www.sportwings.cz

Střída STÁTNÍ ZNAK Puk, červená, velikost

Exkluzivní výrobek Střída STÁTNÍ ZNAK Puk, červená, velikost s pečetí kvality od značky Střída jednoduše získáte zrovna za výprodejovou cenu! Nabídky od 149 Kč.
EAN: 8595600809006
Střída STÁTNÍ ZNAK Puk
Ověřit dostupnost
Značka: Střída
149

Hokejový puk Střída STÁTNÍ ZNAK se symbolem českého státního znaku na vzorovaném pozadí. Ocení ho každý správný fanoušek ledního hokeje.

Další zboží z kategorie Puky
39 Kč

Hokejové míčky Bauer HOCKEY BALL WARM 4 PK jsou určené především na street hokej, ale využijete je i při jiných příležitostech. Skvěle se hodí pro trénink střelby mimo led. Míčky jsou vyrobené tak, aby se zabránilo zbytečnému odskakování a odrážení. Balení obsahuje 4 míčky.

449 Kč

Balení tréninkových míčků Bauer HYDRO-G 4 PACK. Míčky jsou vyrobené ze speciálního materiálu s tekutinou uvnitř, která způsobuje, že se míček neodráží od hokejky, neskáče a drží se při zemi. Navíc je díky této tekutině pomalejší.

699 Kč

Hokejbalový balónek HOCKEY CANADA HOCKEY BALL HARD je oblíbený u elitních hokejbalistů a skvěle se přizpůsobí dynamickému pojetí hry. Disponuje tvrdostí Hard, která je vhodná pro použití při více jak 20°.

119 Kč

Hokejové míčky Bauer HOCKEY BALL MULTICOLORED jsou speciálně navržené na venkovní hokej. Mají zajímavý design a nesmí chybět v povinné letní výbavě každého hokejisty.

469 Kč

Hokejový puk Sulov, určený pro juniory. Průměr puku je 6 cm.

19 Kč

Hokejový puk Střída LEV je zdobený logem Českého hokeje na vzorovaném pozadí. Ocení ho každý správný fanoušek ledního hokeje.

149 Kč

Hokejový puk Střída STÁTNÍ ZNAK se symbolem českého státního znaku na vzorovaném pozadí. Ocení ho každý správný fanoušek ledního hokeje.

149 Kč
Máme v nabídce od značky Střída

Pánské bambusové triko Střída CZECH T-SHIRT se hodí i pro běžné nošení. Je vyrobeno ze směsi bambusu a bavlny. Bambusové vlákno má přirozené antibakteriální vlastnosti. V horku je bambus přirozeně chladný na dotek a tato vlastnost je zachována i pro vlastnosti úpletu. Triko má kulatý výstřih a volný střih, který zajišťuje maximální pohodlí. Toto triko potěší každého hokejového fanouška.

599 Kč

Pánská tepláková mikina s kapucí Střída CZECH HOODY se hodí i pro běžné nošení. Má volnější, pohodlný, skvěle padnoucí střih a stylový vzhled. Mikina má dvě boční kapsy a kapuci se stahovací tkaničkou. Mikinu určitě oceníte při při nejrůznějších sportovních aktivitách i při běžném každodenním nošení. Mikina určitě potěší každého hokejového fanouška.

1 299 Kč

Fanouškovský dres Střída je replikou originálního hracího dresu českého týmu. Dres bez reklam zdobí erb na hrudníku.

1 499 Kč

Dětské bambusové triko Střída CZECH T-SHIRT JR se hodí i pro běžné nošení. Je vyrobeno ze směsi bambusu a bavlny. Bambusové vlákno má přirozené antibakteriální vlastnosti. V horku je bambus přirozeně chladný na dotek a tato vlastnost je zachována i pro vlastnosti úpletu. Triko má kulatý výstřih a volný střih, který zajišťuje maximální pohodlí. Toto triko potěší každého hokejového fanouška.

499 Kč

Dámská mikina Střída CZECH HOODY s kapucí se hodí i pro běžné nošení. Má volnější, pohodlný, skvěle padnoucí střih a stylový vzhled. Mikina má klokaní kapsu a kapuci se stahovací tkaničkou. Mikinu určitě oceníte při nejrůznějších sportovních aktivitách i při běžném každodenním nošení. Mikina určitě potěší každého hokejového fanouška.

1 099 Kč

Dámské bambusové triko Střída CZECH T-SHIRT se hodí i pro běžné nošení. Je vyrobeno ze směsi bambusu a bavlny. Bambusové vlákno má přirozené antibakteriální vlastnosti. V horku je bambus přirozeně chladný na dotek a tato vlastnost je zachována i pro vlastnosti úpletu. Triko má kulatý výstřih a volný střih, který zajišťuje maximální pohodlí. Toto triko potěší každého hokejového fanouška.

599 Kč

Dětská mikina Střída CZECH HOODY JR s kapucí se hodí i pro běžné nošení. Má volnější, pohodlný, skvěle padnoucí střih a stylový vzhled. Mikina má klokaní kapsu a kapuci se stahovací tkaničkou. Mikinu určitě oceníte při nejrůznějších sportovních aktivitách i při běžném každodenním nošení. Mikina určitě potěší každého hokejového fanouška.

999 Kč

Originální zápasový dres Střída České hokejové reprezentace pro sezónu 2023/2024. Dres je potištěn reklamami a hrudník zdobí erb.

4 199 Kč