www.sportwings.cz

Spokey ROLL 2v1 Fitness masážní válec, černá, velikost UNI

Tento levný kus Spokey ROLL 2v1 Fitness masážní válec, černá, velikost UNI od naší známé značky Spokey pohodlně seženete tady a teď právě opravdu levně. Cena od 430 Kč.
EAN: 5901180383332
Spokey ROLL 2v1 Fitness masážní válec
Ověřit dostupnost
Značka: Spokey
430
Popis

Fitness masážní válec navíc s hladkým válcem v sadě značky Spokey ROLL 2v1 je spolehlivá a účinná pomůcka, určená k posilování i masážím. Lze jej využít i při cvičení jógy či pilates nebo k posilování určitých části těla.

Další zboží z kategorie Fitness

Jste aktivní sportovec a máte v úmyslu se udržovat v kondici? Pokud ano, mohla by pro vás být skvělým pomocníkem činka UFC OCTAGON DUMBBELL 22,5 KG. Při výběru té správné činky na cvičení myslete na to, že u této nelze měnit váha. Jde-li o hmotnost činky na cvičení UFC, ta je celých 22,5 kg. K její výrobě byl vybrán materiál, kterým bývá ocel a pro povrch byl vybrán guma.

1 799 Kč
SVELTUS SPEED PARACHUTE Rychlostní padák

Rychlostní padák Sveltus SPEED PARACHUTE je ideální pro získání síly. Zlepšuje délku a frekvenci kroku pro maximalizaci konečné maximální rychlosti. Integrované panely zabraňují zamotání provázků a stabilizují padák. Při cvičení ji můžete spárovat se zátěžovou vestou.

399 Kč
Fitforce HULAHOP50 Gymnastická obruč

S gymnastickou obručí Fitforce HULAHOP50 si jistě užijete spoustu legrace. Obruč je vhodná pro zábavu i trénink.

109 Kč
SHARP SHAPE CORK YOGA WHEEL Jóga kruh

Kruh na jógu Sharp Shape CORK YOGA WHEEL je pomůcka pro hlubší protažení páteře, hrudníku, ramen a kyčlí. Velmi příjemným způsobem pomáhá otevírat hrudník, protáhnout ramena, záda a kyčle. Kruh má ideální rozměr pro bezpečné protažení páteře. Pomocí kruhu můžete trénovat a zlepšovat své jogínské dovednosti a postupným tréninkem dosáhnout vašich cílů.

879 Kč
Máme v nabídce od značky Spokey
Spokey SEGRO PRO Bandáž na zápěstí

Bandáž na zápěstí Spokey SEGRO PRO pomáhá zmírnit pocit bolesti v případě naražení a zranění svalů nebo kloubů. Důležité je, že poskytuje oporu postiženému místu a udržuje ho v teple. Zároveň vás bandáž neomezí v pohybu. Použití velmi kvalitních materiálů zaručuje dostatečnou prodyšnost bandáže a vaše pokožka bude volně dýchat.

129 Kč
Spokey FLEXMAT V Podložka na cvičení

Podložka na cvičení Spokey FLEXMAT V je vyrobena z neoprenu díky čemuž je velmi odolná proti poškození. Pomáhá zvýšit úroveň každého tréninku a její protiskluzový povrch zajišťuje stabilitu během cvičení. Díky rukojeti pro snadnější přenášení, si ji můžete vzít s sebou třeba do posilovny nebo na kurz jógy.

469 Kč
Spokey HOME JUNGLE MEDIUM Posilovací bavlněná guma

Zvyšte úroveň svého tréninku. Fitness guma Spokey HOME JUNGLE MEDIUM je skvělou volbou jak pro začátečníky, tak i pro profesionální sportovce. Guma s nižší odporovou sílou vám pomůže k získání správné techniky cvičení a připraví svaly na vyšší zátěž. Guma s vyšší odporovou silou je určena lidem, kteří rádi cvičí na 200 %. Fitness gumy HOME JUNGLE fungují podobným způsobem jako gumový expandér nebo pás na jógu a jejich využití je opravdu široké. Můžete je použít jak pro protažení před tréninkem či po tréninku, pro posilování, pilates, aerobik či rehabilitaci.

189 Kč

Korková podložka na cvičení Spokey SAVASANA II 4 MM vám zajistí pohodlí při každém cvičení jógy. Protiskluzový materiál zajišťuje pohodlí a především bezpečnost během cvičení. Přírodní korek, ze kterého je podložka vyrobená má vynikající vlastnosti, protože poskytuje vynikající přilnavost, neabsorbuje pot a vlhkost, nezpůsobuje alergie a má antibakteriální vlastnosti.

529 Kč