www.sportwings.cz

Smith DAREDEVIL JR Dětské sjezdové brýle, světle modrá, velikost UNI

Tento velmi oblíbený výrobek Smith DAREDEVIL JR Dětské sjezdové brýle, světle modrá, velikost UNI od skvělého výrobce Smith jde koupit momentálně na našich stránkách téměř zdarma! Nabídka od 1 199 Kč. EAN: 716736374017
Smith DAREDEVIL JR Dětské sjezdové brýle
Více informací »
Značka: Smith
1 199
Popis

Skvělý dětský model brýlí Smith DAREDEVIL JR, který lze nosit i přes dioptrické brýle. Mají velký vnitřní prostor a boční strana s pěnou snižuje tlak na dioptrické brýle. Díky těmto atributům jsou výjimečné.

Další zboží z kategorie Sjezdové lyžování
Head WC REBELS E-SLR+PRD 12 GW Sjezdové lyže

Head WC REBELS E-SLR+PRD 12 GW jsou vysoce výkonné slalomové lyže s technologií LYT, která šetří hmotnost. Konstrukce zahrnuje celodřevěné jádro a kov v sendvičovém uspořádání Worldcup. Závodní boční krojení a 66 mm široký pas nabízí malý poloměr zatáčení pro přesné a citlivé oblouky. Lyže jsou vybaveny inovativní technologií EMC v přední části lyže, která je navržena pro snížení vibrací a zvýšení stability. Systém vázání Powerrail a DNA vytváří hladké a rychlé lyže pro ambiciózní závodníky.

14 899 Kč

Jak na horách vypadáte a jak se cítíte, je skoro stejně důležité jako výkonnost produktu samotného, a proto byl „nadčasový, čistý a klasický“ design hnacím faktorem našeho nového modelu lyžařských brýlí Oakley FLIGHT TRACKER. Nový FT XL, inspirovaný první opravdovou závodní lyžařskou brýlí Oakley Canopy, má nadměrný torický design s velkým, ale přesto decentím rámečkem, který se jistě stane další stálicí v řadě Oakley brýlí. Záměrem bylo poskytnout nadčasový design s moderním vkusem, jednoduchými, ale ověřenými funkcemi a optimalizovaným zorným polem ve všech směrech. S velkými, středními a malými rozměry se Flight Tracker pasuje na širokou škálu obličejů a je zkonstruován tak, aby dokonale padl na většinu přileb.

3 999 Kč
Atomic HAWX GIRL 3 Dívčí lyžařské boty

Dívčí all mountain boty Atomic HAWX GIRL 3 umožňují mladým lyžařkám více zábavy na tvrdém i měkkém sněhu. Tří přezková konstrukce poskytuje pohodlné držení dětské nohy a zároveň dostatečnou podporu pro snadné ovládaní lyží.

2 999 Kč
Salomon S/PRO HV 90 W GW Dámská lyžařská obuv

Lyžařské boty Salomon S/PRO HV 90 W GW byly vyvinuty s ohledem na dámskou nohu a kombinují výkon s anatomickým přizpůsobením a šířkou 102 mm. Širší konstrukce skeletu nabízí více prostoru a pomáhá vám zažít nekompromisní výkon a odezvu na každém kroku díky předmontované technologii Gripwalk, která vám nabídne větší jistotu a pohodlí při chůzi.

8 499 Kč
Máme v nabídce od značky Smith

Cyklistická helma Smith CONVOY MIPS. MTB Helma poskytuje cyklistům výjimečnou přizpůsobivost a zvýšenou ochranu hlavy. Technologie MIPS snižuje a eliminuje působení rotačních sil, které vznikají při pádech ve vyšších rychlostech a mají destruktivní vliv na mozek.rn rnVelikosti (51 – 55 cm), (55 – 59 cm), (59 – 62 cm)

1 699 Kč
Smith ENGAGE MIPS Helma na kolo

Cyklistická helma Smith ENGAGE MIPS je vybavena perfektním systémem nastavení VaporFit a bezpečnostní vložkou MIPS. Helma má 20 optimálně rozmístěných větrací otvorů. Systém AirEvac účinně eliminuje horký vzduch a zabraňuje zamlžování vašich brýlí. Rozšířená ochrana zadní části helmy je ideální na MTB jízdu.

2 339 Kč
Smith SKYLINE XL Lyžařské brýle

Objevujte nové obzory s bezrámečkovými lyžařskými brýlemi pro větší obličeje Smith SKYLINE XL s širokým dvojitým sférickým zorníkem ChromaPop™ zajišťujícím jasný výhled a široké periferní vidění, který má úpravu proti mlžení Fog – X. Technologie TLT nabízí optimální výhled bez deformací a reguluje nežádoucí lámání světla. Panoramatický zorník OTG – Panoramatický tvar zorníku umožňuje pohodlné nošení dioptrických brýlí.

4 499 Kč

Nový model helmy Smith ALTUS na rok 2021 kombinuje ultralehkou In-mold konstrukci v kombinaci s Aerocore™ Koroyd, která vám dodá maximální ochranu, v případě pádu pohltí o 50% více energie ve srovnání s klasickou pěnovou konstrukcí. Velikost helmy snadno nastavíte dle své potřeby pomocí stahování VaporFit™. Helma rovněž disponuje možností regulace odvětrání, které se snadno ovládá i v rukavicích. AirEvac™ unikátní odvětrání, které skvěle protahuje vzduch skrz brýle a tím podporuje jejich antifog technologii.

2 999 Kč