www.sportwings.cz

SVELTUS SLAM BALL 8 KG Medicinbal, černá, velikost 8 KG

Unikátní a žádaný produkt SVELTUS SLAM BALL 8 KG Medicinbal, černá, velikost 8 KG od přední společnosti SVELTUS pohodlně pořídíte na našich stránkách v bezva akci! V současnosti pořídíte za cenu 519 Kč. EAN: 3412181078803
SVELTUS SLAM BALL 8 KG Medicinbal
Více informací »
Značka: SVELTUS
519 649 Kč Sleva -20%
Popis

Rozvíjejte svou sílu díky SVELTUS SLAM BALL 8 KG! Pevná pryžová skořepina zabraňuje riziku perforace a míč tak vydrží opakované nárazy. Tento posilovací míč může být použitý na zeď nebo na podlahu. Díky zatížení pískem je zabráněno poskakování.

Další zboží z kategorie Fitness
Lifefit OVERBAL 25CM Aerobní míč

Aerobní míč OVERBALL LIFEFIT je míč pro široké využití při posilování, strečingu, balančním cvičení, pro aerobic i gymnastiku. Aerobní míč OVERBALL LIFEFIT 25 cm můžete také využít jako doplněk při správném sedu například v kanceláři.

109 Kč
Fitforce BC 1670 x 30 MM Nakládací tyč

Nakládací tyč Fitforce BC 1670 x 30 MM s chromovaným a zdrsněným povrchem o průměru 30 mm. Konce tyče jsou opatřeny kovovými šroubovacími zámky.

999 Kč
SHARP SHAPE MEDICINE BALL 10KG Medicinbal

Tento MEDICINE BALL 10KG od značky Sharp Shape s dvojitým úchopem je ideální pomůckou do fitness centra, ale i pro rekreační a závodní sportovce. Je vyrobený z velmi odolného materiálu, který mu zaručí extrémně dlouhou životnost. Medicinbal je vybavený dvěma úchopy, díky kterým je možné kombinovat různé druhy cvičení a získat tak ještě větší množství tréninkových variant.

1 699 Kč
Fitforce FITNESS BELT Bederní pás na posilování

Bederní pás na posilování Fitforce FITNESS BELT je vhodný pro hobby uživatele na zpevnění zad při cvičení. Kožené provedení pásu zaručuje vysokou pevnost a fixaci vašich zad.

349 Kč
Máme v nabídce od značky SVELTUS

Medicinbal Sveltus WALL BALL 2 KG je ideální pomůcka pro posílení rukou, nohou a těla. Skvěle tlumí nárazy a neodskakuje. Kvalitní zpracování, materiál a vyztužené švy zajišťují vynikající odolnost.

999 Kč

Medicinbal SVELTUS MEDICINE BALL 1 KG je ideální pro posilování svalů nebo rehabilitační cvičení. Umožňuje provádět širokou škálu cviků. Texturovaný povrch zajistí lepší přilnavost.

549 Kč

Chromová ocelová tyč Sveltus MEN’S OLYMPIC BAR 220 CM x 50 MM ideální pro crossový trénink, vzpírání, silový trojboj a profesionální vzpírání. Umožňuje provádět mrtvé tahy, dřepy a tlaky. 190 kpsi. 6000 kapek, 8 jehlových ložisek s mosazným kroužkem. Zastavovací kotouče nejsou součástí dodávky. Údržba: – Čištění lišty: Křída a váš pot mohou způsobit rezavé skvrny na liště, zejména na rýhování (rukojeť). U jednotlivců a jednou až dvakrát týdně u profesionálů je nutné bar vyčistit kartáčkem po každém použití.

5 499 Kč

Odporová guma SVELTUS ELASTI´RING 20 KG je ideální na dynamické zahřívací cvičení pro posílení svalů. Můžete ji rovněž využít pro ztížení klasických cviků.

189 Kč