www.sportwings.cz

SVELTUS MEDICINE BALL 1 KG Medicinbal, černá, velikost 1 KG

Tento levný kousek SVELTUS MEDICINE BALL 1 KG Medicinbal, černá, velikost 1 KG od spolehlivé značky SVELTUS je k dispozici tady nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně stojí u nás 549 Kč.
EAN: 3412181049001
SVELTUS MEDICINE BALL 1 KG Medicinbal
Ověřit dostupnost
Značka: SVELTUS
549 649 Kč Sleva -15%

Medicinbal SVELTUS MEDICINE BALL 1 KG je ideální pro posilování svalů nebo rehabilitační cvičení. Umožňuje provádět širokou škálu cviků. Texturovaný povrch zajistí lepší přilnavost.

Další zboží z kategorie Fitness

Obouruční tyč Capital Sports HYBRID MEN PRO 2200 x 50 MM je dalším vývojem našich osvědčených obouručních činkových os. Tato hybridní tyč se speciálním zhotovením s olympijskými rozměry je velmi všestranná pro nejrůznější disciplíny a uživatele. Díky svým speciálním vlastnostem, které kombinují vysokou kvalitu s extrémní odolností, je vhodná především pro profesionály. Je to ta správná činka pro vysoké zatížení při vzpírání, silovém trojboji nebo při crossfitovom tréninku.

4 899 Kč

Gymnastický míč Fitforce GYM ANTI BURST 100, který využijete při celé řadě aktivit. Tento model má větší odolnost proti opotřebení.

499 Kč

S touto jogamatkou ECO YOGA MAT WATERMELON od značky Sharp Shape se vám bude cvičit úplně samo! Krásný design s tištěným logem značky skvěle doladí váš styl. Podložka je vyrobena ze semišového mikrovlákna a přírodní gumy, která neklouže. Po cvičení podložku jednoduše sbalíte a popruh, který je součástí balení, se postará o snadné přenášení. Podložka má také velmi dobré absorpční vlastnosti – čím více se potíte, tím větší má přilnavost. Po cvičení stačí podložku otřít vlhkým hadříkem s trochou pracího prostředku a nechat uschnout na vzduchu. Můžete ji také prát v pračce samostatně na mírný cyklus ve studené vodě bez bělidla, pouze s trochou pracího prostředku. Jogamatku skladujte potiskem nahoru, mimo vlhkost a přímé sluneční paprsky.

1 390 Kč
-55%

UFC KETTLE BELL 4 KG je skvělým pomocníkem při cvičení. Jde o pomůcku s ergonomickým madlem pro bezpečný úchop a správnou polohu zápěstí i ramen. Je vhodná pro muže i ženy všech věkových i výkonnostních kategorií. Využijete ji jak ve fitcentrech, tak v domácích podmínkách.

449 Kč
-3%

Přídavné závaží Fitforce PLB 5 KG x 25 MM o hmotnosti 5 kg na palcové osy.

269 Kč
-54%

UFC KETTLE BELL 10 KG je skvělým pomocníkem při cvičení. Jde o pomůcku s ergonomickým madlem pro bezpečný úchop a správnou polohu zápěstí i ramen. Je vhodná pro muže i ženy všech věkových i výkonnostních kategorií. Využijete ji jak ve fitcentrech, tak v domácích podmínkách.

1 049 Kč

Aerobní míč Fitforce OVERBALL 25 má několik možností využití. Výborná pomůcka při posilování, protahování, balančním cvičení. Při dlouhém sezení v kanceláři pomáhá správně držet tělo.

99 Kč
-6%

Trénink je váš život? Pak jezděte na špičkové úrovni s rotopedem Tunturi E80 ENDURANCE. Tento rotoped se přizpůsobí vašim osobním potřebám a cílům v intenzitě jaká vám bude vyhovovat. Trénujte jako profík i doma. S rotační hmotou 14 kg vyvinete maximální výkon 600 Watt. Vyberte si z 53 úrovní odporu nebo postupujte podle jednoho ze 43 programů. Rotoped je vhodný také pro profesionální použití. Ergometr přesně sleduje stupňované watty. Pohodlné sedlo můžete nastavit vertikálně i horizontálně. Víceúchopová řídítka můžete naklonit do požadované polohy. Popruhy na nohy ergonomicky tvarovaných protiskluzových pedálů jsou nastavitelné tak, abyste měli nohy při šlapání stabilní. S držákem na láhev a dodávanou lahví máte vždy po ruce dostatek vody nebo sportovního nápoje. Nepřekračujte své limity a sledujte svou tepovou frekvenci pomocí ručních senzorů nebo pomocí bezdrátového přijímače tepové frekvence. Na přehledném monitoru můžete sledovat nejdůležitější parametry: čas, rychlost, vzdálenost, počet otáček, srdeční frekvenci a počet spálených kalorií.

29 990 Kč
Máme v nabídce od značky SVELTUS

Rozvíjejte svou sílu díky SVELTUS SLAM BALL 25 KG! Pevná pryžová skořepina zabraňuje riziku perforace a míč tak vydrží opakované nárazy. Tento posilovací míč může být použitý na zeď nebo na podlahu. Díky zatížení pískem je zabráněno poskakování.

2 039 Kč

SVELTUS CLAW FOR BALL STOPPER je skvělou pomůckou pro snadné a rychlé odstranění zátky u gymnastických míčů.

29 Kč
-7%

Kompaktní, lehký schůdek SVELTUS ECOSTEP WITHOUT RISERS nabízí pro větší bezpečnost protiskluzový povrch. Je stohovatelný a snadno skladovatelný. Navíc je vyrobený z recyklovaných materiálů.

699 Kč
-11%

Velmi robustní gumové závaží Sveltus OLYMPIC DISC BUMPER 20 KG x 50 MM pro nácvik nárazových cviků jako je vzpírání nebo crossový trénink. Vnitřní kovový kroužek pro tyč o 50 mm.

2 289 Kč
-30%

Velmi robustní gumové závaží Sveltus OLYMPIC DISC BUMPER 2,5 KG x 50 MM pro nácvik nárazových cviků jako je vzpírání nebo crossový trénink. Vnitřní kovový kroužek pro tyč ø 50 mm.

589 Kč

Rozvíjejte svou sílu díky SVELTUS SLAM BALL 50 KG! Pevná pryžová skořepina zabraňuje riziku perforace a míč tak vydrží opakované nárazy. Tento posilovací míč může být použitý na zeď nebo na podlahu. Díky zatížení pískem je zabráněno poskakování.

3 299 Kč

Velmi robustní gumové závaží Sveltus OLYMPIC DISC BUMPER 15 KG x 50 MM pro nácvik nárazových cviků jako je vzpírání nebo crossový trénink. Vnitřní kovový kroužek pro tyč ø 50 mm.

2 349 Kč
-13%

Posilovací hrazda Sveltus CHIN UP RACK PREMIUM. Vícepolohové rukojeti jsou typické pro tuto robustní nástěnnou stahovací tyč. Ideální pro amatérské sportovce i pro atlety. Určeno pro vnitřní použití.

1 899 Kč