www.sportwings.cz

SVELTUS BATTLE ROPE 10 m Ø26 mm Posilovací lano, černá, velikost UNI

Tento zlevněný kousek SVELTUS BATTLE ROPE 10 m Ø26 mm Posilovací lano, černá, velikost UNI od kvalitní společnosti SVELTUS pohodlně pořídíte zde levně! Teď v akci 899 Kč.
EAN: 3412181045065
SVELTUS BATTLE ROPE 10 m Ø26 mm Posilovací lano
Ověřit dostupnost
Značka: SVELTUS
899 1 269 Kč Sleva -29%
Popis

Oscilační lano Sveltus BATTLE ROPE 10 m Ø26 mm s vysokým odporem umožňuje velké množství intenzivních cvičení zahrnujících několik svalových skupin současně. Otestujte si svou vytrvalost, sílu a výkon základní prací. Ochranná páska na každém konci, která zabraňuje roztřepení lana a poskytuje lepší přilnavost.

Další zboží z kategorie Fitness
YOGGYS YOGA BELT Protahovací pásek

Jógový pásek YOGGYS je velmi užitečná a nedoceněná pomůcka, která má potenciál prohloubit jógovou, či jinou strečinkovou praxi jak začátečníků tak i pokročilých. Lze využít pro ještě lepší provedení ásan, pro získání větší flexibility či jako svou prodlouženou ruku v pozicích, pro které ještě nejsme dostatečně flexibilní. Vyroben z bavlny a polyesteru.

450 Kč
Fitforce FDBP 7KG Jednoruční šestihranná činka

Jednoruční šestihranná činka Fitforce FDBP 7 KG s PVC ochranou závaží a ergonomickým chromovým madlem je vhodná nejen pro domácí použití.

699 Kč
GOLDBEE BEBOOTY ICEGREEN Odporová guma

Hledáte cvičební pomůcku, se kterou můžete cvičit kdekoliv? Tak je tato posilovací odporová guma GoldBee BEBOOTY ICEGREEN tou pravou volbou! Lehce jí sbalíte do kufru na dovolenou, ale i do kabelky či baťůžku. Skvěle vám poslouží k procvičení stehenních a pažních svalů. Provedení cviků je sice jednoduché, ale dá vám pořádně zabrat. Mezi nejoblíbenější cviky, které s gumou můžete provádět jsou dřepy, úkroky a zanožování. Díky gumovým protiskluzovým pruhům na vnitřní straně zůstane guma během cvičení vždy na svém místě.

399 Kč
Venum CHALLENGER BATTLE ROPE Posilovací lano

Posilovací lano Venum CHALLENGER BATTLE ROPE je tréninkovým doplňkem používaným k získání výbušnosti a rozvoje vytrvalosti. Trénink s lanem je zaměřen na horní část těla, ale většina cviků využívá také nohy.

3 190 Kč
Máme v nabídce od značky SVELTUS
SVELTUS WELLNESS MASSAGE ROLLER Masážní válec

Masážní válec Sveltus WELLNESS MASSAGE ROLLER je ideální pro rychlejší regeneraci svalů, umožňuje účinnou masáž velkých svalů: kvadricepsy, hýžďové svaly, záda.

499 Kč

Díky tloušťce 1 cm je podložka SVELTUS TRAINING MAT měkká a pohodlná. Podložka má protiskluzový povrch, který zabraňuje případným pádům. Je dodávána s transportní rukojetí.

489 Kč

Medicinbal Sveltus WALL BALL 1 KG je ideální pomůcka pro posílení rukou, nohou a těla. Skvěle tlumí nárazy a neodskakuje. Kvalitní zpracování, materiál a vyztužené švy zajišťují vynikající odolnost.

899 Kč
SVELTUS TRAINING OLYMPIC DISC 15 kg x 50 mm Nakládací kotouč

Olympijský kotouč Sveltus TRAINING OLYMPIC DISC 15 KG x 50 MM z přírodního kaučuku určený pro cvičení nárazových cviků, jako je vzpírání a crossový trénink. Jeho tvrdost 88-90° Shore A omezuje odraz při pádu. Disk lze použít pouze na vzpěračské desky.

2 399 Kč