www.sportwings.cz

Spalding SLAM DUNK BLACK Basketbalový míč, černá, velikost 5

Tento oblíbený produkt Spalding SLAM DUNK BLACK Basketbalový míč, černá, velikost 5 od společnosti s výborným jménem Spalding snadno najdete na našich stránkách nyní za super peníze. Nyní pořídíte za 799 Kč. EAN: 689344412733
Spalding SLAM DUNK BLACK Basketbalový míč
Více informací »
Značka: Spalding
799
Popis

Basketbalový míč Spalding SLAM DUNK BLACK je určen pro venkovní použití. Odolný gumový povrch se snadno udržuje a zajišťuje skvělé herní vlastnosti.

Další zboží z kategorie Míče
Wilson NBA PLAYER ICON MINI BSKT CURRY 3 Mini basketbalový míč

Mini basketbalový míč Wilson NBA PLAYER ICON MINI je vhodný na všechny povrchy. Díky své struktůře je velmi odolný i při venkovním použití.

540 Kč
adidas 3-STRIPES RUBBER X2 Basketbalový míč

Gumový basketbalový míč adidas 3-STRIPES RUBBER X2 oceníte v hale i při venkovní hře s kamarády. Míč zdobí kultovní 3 proužky.

449 Kč
Molten BG 2000 Basketbalový míč

Basketbalový míč Molten BG 2000 s parametry FIBA se vyznačuje svojí vysokou odolností. Gumový balon tvořený 12 panely je ideální pro trénink na profesionální úrovní i pro školy.

599 Kč
Kensis PRIME 7 PLUS Basketbalový míč

Basketbalový míč Kensis PRIME 7 PLUS je určený do tělocvičny i na venkovní hřiště. Disponuje kvalitním přilnavým a drážkovým povrchem pro lepší vedení a kontrolu hry.

299 Kč
Máme v nabídce od značky Spalding
Spalding SPIN 3 pc (12 pcs) Golfové míčky

Golfové míčky Spalding SPIN 3 pc (12 pcs). Měkčí elastická stříška ze směsi NEI a vzor s dvojitým poloměrem s více jamkami zvyšuje rotaci a vede k dokonalému přistání a brzdění. Speciálně vyrobené pro golfisty s vysokou rychlostí švihu, aby jim poskytli ten nejlepší úder.

799 Kč
Spalding RED BULL MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš

Basketbalový minikoš Spalding RED BULL MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč.

999 Kč
Spalding SKETCH MICRO MINI BACKBOARD SET Miniboard

Basketbalový minikoš Spalding SKETCH MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč.

799 Kč
Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET Basketbalový minikoš

Basketbalový minikoš Spalding MARBLE SERIES MICRO MINI BACKBOARD SET je ideální pro vnitřní použití, například v kanceláři. Lepící páska na zadní straně zajistí snadné a rychlé uchycení. Set obsahuje softový míč.

799 Kč