www.sportwings.cz

Spokey GRIPI Medicinbal s úchyty, černá, velikost 10 KG

Tento unikátní produkt Spokey GRIPI Medicinbal s úchyty, černá, velikost 10 KG od značky s dlouholetou historií Spokey lze nakoupit tady teď právě za nejnižší cenu. Aktuálně za super cenu 1 499 Kč. EAN: 5902693298670
Spokey GRIPI Medicinbal s úchyty
Více informací »
Značka: Spokey
1 499
Popis

Medicinbal s úchyty Spokey GRIPI je vhodný pro funkční trénink i různá kondiční, či koordinační cvičení. Je možné ho využít i pro trénink dynamiky a mrštnosti. Tento medicinbal je uzpůsoben pro velmi intenzivní a časté používání.

Další zboží z kategorie Fitness

Přídavné závaží Fitforce PLC 1,5KG 25MM o hmotnosti 1,5kg na palcové osy.

49 Kč
Fitforce BPC 1190X30 MM Nakládací zahnutá tyč

Zahnutná obouruční nakládací tyč Fitforce BPC 1190 x 30 MM s chromovaným a zdrsněným povrchem o průměru 30 mm. Konce tyče jsou opatřeny kovovými šroubovacími zámky.

729 Kč
CAPITAL SPORTS THOUGHBAG 15 KG Sandbag

Zátěžový pytel Capital Sports THOUGHBAG je naplněn směsí písku a odpadního hedvábného vlákna. Pěnové polstrování udržuje tvar pytle a tlumí každý náraz. THOUGHBAG přináší do vašeho tréninku změnu: trhání, kývání nebo údery, získáte všestranné tréninkové zařízení pro zvýšení síly a vytrvalosti. Tři proti roztržení odolné rukojeti z balistického nylonu ti dají plnou kontrolu nad pytlem.

1 299 Kč

Dámská tréninková obuv Under Armour CHARGED AURORA vám díky lehkému a prodyšnému svršku poskytne maximální komfort. Byla navržená speciálně pro ženskou nohu. V konstrukci použitá TPU fólie napomáhá k uzamčení nohy v obuvi a zároveň zvyšuje její odolnost. Mezipodešev s technologií Charged Cushioning® využívá lisované pěny k jedinečnému odpružení. Plně pryžová podešev nabízí maximální odolnost s vícesměrným trakčním vzorem.

1 249 Kč
Máme v nabídce od značky Spokey
Spokey HOME JUNGLE Pás na cvičení jógy 

Pás Spokey HOME JUNGLE je příslušenství, které vám pomůže začít dobrodružství s jógou nebo protahovacím cvičením. Je určen především začínajícím uživatelům, kteří potřebují podporu při zvětšování rozsahu pohybu. Lze jej také použít při různých cvičeních včetně protahování zadní části nohou.
Cvičení jógy má pozitivní vliv na naše tělo, motivuje nás k protahování a zvýšení výkonnosti. Umožní vám také najít si chvilku pro sebe – zklidnit se, uvolnit se, najít rovnováhu. Jóga pás Spokey HOME JUNGLE vás podpoří při všech protahovacích cvičeních. Široký pás je vyroben z velmi odolného polyesteru. Dvojité kovové přezky slouží jako regulátory, kterými si můžete optimálně přizpůsobit délku pásu podle svých potřeb.

269 Kč
Spokey MIX ROLL 3V1 fitness masážní válec

Masážní válec Spokey MIX ROLL 3V1 vám pomůže zlepšit si kondici, zkrášlit postavu a rozvíjet zdravé návyky. Tato jedinečná sada válců vám umožní provádět velkou škálu cviků posilujících různé části těla.

869 Kč
Spokey SOFTI Podložky na jógu pod kolena a zápěstí

Podložky na jógu Spokey SOFTI jsou dvoudílný set podložek pod kolena, lokty, dlaně nebo hlavu, který vám pomůže bezpečně a pohodlně zaujmout a udržet správnou polohu při cvičení. Skvěle je využijete na jógu, pilates nebo strečink. Podložky vás perfektně ochrání před oděrkami, modřinami a bolestí, která může vzniknout v důsledku tlaku na konkrétní část těla.

520 Kč
Spokey GRIPI Medicinbal s úchyty

Medicinbal s úchyty Spokey GRIPI je vhodný pro funkční trénink i různá kondiční, či koordinační cvičení. Je možné ho využít i pro trénink dynamiky a mrštnosti. Tento medicinbal je uzpůsoben pro velmi intenzivní a časté používání.

1 299 Kč