www.sportwings.cz

Sporten Běžecké lyže na bruslení Běžecké lyže na bruslení, černá, velikost 185

Hodně žádaný produkt Sporten Běžecké lyže na bruslení Běžecké lyže na bruslení, černá, velikost 185 od dodavatele se skvělou pověstí Sporten je k sehnání nyní za extra cenu! Nyní získáte od 4 999 Kč.
EAN: 8590694042476
Sporten SET SUPER SKATE + PERFORMANCE SKATE Běžecké lyže na bruslení
Ověřit dostupnost
Značka: Sporten
4 999

Běžecké lyže na bruslení Sporten SET SUPER SKATE + PERFORMANCE SKATE skvělé kvality a konstrukčního řešení, pro sportovně založené běžkaře. Téměř o ní nevíte, tak je přirozená. Můžete se soustředit na sebe a trasu. Díky svému 3D tvaru je designově výjimečná. Pro maximální snížení váhy je jádro vyrobeno z kombinace exotických dřevin. Za rychlost vděčí vysoce kvalitní grafitové skluznici se speciální strukturou.

Další zboží z kategorie Skate

Běžecké lyže Rossignol DELTA SPORT SKATING IFP zajistí vynikající předání energie při skate technice. Jsou inspirovány závodní konstrukcí a skvěle se hodí pro rekreační a fitness orientované lyžaře. Prémiové dřevěné jádro o nízké hustotě, směs uživatelsky příjemné flexe se znatelným pocitem při odrazu. Běžky jsou kompatibilní se systémem vázání TURNAMIC® pro nejlepší flex a pocit z kontaktu se sněhem.

6 790 Kč

Běžecký set pro skating Fischer LS SKATE + CONTROL SKATE IFP je dostatečně rychlý, abyste se lyžováním bavili na všech upravených tratích. LS SKATE představují robustnější lyže, které se osvědčí při kondičním tréninku i při učení lyžařské techniky. Součástí lyží je deska IFP pro snadnou montáž vázání bez vrtání do lyží.

3 899 Kč

Všestranně použitelný model Kästle XP20 JR SKATE PLUS MEDIUM přesvědčuje svou karbonovou konstrukcí s komfortním skluzem i držením stopy. Tyto sportovně laděné, všestranné lyže díky universálnímu závodnímu broušení skluznice zajistí lyžařským znalcům spolehlivost ve všech situacích.

4 790 Kč

Juniorské závodní běžecké lyže Atomic REDSTER S7 JR SKATE + PROLINK ACCESS JR jsou snadno ovladatelné sportovní lyže na bruslení vhodné pro středně pokročilé a pokročilé mladé lyžaře. V setu s vázáním Atomic Prolink Access JR, které je kompatibilní s normou NNN a Turnamic.

5 990 Kč

Lyže Rossignol DELTA SPORT SK využívá LDC Prémiové dřevěné jádro s nízkou hustotou, navržené pro rekreační a fitness orientované lyžaře, spojuje uživatelsky přívětivý flex s citlivým citem pro efektivní krok. Lyže je kompatibilní se systémem vázání Turnamic® . Konstrukce Activ Cap nabízí správnou rovnováhu torzní tuhosti a pružného ohybu od špičky k patě pro stabilitu za všech podmínek. Dřevěné jádro s nízkou hustotou obsahuje vzduchové kanály a vyztužení čedičovými vlákny. Přináší živý pocit se zvýšenou pevností a zlepšenou návratností energie.

7 990 Kč

Juniorský běžecký set Salomon RS JR PLK RACE pomáhá mladým lyžařům se zvyšováním výkonnosti díky větší stabilitě a snadnému skluzu. Dodává se v setu s vázáním PROLINK RACE JR SK.

4 900 Kč

Všestranně použitelný model XP30 SKATE MEDIUM přesvědčuje svou karbonovou konstrukcí s komfortním skluzem i držením stopy. Tyto sportovně laděné, všestranné lyže se svěžím mintovým designem Kästle díky universálnímu závodnímu broušení skluznice zajistí lyžařským znalcům spolehlivost ve všech situacích.

6 090 Kč

Běžecké lyže na bruslení Fischer LS SKATE + COMPACT SKATE. Model s lehkým dřevěným jádrem, který vyniká dobrou stabilitou a ovladatelností. Ideální lyže pro zimní kondiční trénink.

3 899 Kč
Máme v nabídce od značky Sporten
-20%

Odlehčená sendvičová lyže navržená speciálně pro dámy se sportovními ambicemi, to je Sporten IRIDIUM 5 W + VSP 311. Nabízí lehké jádro s využitím exotického dřeva, které je optimální i pro velmi sportovní dámskou jízdu, ale nelimituje přílišnou tvrdostí nebo váhou lyže. Stejně jako ostatní lyže z řady performance, i tyto mají dvojitý rádius zajišťující jistý a plynulý přechod mezi oblouky. Zajímavou výhodou je možnost posunutí vázání a využití dvojitého rádiusu pro krátký a středně dlouhý oblouk.

11 899 Kč

Odlehčená verze bez titanalu, který je částečně nahrazen speciálními lamináty. Velmi kvalitní univerzální lyže Sporten IRIDIUM 5 + VIST VSP 311 s geometrií dvojitého radiusu. Lyže, kterou si zamiluje každý milovník pohodového lyžování – lyžování nezávislého na tvrdosti a kvalitě povrchu. Spolehlivost lyže zajišťuje pokročilé skládané dřevěné jádro složené z mnoha lamel.

15 990 Kč
-22%

Rekreační lyže Sporten IRIDIUM 3 W + Vist VSS 310 GW s designem pro dámy. Pohoda z kopce dolů v plnohodnotném carvingovém oblouku. Lyže, která je přítelem v nesnázích a nezalekne se žádného terénu. Pro maximální tlumení vibrací a pevnost je jádro tvořeno kombinací speciálního kompozitu a dřeva. Lehce zvednutá přední část lyže usnadňuje nájezd do oblouku (rocker). Lyže se dodává v setu s podložkou Speedspacer a vázáním Vist VSS 310.

6 999 Kč

Běžecké lyže Sporten PERUN PRO SKIN M/H + NNN pro všechny sportovce, kteří dělají vše pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny. Díky svému krojení je běžecká lyže ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce těchto běžek je přitom stále věrná ideálům SPORTEN, pohyb na lyži je přirozený a velmi pohodlný. Tyto běžecké lyže s tulením pásem mají nové nastavení stoupací komory, které vychází z poznatků novoměstského závodního oddělení. Nové nastavení komory běžeckých lyží PERUN PRO SKIN zajišťuje lepší využití celé plochy skinu, tudíž jistější a pohodlnější odraz. Běžecké lyže jsou také přesněji párovány díky novému měřícímu stroji. Běžecká lyže PERUN PRO SKIN je vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice běžky je za účelem lepšího skluzu doplněna tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk. Běžecké lyže s tulením pásem jsou určeny na trénink nebo závod bez dlouhých příprav ohledně mazání lyže. Běžecké lyže s tulením pásem můžete použít jak na novém prašanu tak i ve zmrzlé stopě.

4 199 Kč

Lyže Sporten SUPER CLASSIC SKIN M/H skvělé kvality a konstrukčního řešení, které vás nezklame. Téměř o ní nevíte, tak je přirozená. Můžete se soustředit na sebe a trasu. 3D profilací těla zlepšena torzní tuhost. Navíc zesílené boky, aby snesla i méně šetrné zacházení nebo horší podmínky. Pro maximální snížení váhy je jádro ze speciální kombinace dřev. Lyže jsou vybaveny vysoce kvalitní grafitové skluznici se speciální strukturou doplněné tulením pásem v oblasti, kde se běžně maže stoupací vosk. Váha páru lyží při délce 196 cm je 1250 g.

5 790 Kč

Běžecké lyže se šupinami Sporten PERUN MGE jsou kondiční lyže, které umožňují za to vzít a svižně běžet. Poctivá konstrukce okolo vrstveného jádra z topolu-a věřte, že není moc jiných stromů, které svými vlastnostmi více vyhovují konstrukci běžek. O pevnost se starají vrstvy sklolaminátů. Tahle lyže je dříč, který nezkazí žádnou zábavu. Lyže se vyrábí ve verzi s lisovaným protismykem.

3 790 Kč

Vázání Sporten Rottefella PERFORMANCE SKATE NNN je určeno pro bruslařský styl. Vázání je vhodné na běžky s deskou NIS.

1 740 Kč

Sporten PERUN PRO SKIN dámské fitness lyže pro udržení a zlepšení kondice během zimní sezóny pro všechny aktivní sportovkyně. Díky svému krojení ovladatelnější a stabilnější. Kvalita a konstrukce je přitom stále věrná ideálům SPORTEN běžek, pohyb na lyži je přirozený. Od sezóny 21/22 mají tyto lyže nové nastavení stoupací komory, které vychází z poznatků novoměstského závodního oddělení. Nové nastavení komory zajišťuje lepší využití celé plochy skinu, tudíž jistější a pohodlnější odraz. Lyže jsou také přesněji párovány díky novému měřícímu stroji. Lyže je vhodná na upravené tratě. Kvalitní sintrovaná skluznice pro lepší skluz je doplněná tulením pásem (skinem) pro pohodlné stoupání bez vosku.

5 440 Kč