www.sportwings.cz

SVELTUS MEDICINE BALL 4 KG Medicinbal, černá, velikost

Kvalitní a oblíbený výrobek SVELTUS MEDICINE BALL 4 KG Medicinbal, černá, velikost od společnosti s předním postavením na trhu SVELTUS jednoduše získáte teď napořád výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 899 Kč.
EAN: 3412181949301
SVELTUS MEDICINE BALL 4 KG Medicinbal
Ověřit dostupnost
Značka: SVELTUS
899

Medicinbal SVELTUS MEDICINE BALL 4 KG je ideální pro silová nebo rehabilitační cvičení. Umožňuje provádět širokou škálu cviků. Texturovaný povrch zajistí lepší přilnavost.

Další zboží z kategorie Pomůcky na cvičení

Rotační disk Fitforce BODY TWISTER je víceúčelová cvičební pomůcka vhodná pro zeštíhlení postavy především v oblasti boků a šikmých břišních svalů, posilování a aktivaci hlubokého svalového systému a zlepšování stability a koordinace.

299 Kč

Tento MEDICINE BALL 6 KG od značky Sharp Shape s dvojitým úchopem je ideální pomůckou do fitness centra, ale i pro rekreační a závodní sportovce. Je vyrobený z velmi odolného materiálu, který mu zaručí extrémně dlouhou životnost. Medicinbal je vybavený dvěma úchopy, díky kterým je možné kombinovat různé druhy cvičení a získat tak ještě větší množství tréninkových variant.

1 199 Kč

Medicinbal Fitforce MEDICINE BALL 2 KG je ideální pomocník pro posilování celého těla nebo rehabilitační cvičení. Umožňuje provádět širokou škálu cviků. Texturovaný povrch zajišťuje lepší přilnavost.

549 Kč

Rozvíjejte svou sílu díky SVELTUS SLAM BALL 25 KG! Pevná pryžová skořepina zabraňuje riziku perforace a míč tak vydrží opakované nárazy. Tento posilovací míč může být použitý na zeď nebo na podlahu. Díky zatížení pískem je zabráněno poskakování.

1 099 Kč

Gymnastická obruč Fitforce HULA HOOP 70 je vhodná pro rytmická cvičení a zpevňování, zeštíhlení problémových partií. V neposlední řadě s ní zažijete i spoustu zábavy.

129 Kč

Tento MEDICINE BALL 10 KG od značky Sharp Shape s dvojitým úchopem je ideální pomůckou do fitness centra, ale i pro rekreační a závodní sportovce. Je vyrobený z velmi odolného materiálu, který mu zaručí extrémně dlouhou životnost. Medicinbal je vybavený dvěma úchopy, díky kterým je možné kombinovat různé druhy cvičení a získat tak ještě větší množství tréninkových variant.

1 699 Kč

Odporová guma Fitforce LATEX LOOP EXPANDER 35 KG je velice jednoduchý, přesto velmi účinný doplněk při posilování nebo rehabilitaci. Efektivní trénink je založen na metodě dynamické zátěže proměnlivého odporu.

329 Kč

Posilovací kolečko Venum CHALLENGER ABS WHEEL je jednoduchá, ale velmi efektivní tréninková pomůcka. Při tréninku zapojujete všechny břišní svaly. Díky malým rozměrům je lehké a snadno přenosné, díky tomu je ideální pro cvičení kdekoli budete potřebovat.

499 Kč
Máme v nabídce od značky SVELTUS

Expandér s úchyty Sveltus FITNESS POWER TUBE STRONG je ideální cvičební pomůcka pro posilování svalů horních, spodních končetin a břišních svalů. Expandér je maximálně odolný díky potahu proti roztržení.

359 Kč

Olympijský kotouč Sveltus TRAINING OLYMPIC DISC 5 KG x 50 MM z přírodního kaučuku určený pro cvičení nárazových cviků, jako je vzpírání a crossový trénink. Jeho tvrdost 88-90° Shore A omezuje odraz při pádu. Disk lze použít pouze na vzpěračské desky.

1 199 Kč

Chrániče na ruce Sveltus PREMIUM HOLE HAND GRIP jsou vyrobeny z přírodní kůže a poskytují optimální ochranu rukou během cvičení. Chrániče zpevňují zápěstí a zároveň zabraňují tvorbě nepříjemných mozolů.

379 Kč

Medicinbal Sveltus WALL BALL 8 KG je ideální pomůcka pro posílení rukou, nohou a těla. Skvěle tlumí nárazy a neodskakuje. Kvalitní zpracování, materiál a vyztužené švy zajišťují vynikající odolnost.

1 299 Kč

Velmi robustní gumové závaží Sveltus OLYMPIC DISC BUMPER 5 KG x 50 MM pro nácvik nárazových cviků jako je vzpírání nebo crossový trénink. Vnitřní kovový kroužek pro tyč o 50 mm.

549 Kč

Ochranný obal na nakládací tyče Sveltus OLYMPIC BARBELL PAD. Navrženo pro pohodlí a ochranu krku tyčí. Pro nakládací tyč s průměrem středové tyče 28 mm.

299 Kč
-14%

Posilovací guma Sveltus ELASTIBAND je velmi univerzální pomůcka na cvičení, se kterou můžete posilovat téměř všechny svaly těla. Materiál gumy je velmi odolný.

409 Kč

Velmi robustní gumové závaží Sveltus OLYMPIC DISC BUMPER 25 KG x 50 MM pro nácvik nárazových cviků jako je vzpírání nebo crossový trénink. Vnitřní kovový kroužek pro tyč o 50 mm.

1 699 Kč