www.sportwings.cz

Sportisimo CCS FIX SIMO Slepky na běžecké lyže, modrá, velikost UNI

Ve slevě produkt Sportisimo CCS FIX SIMO Slepky na běžecké lyže, modrá, velikost UNI od našeho známého výrobce Sportisimo je k sehnání na našich stránkách teď právě opravdu levně. Aktuálně za 29 Kč.
Sportisimo CCS FIX SIMO Slepky na běžecké lyže
Popis

Pásek Sportisimo CCS FIX SIMO určený pro pohodlné přenášení Vašich běžeckých lyží.

Další zboží z kategorie Běžecké lyžování
Reusch ARIEN STORMBLOXX Zimní rukavice

Zimní rukavice Reusch ARIEN STORMBLOXX poskytují zaručenou větruodolnost. Mají silikonem potištěnou dlaň a speciální technologií TOUCH-TEC™ na špičce palce a ukazováčku, díky tomu budete moci ovládat svůj telefon i s nasazenými rukavicemi.

980 Kč
Swix N12NC Sprej s aplikátorem

Sprej s aplikátorem Swix N12NC na back country a horskou turistiku. Aplikuje se na stoupací pásy. Do všech sněhových podmínek. Aerosol s aplikátorem.

389 Kč
Rossignol RACE SKATE BLACK WHITE-XC Běžecké vázání na bruslení

Běžecké vázání na bruslení Rossignol RACE SKATE BLACK WHITE-XC je kompatibilní s podrážkami běžkařských bot NNN® & Prolink®. Poskytuje vysokou úroveň výkonu pro sportovní nebo rekreační běžkaře. Jednoduchý posun vázání bez nářadí umožňuje nastavit těžiště podle sněhových podmínek a systém Step-In poskytuje beznámahové zapnutí a vypnutí vázání.

1 790 Kč
Rossignol RACE CLASSIC BLACK WHITE-XC Běžecké vázání na klasiku

Běžecké vázání Rossignol RACE CLASSIC BLACK WHITE-XC je kompatibilní s podrážkami běžkařských bot NNN & Prolink. Poskytuje vysokou úroveň výkonu pro sportovní nebo rekreační běžkaře. Jednoduchý posun vázání bez nářadí umožňuje nastavit těžiště podle sněhových podmínek a systém Step-In poskytuje beznámahové zapnutí a vypnutí vázání.

1 790 Kč
Máme v nabídce od značky Sportisimo
Sportisimo ČLOVĚČE

Tolik zábavy při cvičení jste ještě nezažili. Zahrajte si originální a zdraví prospěšnou hru pro celou rodinu z dílny Sportisima, jejímž zakoupením přispějete na dobrou věc. Potrénujete při ní tělo i nervy. Plnou částku za zakoupení každé hry dáváme do fondu charitativního sdružení Running With Those That Can’t, které pomáhá lidem s hendikepem. Díky vašemu a dalším finančním příspěvkům tak někdo dostane například speciální vozík, aby se mohl účastnit běžeckých závodů s ostatními sportovci.

Pravidla: stačí jen házet kostkou, postupovat po hrací ploše a průběžně plnit jednoduché pohybové úkoly. Dospělí hráči musí odcvičit plný počet kliků, dřepů, sklapovaček a dalších úkolů, děti pouze poloviční. Cílem deskovky je vést děti zábavnou formou k pohybu a rozhýbat ztuhlé klouby dospělým.

299 Kč
Sportisimo PIP-180 Vak na sjezdové lyže

Jednoduchý nasouvací vak na sjezdové lyže Arcore PIP-180 na 1 pár lyží.

249 Kč
Sportisimo SKI FIX Slepky na lyže

Slepky na sjezdové lyže SKI FIX v designu Sportisimo.cz Vám usnadní jejich přepravu.

49 Kč
Sportisimo TOWEL SPORTISIMO Froté osuška

Froté osuška Sportisimo TOWEL SPORTISIMO ze stoprocentní bavlny. Má tkané poutko s logem a je skvělá na letní koupačku i na cesty.

799 Kč