www.sportwings.cz

SVELTUS MEDICINE BALL 4 KG Medicinbal, černá, velikost OS

Unikátní výrobek SVELTUS MEDICINE BALL 4 KG Medicinbal, černá, velikost OS od skvělé a známé značky SVELTUS je k dispozici v aktuální nabídce za super cenu. Levně za cenu 899 Kč. EAN: 3412181949301
SVELTUS MEDICINE BALL 4 KG Medicinbal
Více informací »
Značka: SVELTUS
899 999 Kč Sleva -10%
Popis

Medicinbal SVELTUS MEDICINE BALL 4 KG je ideální pro silová nebo rehabilitační cvičení. Umožňuje provádět širokou škálu cviků. Texturovaný povrch zajistí lepší přilnavost.

Další zboží z kategorie Fitness
Fitforce PLC 1

Přídavné závaží Fitforce PLC 1,5KG 30MM o hmotnosti 1,5 kg na osy s průměrem 30 mm.

149 Kč
Fitforce SPEEDJUMPROPE Rychlostní švihadlo

Crosfitové švihadlo Fitforce SPEEDJUMPROPE umožňuje provádět cvičení a skákání s vysokou intenzitou a rychlostí. Využívají ho jak profesionální tak i amatérští sportovci.

249 Kč
Fitforce YOGA MAT ECO Yoga podložka

Yoga podložka Fitforce YOGA MAT ECO je ideální pro všechny typy jógy a jiné sportovní účely. Díky tloušťce 0,6 cm se jedná o pohodlnější variantu jóga podložek z řady Fitforce. Vzor na podložce vznikl za použití laseru namísto barvy. V balení najdete i praktickou šňůrku na přenášení.

429 Kč
SVELTUS SLAM BALL 20 KG Medicinbal

Rozvíjejte svou sílu díky SVELTUS SLAM BALL 20 KG! Pevná pryžová skořepina zabraňuje riziku perforace a míč tak vydrží opakované nárazy. Tento posilovací míč může být použitý na zeď nebo na podlahu. Díky zatížení pískem je zabráněno poskakování.

1 629 Kč
Máme v nabídce od značky SVELTUS
SVELTUS SLAM BALL 30 KG Medicinbal

Rozvíjejte svou sílu díky SVELTUS SLAM BALL 30 KG! Pevná pryžová skořepina zabraňuje riziku perforace a míč tak vydrží opakované nárazy. Tento posilovací míč může být použitý na zeď nebo na podlahu. Díky zatížení pískem je zabráněno poskakování.

2 349 Kč

Posilovací guma Sveltus ELASTIBAND je velmi univerzální pomůcka na cvičení, se kterou můžete posilovat téměř všechny svaly těla. Materiál gumy je velmi odolný.

429 Kč

Medicinbal Sveltus WALL BALL 4 KG je ideální pomůcka pro posílení rukou, nohou a těla. Skvěle tlumí nárazy a neodskakuje. Kvalitní zpracování, materiál a vyztužené švy zajišťují vynikající odolnost.

1 149 Kč

Dorazový kotouč Sveltus CLAMP COLLAR FOR OLYMPIC BAR.

249 Kč