOSTEP + 2 RISERS s protiskluzovým povrchem. Designové a funkční, bude perfektní pro vaše skupinové lekce.

849 Kč
SVELTUS SLAM BALL 20 KG Medicinbal

Rozvíjejte svou sílu díky SVELTUS SLAM BALL 20 KG! Pevná pryžová skořepina zabraňuje riziku perforace a míč tak vydrží opakované nárazy. Tento posilovací míč může být použitý na zeď nebo na podlahu. Díky zatížení pískem je zabráněno poskakování.

1 629 Kč
SVELTUS TRAINING OLYMPIC DISC 20 kg x 50 mm Nakládací kotouč

Olympijský kotouč Sveltus TRAINING OLYMPIC DISC 20 KG x 50 MM z přírodního kaučuku určený pro cvičení nárazových cviků, jako je vzpírání a crossový trénink. Jeho tvrdost 88-90° Shore A omezuje odraz při pádu. Disk lze použít pouze na vzpěračské desky.

2 899 Kč

Medicinbal Sveltus WALL BALL 4 KG je ideální pomůcka pro posílení rukou, nohou a těla. Skvěle tlumí nárazy a neodskakuje. Kvalitní zpracování, materiál a vyztužené švy zajišťují vynikající odolnost.

1 149 Kč