www.sportwings.cz

SVELTUS FITNESS POWER TUBE STRONG Expandér s úchyty, fialová, velikost UNI

Tento nejprodávanější produkt SVELTUS FITNESS POWER TUBE STRONG Expandér s úchyty, fialová, velikost UNI od značky s dlouholetou historií SVELTUS jednoduše najdete tady v akci. Ve skvělé akci za 359 Kč.
EAN: 3412181039040
SVELTUS FITNESS POWER TUBE STRONG Expandér s úchyty
Ověřit dostupnost
Značka: SVELTUS
359
Popis

Expandér s úchyty Sveltus FITNESS POWER TUBE STRONG je ideální cvičební pomůcka pro posilování svalů horních, spodních končetin a břišních svalů. Expandér je maximálně odolný díky potahu proti roztržení.

Další zboží z kategorie Fitness
Lifefit TRAINER Závěsný posilovací systém

Závěsný posilovací systém Lifefit TRAINER slouží ke kondičnímu cvičení a intenzivnímu posilování vlastní hmotností a odporem. Systém se skládá z popruhů a přezek, díky kterým jde snadno uchytit na strom či jiný opěrný bod. Systém je vhodný k posilování rukou, nohou, břišních a zádových svalů a na protahování celého těla. Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování proti vlastní hmotnosti se rychle stalo velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů, hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Díky nízké hmotnosti lze snadno přenášet. Jednoduchá instalace a používání dělají z posilovacích popruhů ideální všestranné posilovací zařízení.

799 Kč

Dámské tílko Lotto MEDA je ideální na fitness nebo jógu. Díky příjemnému materiálu jej můžete nosit i ve chvílích volna, kdy venku panuje horké počasí. Elastická tkanina zajišťuje volnost pohybu a pohodlí.

199 Kč
Spokey HALF FIT Gymnastický míč 2v1

Spokey HALF FIT to je míč, který poskytuje vynikající podporu během různých cvičení. Je také skvělou náhradou klasické židle v kanceláří nebo doma – sezení na míči vyžaduje správné držení těla. Gymnastický míč HALF FIT také rozvíjí rovnováhu. Lze jej využít nejen během cvičení či rehabilitace, ale také jako židli, která uleví páteří během dlouhých hodin strávených v kanceláří nebo doma u počítače. Část míče s masážními výstupky stimuluje krevní oběh už i při malých pohybech.

550 Kč
Reebok TECH STYLE YOGA MAT Podložka na jógu

Udělejte si čas na protažení nebo jógu. Tuto podložku Reebok TECH STYLE YOGA MAT na jógu si snadno přehoďte přes rameno cestou na hodinu jógy nebo sólo cvičení. Má pohodlnou rukojeť a je vyrobena z pěnového polstrování.

699 Kč
Máme v nabídce od značky SVELTUS
SVELTUS HEADREST / MINI SEAT Opěrka hlavy

Opěrka hlavy SVELTUS HEADREST / MINI SEAT je pomocníkem při cvičení břicha a udržujte záda v perfektní poloze. Díky ní bude zaručena správná poloha hlavy a krční oblasti během cvičení.

599 Kč
SVELTUS SLAM BALL 15 KG Medicinbal

Rozvíjejte svou sílu díky SVELTUS SLAM BALL 15 KG! Pevná pryžová skořepina zabraňuje riziku perforace a míč tak vydrží opakované nárazy. Tento posilovací míč může být použitý na zeď nebo na podlahu. Díky zatížení pískem je zabráněno poskakování.

1 149 Kč

Tato kolečka Sveltus DOUBLE AB WHEEL umožňují pracovat oběma rukama i jednou rukou nebo oddělovat pravou/levou práci. Měkké pěnové rukojeti pro pohodlné uchopení. Určeno pro posilování břišních, šikmých svalů, tricepsů, lat, zad, ramen a paží. Jsou ideální pro horní končetiny a stabilizační svaly.

449 Kč
SVELTUS SLAM BALL 50 KG Medicinbal

Rozvíjejte svou sílu díky SVELTUS SLAM BALL 50 KG! Pevná pryžová skořepina zabraňuje riziku perforace a míč tak vydrží opakované nárazy. Tento posilovací míč může být použitý na zeď nebo na podlahu. Díky zatížení pískem je zabráněno poskakování.

3 299 Kč