www.sportwings.cz

SVELTUS PARALLETTE Pushbary, černá, velikost UNI

Tento designový kus SVELTUS PARALLETTE Pushbary, černá, velikost UNI od top výrobce SVELTUS můžete nakoupit u nás téměř zdarma! Nabídky již od 1 019 Kč.
EAN: 3412181026644
SVELTUS PARALLETTE Pushbary
Ověřit dostupnost
Značka: SVELTUS
1 019 1 199 Kč Sleva -15%

Ideální doplněk pro crossový trénink a balanční cvičení s tréninkem tělesné hmotnosti. Sveltus PARALLETTE je základním nástrojem pro dipy, L-sedy, prkna, explozivní švihy nebo reverzní kliky… Vhodné pro začátečníky i pokročilé. Nohy jsou vybaveny gumovými koncovkami, které zajišťují dokonalou stabilitu a bezpečnost a zároveň chrání vaše podlahy.

Další zboží z kategorie Fitness

Posilovací gumy Fitforce BOOTY BAND SET ve výhodném balení. V setu najdete tři varianty odporů pro posilování různých svalových partií. Nejkratší guma 70 cm x 8 cm pro velký odpor, střední guma 78 cm x 8 cm pro střední odpor a nejdelší guma 86 cm x 8 cm pro menší odpor. Ideální pomocník pro ztížení klasických cviků.

329 Kč

Masážní válec Fitforce MASSAGE ROLLER SOFT je přátelštější válec oproti černé hard verzi. Nabízí i tak hloubkovou a tlakovou automasáž. Tento masážní válec je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí posunout svůj výkon na vyšší úroveň a dopřát svalům velké uvolnění a důkladnou automasáž. Válec pomůže s rychlejší regenerací po tvrdém tréninku, po cyklistickém závodě nebo po náročném hokejovém či jiném zápase. Velikost výstupků je více než 1 cm.

449 Kč

6kg kettlebell Fitforce FKBP-6 KG s cementovou výplní uvnitř plastového obalu a trojúhelníkovou konstrukcí držadla pro jednoruční i obouruční úchop. Kettlebell díky jeho konstrukci umožňuje procvičení všech částí těla nejrůznější variací cviků a proto je to vhodná cvičební pomůcka pro všechny typy sportovců, kteří chtějí nabrat svalovou hmotu, zpěvnit střed těla nebo si udržet v kondici.

299 Kč

Posilovací kolečko Venum CHALLENGER ABS WHEEL je jednoduchá, ale velmi efektivní tréninková pomůcka. Při tréninku zapojujete všechny břišní svaly. Díky malým rozměrům je lehké a snadno přenosné, díky tomu je ideální pro cvičení kdekoli budete potřebovat.

499 Kč

Toužíte po vylepšení své kondice a uvažujete nad koupí švihadla? Pak ve vás určitě vzbudí zájem švihadlo UFC SPEED JUMP ROPE s délkou 3 000 mm. Materiálem švihadla UFC je plast. Plastové švihadlo vyhovuje především začátečníkům. Je lehké a také pomalejší, než jiné typy. Jeho spolehlivá madla tvoří plast, díky tomu se dobře drží a neklouzají z rukou.

349 Kč
-33%

Dámský fitness top Fitforce NIGELLA je vyrobený z příjemného a funkčního materiálu. Hodí se perfektně do fitka a na další sportovní aktivity. Ve střední části zad je síťovaný materiál zajištující lepší ventilaci.

199 Kč

Posilovací lano Venum CHALLENGER BATTLE ROPE je tréninkovým doplňkem používaným k získání výbušnosti a rozvoje vytrvalosti. Trénink s lanem je zaměřen na horní část těla, ale většina cviků využívá také nohy.

3 190 Kč

Jógový pásek YOGGYS je velmi užitečná a nedoceněná pomůcka, která má potenciál prohloubit jógovou, či jinou strečinkovou praxi jak začátečníků tak i pokročilých. Lze využít pro ještě lepší provedení ásan, pro získání větší flexibility či jako svou prodlouženou ruku v pozicích, pro které ještě nejsme dostatečně flexibilní. Vyroben z bavlny a polyesteru.

450 Kč
Máme v nabídce od značky SVELTUS

Expandér s úchyty Sveltus FITNESS POWER TUBE STRONG je ideální cvičební pomůcka pro posilování svalů horních, spodních končetin a břišních svalů.

249 Kč
-21%

Expandér Sveltus ELASTIBAND je ideální pomůckou na posilování téměř celého těla. Skládá se ze dvou velkých smyček o délce 16,5 cm na koncích a čtyř středových smyček o délce každá 11 cm. Do smyček můžete například zaháknout boty, stehna či ruce, podle toho, jaký cvik se chystáte cvičit.

599 Kč

SVELTUS SOFT KETTLEBELL 12 KG je ideální na zvýšení síly a vytrvalosti. Umožňuje procvičit celé tělo a spodní část těla pomocí dřepů. Tyto kettlebelly jsou potaženy bavlněnou látkou v maskovacím stylu a zatížené pískem. Riziko zranění je sníženo díky jejich poddajnosti. Je vhodný jak do interiéru, tak i exteriéru.

1 449 Kč

SVELTUS SOFT KETTLEBELL 8 KG je ideální na zvýšení síly a vytrvalosti. Umožňuje procvičit celé tělo a spodní část těla pomocí dřepů. Tyto kettlebelly jsou potaženy bavlněnou látkou v maskovacím stylu a zatížené pískem. Riziko zranění je sníženo díky jejich poddajnosti. Je vhodný jak do interiéru, tak i exteriéru.

1 099 Kč

Expandér s úchyty Sveltus FITNESS POWER TUBE STRONG je ideální cvičební pomůcka pro posilování svalů horních, spodních končetin a břišních svalů. Expandér je maximálně odolný díky potahu proti roztržení.

379 Kč

Sveltus CLIMBER ROPE L5 M Ø38 MM. Nezbytný doplněk pro zdokonalování lanového lezení. Změřte si sílu a výdrž svých horních končetin s tímto sisalovým lanem. Jeho opletení zajišťuje snadné uchopení. Jeho robustní ocelový hák vám umožní velmi snadné připevnění.

1 269 Kč

Expandér s úchyty Sveltus FITNESS POWER TUBE STRONG je ideální cvičební pomůcka pro posilování svalů horních, spodních končetin a břišních svalů. Expandér je maximálně odolný díky potahu proti roztržení.

359 Kč
-9%

Cylindrická taška Sveltus MAT BAG s popruhem na přenášení. Ideální pro skladování a přepravu všeho možného, primárně vaší jóga matky.

149 Kč