www.sportwings.cz

Stiga NEO BEACH MINI Plážový míček, černá, velikost UNI

Neodolatelný produkt Stiga NEO BEACH MINI Plážový míček, černá, velikost UNI od přední značky Stiga jednoduše můžete pořídit již dnes za příznivou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 349 Kč. EAN: 7318682719015
Stiga NEO BEACH MINI Plážový míček
Více informací »
Značka: Stiga
349
Popis

Míč STIGA Neo mini je vyroben švédskou firmou STIGA, která je již od roku 1957 známá vysokou kvalitou svých výrobků a zakládá si na precizním zpracování i toho nejmenšího detailu. Míč ve velikosti 1 je vyroben z neoprenového, voděodolného materiálu a je tak vhodný především pro hru na pláži nebo v parku.

Další zboží z kategorie Sporty pro volný čas
Windson TRIBUS Letky pro šipky

Letky pro šipky Windson TRIBUS v provedení laser.

39 Kč
Windson BITE Set tří letek k šipkám

Set tří letek Windson BITE se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč
Reaper SPARKY Plastový skateboard

Juniorský plastový skateboard Reaper SPARKY nyní ve verzi s LED svítícími kolečky.

799 Kč
YATE PAPÍROVÝ TERČ ø 80 cm Sada papírových terčů

Sada papírových terčů s nylonem pro terčovou lukostřelbu.

289 Kč
Máme v nabídce od značky Stiga
Stiga MINI KICK SUPREME Dětská koloběžka

Neobvykle řešená dětská koloběžka Stiga MINI KICK SUPREME je určena pro všechny děti, které si rády hrají na dětských hřištích nebo se chtějí projet při rodinné procházce. Tato výjimečná koloběžka je vyrobena z PA a PP materiálů, které se vyznačují svou vysokou odolností a pevností, ale zároveň nízkou hmotností. Kolečka koloběžky jsou vyrobena z lehkého, pevného a odolného polyuretanu jsou uzpůsobena tak, aby zaručila maximální stabilitu i v prudších zatáčkách. Pro maximální bezpečnost je navíc zadní kolečko doplněno nášlapnou brzdou. Zatáčení funguje pomocí mírného náklonu do strany. Pod nastavitelnými řídítky je umístěn košík pro přepravu drobných věcí nebo svačinek. Celá řídítka lze jednoduše sundat, a to pomocí stisknutí tlačítka, takže přeprava a uložení koloběžky je též velmi jednoduché.

1 399 Kč
Stiga PERFROM 3 PACK Míče na stolní tenis

PERFROM 3PACK jsou nejkvalitnější závodní míčky STIGA. Pro garanci nejvyšší kvality jsou ve výrobním procesu selektovány strojem i manuálně. Jde o novou – druhou generaci plastových míčů, vyrobeny jsou z nového ABS materiálu, který zajišťuje jak maximální odolnost, tak ideální odskok a zakulacení míče. Jsou certifikovány mezinárodní federací stolního tenisu ITTF. Balení obsahuje 3 kusy v bílé barvě.

159 Kč
Stiga FLEXURE Ping pongová pálka

Kvalitní pětihvězdičková pálka Stiga FLEXURE je určena pro útočně hrající hráče, kteří hledají kvalitní pálku s mimořádnou silou, citem a rychlostí. Pálka má skvělé technologie, WRB, ACS a CRYSTAL a je schválená ITTF.

2 599 Kč
Stiga CUB ABS Míče na stolní tenis

Pingpongové míčky Stiga CUP ABS jsou vhodnými míčky pro trénink a rekreační hru. Míčky se chovají velmi podobně jako míčky pro soutěžní utkání. Trvanlivost a extrémní odolnost je to, co udělalo z Cup 40+ jedny z nejoblíbenějších míčků pro rekreační hru. Jde o novou generaci plastových míčů, vyrobeny jsou z ABS materiálu, který zajišťuje jak maximální odolnost, tak ideální odskok a zakulacení míče. V balení se nachází šest kusů v oranžové barvě. Švédská značka Stiga je již více než 70 let světovým lídrem ve výrobě vybavení pro stolní tenis. Produkty Stiga patří mezi oblíbené náčiní hráčů světové špičky. Stiga je výhradním dodavatelem reprezentačních týmů Švédska, Číny, Singapuru a Hong Kongu a mnoha dalších.

119 Kč