www.sportwings.cz

Street Surfing FREERIDE 39 CURVE WOLF Longboard, černá, veľkosť UNI

Unikátní a žádaný produkt Street Surfing FREERIDE 39 CURVE WOLF Longboard, černá, veľkosť UNI od značky Street Surfing lze pořídit na našich stránkách za báječnou cenu. Výhodně za super cenu 1 699 Kč.
EAN: 813398024134
Street Surfing FREERIDE 39 CURVE WOLF Longboard

Tento longboard má zapuštěné trucky. Díky sníženému těžišti vyniká vysokou stabilitou a odrážení na něm není tak namáhavé. Je tak vhodný i pro přejezdy delších vzdáleností či pro jízdu z kopce.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas

Slouží k ochraně prstů a pomáhá lepšímu vypuštění šípu z luku. Stahovací provázek k upevnění na ruku.

189 Kč

S BERG REPPY RIDER bude každá jízda jedinečná. Šlapadlo je vhodné pro děti od 2,5 do 6 let. Nastavitelné sedadlo. Systém přímého pohonu umožňuje dětem pohyb vpřed a vzad. 10” pneumatiky EVA, které nikdy nepíchnete. Nosná rukojeť rámu usnadňuje přenášení. Otočná náprava drží děti bezpečně na silnici.

5 999 Kč

Klasický double kick skateboard Reaper FLOWER pro začínající jezdce. Deska je z 9 vrstev čínského javoru osazena hliníkovými trucky o velikosti 3,25 palce, kolečky s průměrem 50mm a ABEC3 ložisky. Tato kombinace je tak ideální pro budování základu skateboardingu.

499 Kč

Skateboard (fishboard) CARS od značky Disney je vyroben z plastu typu polypropylen PP. Použitím tohoto typu materiálu má za výsledek velkou sílu skateboardu, větší než u běžných skateboardů z překližky. Horní strana je ve formě mřížky, zabraňuje sklouznutí. Díky malé velikosti se vejde i do tašky nebo batohu. Produkt byl navržen, vyroben a uveden na trh v souladu s požadavky EN 13613: 2009, třída B. Výrobek je určen uživatelům s tělesnou hmotností od 20 kg do 50 kg.

799 Kč

Skateboard Reaper INVASION je díky svému tvaru tím pravým náčiním pro brázdění skateparků.

599 Kč

Fantastická šlapací motokára Berg BUZZY – RETRO 2v1 v retro provedení upoutá na první pohled a je vhodná i pro nejmenší řidiče. Díky motokáře se děti snadno a rychle naučí šlapat. Nejdříve se mohou odrážet nohama od země a než se nadějete, budou mít nožičky na pedálech. Šlapání má lehký chod a motokára je snadno ovladatelná. Šlapací motokára je vybavena výškově nastavitelnou vodící tyčí, kterou snadno připevníte i odpojíte.

4 899 Kč

Skvělé šlapadlo od společnosti Berg BUZZY – POLICIE pro nejmenší od 2 let. Ocelový rám, stabilní konstrukce, nastavitelná výška řídítek a sedadla, velice odolná plastová kola.

4 699 Kč

Městský cruiser Reaper KLAYTON v kvalitním zpracování se zvednutou patkou slibuje spoustu zábavy nejen při cestování po městě.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Street Surfing

Nová generace freestyle koloběžek BANDIT od značky Street Surfing ve variantě s vylepšeným výkonem, širokými řídítky 54 cm a rozšířeným nášlapem 11 cm. Hlavové složení s vysoce kompresní technologií HIC je při skocích a tricích maximálně pevné. Ložiska ABEC 9 pro velmi hladkou jízdu.

1 999 Kč
-15%

Freestyle koloběžka Street Surfing TORPEDO s jedinečným designem a barevnou kombinací je předurčena pro jízdu ve skate parku a triky. Kolečka s kovovými jádry garantují dostatečnou pevnost při skocích a tricích.

1 590 Kč

Nová generace freestyle koloběžek BANDIT od značky Street Surfing ve variantě s vylepšeným výkonem, širokými řídítky 54 cm a rozšířeným nášlapem 11 cm. Hlavové složení s vysoce kompresní technologií HIC je při skocích a tricích maximálně pevné. Ložiska ABEC 9 pro velmi hladkou jízdu.

1 999 Kč
-25%

Skládací koloběžka pro děti URBAN 200 DISTRICT O od značky Street Surfing s rychlým skládacím mechanizmem a velkými koly, které bezpečně překonají i drobné nerovnosti. S výškou nášlapu jen 8 cm se na koloběžce snadno odráží. Je doplněná úžasnou grafikou, díky které se stane chloubou svého majitele.

1 190 Kč

Kolečko 110 mm pro freestyle koloběžky s ALU jádrem. Snáší i extrémní zátěž jako jsou skoky. Jsou vhodná jak pro častou jízdu, tak pro nácvik triků a jsou určena zejména pro modely Ripper, Destroyer.

399 Kč
-28%

Koloběžku Street Surfing Urban X145 lze použít na cestu do školy nebo při jízdě po městě . S jednoduchým skládacím mechanismem je s ní snadná manipulace . Jede hladce a rychle. Díky řídítkům 34cm a sníženému nášlapu o je koloběžka při jízdě velmi stabilní a snadno se na ní odráží. S kolečky o průměru 145mm snadno přejedete i drobné terénní nerovnosti.

999 Kč

Koloběžka Street Surfing STREET RUSH XTREME je kombinací freestyle a off-road koloběžky. Díky nafukovacím pneu o průměru 20 cm a bytelné konstrukci je vhodná do prakticky všech terénů včetně polních a lesních cest. Jádra koleček jsou zesílena, terénu se tedy nemusíte bát.

2 199 Kč
-28%

Freestyle koloběžka DESTROYER od značky Street Surfing s odolným hlavovým složením NECO a rychlými kolečky 110 mm na sebe upozorní strhujícím designem a výkonnými parametry.

1 790 Kč