www.sportwings.cz

SVELTUS SHOCK ABSORBING TILE 100x100x1.5 CM Dlaždice absorbující otřesy, černá, velikost UNI

Tento neodolatelný kus SVELTUS SHOCK ABSORBING TILE 100x100x1.5 CM Dlaždice absorbující otřesy, černá, velikost UNI od známého výrobce SVELTUS snadno můžete najít aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu! Aktuálně za super cenu 829 Kč. EAN: 3412181014801
SVELTUS SHOCK ABSORBING TILE 100x100x1.5 CM Dlaždice absorbující otřesy
Více informací »
Značka: SVELTUS
829 999 Kč Sleva -17%
Popis

Užijte si odolnou a praktickou podlahu díky černým pryžovým dlaždicím SVELTUS SHOCK ABSORBING TILE 100x100x1.5 CM. Jsou vhodná pro všechna použití. Jsou protiskluzové, absorbují nárazy a omezují odrazy, což snižuje riziko úrazu. Poskytují zvukovou izolaci proti hluku a tlumí pád těžkého příslušenství. Horní část má zaoblené rohy, aby se zabránilo předčasnému opotřebení dlaždice.

Další zboží z kategorie Fitness
Fitforce WRIST_W1

Závaží na zápěstí Fitforce WRIST_W1,5 je efektivní na posilování paží a horní poloviny těla. Je dodáváno v páru a má praktické upevnění na suchý zip. Otvor na palec zajišťuje pohodlí a stabilní pozici na zápěstí.

249 Kč
Fitforce YOGA MAT ECO Yoga podložka

Podložka Fitforce YOGA MAT ECO je ideální na nejrůznější typy cvičení, jako je jóga, aerobic, pilates a jiné. Díky tloušťce jen 0,4 cm se jedná o jednu z nejtenčích jóga podložek u nás. Je vyrobena z ekologického a recyklovatelného materiálu. V balení najdete praktickou šňůrku na přenášení.

399 Kč
SVELTUS TRAINING OLYMPIC DISC 15 kg x 50 mm Nakládací kotouč

Olympijský kotouč Sveltus TRAINING OLYMPIC DISC 15 KG x 50 MM z přírodního kaučuku určený pro cvičení nárazových cviků, jako je vzpírání a crossový trénink. Jeho tvrdost 88-90° Shore A omezuje odraz při pádu. Disk lze použít pouze na vzpěračské desky.

2 399 Kč

Vybavte se na svůj každodenní trénink těmito dámskými šortkami Nike ICNCLSH SHORT 10K W, které jsou velice praktické a dokonce i slušivé, takže vám už nic nebude bránit v tom nejlepším výkonu, při kterém budete vypadat skvěle. Šortky mají elastický pas, který si můžete stáhnout pomocí vnitřní tkaničky. Použitá technologie Dri-Fit příjemně odvádí pot od těla, takže budete v suchu a pohodlí i při těch nejhorších podmínkách. Užijte si ten nejlepší pocit pohodlí se značkou Nike.

499 Kč
Máme v nabídce od značky SVELTUS
SVELTUS OLYMPIC DISC BUMPER 15 kg x 50 mm Nakládací kotouč

Velmi robustní gumové závaží Sveltus OLYMPIC DISC BUMPER 15 KG x 50 MM pro nácvik nárazových cviků jako je vzpírání nebo crossový trénink. Vnitřní kovový kroužek pro tyč ø 50 mm.

2 349 Kč
SVELTUS FUNCTIONAL SLIDER x2 + POSTER Funkční posuvník

Funkční posuvník SVELTUS FUNCTIONAL SLIDER x2 + POSTER je vhodný pro posílení svalových skupin a plné procvičení břicha klouzavými pohyby. Lze ho použít na jakýkoli typ povrchu. Ergonomický design zlepšuje uchopení rukou a nohou. Posuvník má vestavěné spojovací prvky pro oboustranný trénink.

299 Kč

Velmi robustní gumové závaží Sveltus OLYMPIC DISC BUMPER 2,5 KG x 50 MM pro nácvik nárazových cviků jako je vzpírání nebo crossový trénink. Vnitřní kovový kroužek pro tyč ø 50 mm.

589 Kč

Medicinbal SVELTUS MEDICINE BALL 3 KG je ideální pro posilování svalů nebo práci s rovnováhou. Umožňuje provádět širokou škálu cviků. Texturovaný povrch zajistí lepší přilnavost.

749 Kč