www.sportwings.cz
Nejnovější

Windson RIPPLE 20 G BRASS SET Mosazný set šipek s kovovými hroty, žlutá, velikost

Šipková sada Windson RIPPLE 20 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Kombinace světlých a tmavých barev přímo srší energií. Těla šipek ze setu RIPPLE jsou vytvořena z mosazi o váze 20 gramů.

449 Kč

Windson TW42 NYLON SHAFT SHORT TR 3 KS Plastová násadka na šipky, stříbrná, velikost

Plastová násadka na šipky Windson TW42 NYLON SHAFT SHORT TR délky 42mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč

Windson NYLON SHAFT MEDIUM 3 KS Sada náhradních nylonových násadek, transparentní, velikost

Transparentní nylonové násadky Windson NYLON SHAFT MEDIUM 3 KS na šipky jsou vyrobeny pro každého hráče, který si chce hraní maximálně užít.

49 Kč

Windson RIPPLE Set tří letek k šipkám, černá, velikost

Set tří letek Windson RIPPLE se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Windson SHAL-S40 ALU SHAFT SHORT 3 KS Hliníková násadka na šipky, černá, velikost

Hliníková násadka na šipky Windson SHAL-S40 ALU SHAFT SHORT délky 40mm. Součástí balení 3 jsou kusy.

79 Kč

Windson FLIGHT PROTECTOR AL 3KS Chrániče letek, stříbrná, velikost

Chrániče letek Windson FLIGHT PROTECTOR. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč

Windson ASTIX S Plastové letky s násadkami, bílá, velikost

Nezdržujte se zdlouhavým nasazováním letek na své šipky. Díky plastovým letkám Windson ASTIX S můžete pohodlně hrát během pár sekund. Kombinace násadek a letek v jednom se těší v současnosti čím dál větší popularitě.

179 Kč

Windson ELEMENTARY Set tří letek k šipkám, černá, velikost

Set tří letek Windson ELEMENTARY se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Windson NYLON SHAFT MEDIUM 3 KS Sada náhradních nylonových násadek, žlutá, velikost

Žluté nylonové násadky Windson NYLON SHAFT MEDIUM 3 KS na šipky jsou vyrobeny pro každého hráče, který si chce hraní maximálně užít.

49 Kč

Windson ASTIX S Plastové letky s násadkami, oranžová, velikost

Nezdržujte se zdlouhavým nasazováním letek na své šipky. Díky plastovým letkám Windson ASTIX S můžete pohodlně hrát během pár sekund. Kombinace násadek a letek v jednom se těší v současnosti čím dál větší popularitě.

179 Kč

Windson SHAL-B40 ALU SHAFT SHORT 3 KS Hliníková násadka na šipky, černá, velikost

Hliníková násadka na šipky Windson SHAL-B40 ALU SHAFT SHORT délky 40mm. Součástí balení 3 jsou kusy.

79 Kč

Windson TD48 NYLON SHAFT MED TR 3KS Plastová násadka na šipky, černá, velikost

Plastová násadka na šipky Windson TD48 NYLON SHAFT MED TR délky 48mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

49 Kč

Windson LA LYNX PLAST 3 KS Letky na šipky, mix, velikost

Letky na šipky Windson LA LYNX PLAST se speciálním odleskem a délkou 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč

Windson ASTIX M Plastové letky s násadkami, žlutá, velikost

Nezdržujte se zdlouhavým nasazováním letek na své šipky. Díky plastovým letkám Windson ASTIX M můžete pohodlně hrát během pár sekund. Kombinace násadek a letek v jednom se těší v současnosti čím dál větší popularitě.

179 Kč

Windson PLASTOVÉ LETKY Sada letek, mix, velikost

Dejte najevo své lepší polovičce, že na ni neustále myslíte a pořiďte si letky Windson s motivem FUNNYWIFE. Tento zábavný motiv zaručeně sklidí velké pozdvižení, díky čemuž se vryjete do paměti nejednoho protihráče. Originální letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu s dlouholetou životností. Balení obsahuje 3 kusy letek s komickým motivem.

29 Kč

Windson SHEETS Set tří letek k šipkám, černá, velikost

Set tří letek Windson SHEETS se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK náhradní letky, černá, velikost

Náhradní letky Windson RETROBOOT RED patří do „old school“ kategorie, kterou jsme vytvořili na základě vašich přání. Tyto letky se vrací k fenoménu, kterým byly kecky, kožené bundy nebo třeba vyčesané vlasy. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu v hnědo-červené kombinaci. Balení obsahuje 3 kusy náhradních letek.

29 Kč

Windson VIKINGS Set tří letek k šipkám, černá, velikost

Set tří PVC letek Windson VIKINGS s metalickým potiskem. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu. Letky mají oproti běžným letkám větší tloušťku 150 micronů, díky tomu je zvýšena jejích pevnost a prodloužena životnost.

45 Kč

Windson GOBLET Letky pro šipky, mix, velikost

Letky pro šipky Windson GOBLET ve standardním provedení.

29 Kč

Windson STRIPES Set tří letek k šipkám, černá, velikost

Set tří letek Windson STRIPES se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Windson FLUXOFT 16 G TUNGSTEN SET Wolframový set šipek s měkkými hroty, modrá, velikost

Šipková sada Windson FLUXOFT 16 G TUNGSTEN SET je profesionální set pro opravdové hráče. Vzdušný design v modré a stříbrné kombinaci přímo zve ke hře. Těla šipek ze setu FLUXOFT jsou vytvořena z 80% wolframu o váze 14 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají efektní laserovou úpravu a zvýšenou tloušťku na 150 micronů pro pevnější strukturu a delší životnost.

849 Kč

Windson FLAME 23 G TUNGSTEN STEEL SET Set wolframových šipek s ostrými hroty, šedá, velikost

S těmito šipkami Windson FLAME 23 G TUNGSTEN STEEL SET získáte všechno, co potřebujete pro skvělou hru. S ocelovými hroty, 23 g wolframovým barelem a transparentními černými násadky poskytují šipky FLAME dokonalý balanc mezi elegancí a výkonem. Jejich 150 micronová letka s stylizovaným plamenem zaručuje nejen větší pevnost, ale i dlouhou životnost, dodávající každému vrhu nekompromisní preciznost a sílu.

999 Kč

Windson ASTIX M Plastové letky s násadkami, zelená, velikost

Nezdržujte se zdlouhavým nasazováním letek na své šipky. Díky plastovým letkám Windson ASTIX M můžete pohodlně hrát během pár sekund. Kombinace násadek a letek v jednom se těší v současnosti čím dál větší popularitě.

179 Kč

Windson NYLON SHAFT MEDIUM 3 KS Sada náhradních nylonových násadek, transparentní, velikost

Transparentní nylonové násadky Windson NYLON SHAFT MEDIUM 3 KS na šipky jsou vyrobeny pro každého hráče, který si chce hraní maximálně užít.

49 Kč

Windson VORTEX Set tří letek k šipkám, černá, velikost

Set tří letek Windson VORTEX se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Windson NYLON SHAFT MEDIUM 3 KS Sada náhradních nylonových násadek, oranžová, velikost

Transparentní oranžové nylonové násadky Windson NYLON SHAFT MEDIUM 3 KS na šipky jsou vyrobeny pro každého hráče, který si chce hraní maximálně užít.

49 Kč

Windson ADAMANT SET 21 G Wolframový set šipek s ocelovými hroty, červená, velikost

Šipková sada Windson ADAMANT SET 21 G je profesionální set pro opravdové hráče. Temný design a ostré hroty dávají jasně najevo, že tady se šipky berou smrtelně vážně. Těla šipek ze setu ADAMANT jsou vytvořena z 97% wolframu o váze 21 gramů ve stříbrném provedení. Letky mají pro větší pevnost a delší životnost zvýšenou tloušťku na 150 micronů. Díky kovovým hrotům jsou šipky určeny ke hře na sisalovém terči.

1 549 Kč

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, zelená, velikost

Uvolněte uzdu fantazii a vžijte se do role nepřemožitelného predátora. Spolu s letkami Windson REPTILE ovládnete hru a utržíte pro sebe tolik potřebné body. Letky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který vydrží dlouhá léta a jedovatě zákeřná barva s motivem ještěra zařídí dostatečný respekt u stolu. V balení najdete 3 kusy náhradních letek.

29 Kč

Windson WD-AP112 Terč na šipky s měkkými hroty, černá, velikost

Terč značky Windson AP-112 nabízí mnoho hodin zábavy. Plánujete dovolenou? Vezměte terč s sebou! Díky jeho skladnosti a nízké váze jej můžete vzít na dovolenou, chatu, zahradu nebo kdekoliv vás zrovna napadne.
Terč není elektronický, proto nemusíte řešit zda máte přístup k zásuvce či nabité baterie.

349 Kč

Windson STRIPES 18 G BRASS SET Mosazný set šipek s měkkými hroty, černá, velikost

Šipková sada Windson STRIPES 18 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Černý design doplněný jemnými prvky světlých barev působí elegantně. Těla šipek ze setu STRIPES jsou vytvořena z mosazi o váze 18 gramů.

449 Kč

Windson CASE MULTI Transportní pouzdro na 6 šipek, černá, velikost

Mějte své šipky bezpečně uložené tak, aby se jim během cestování nic nestalo.Cestovní pouzdro na šipky Windson CASE MULTI je praktickým pomocníkem, který vám uchová šipky tak, aby vydržely přesun bez sebemenšího poškození. Pouzdro je vyrobeno ze silného materiálu EVA a šipky jsou v něm šikovně, ale napevno, odděleny.

649 Kč

Windson NYLON SHAFT SHORT 3 KS Sada náhradních nylonových násadek, šedá, velikost

Parádní nylonové násadky Windson NYLON SHAFT SHORT 3 KS na šipky jsou vyrobeny pro každého hráče, který si chce hraní maximálně užít.

39 Kč

Windson ALU SHAFT SHORT 3 KS Sada náhradních aluminiových násadek, stříbrná, velikost

Aluminiové násadky Windson ALU SHAFT SHORT 3 KS na šipky jsou vyrobeny tak, aby byly šipky správně vyváženy a vy jste se tak mohli 100% soustředit na hru.

59 Kč

Windson RAZOR Sisalový terč na šipky, černá, velikost

Sisalový terč Razor je špičkou mezi sisalovými terči Windson. Je vyroben z kvalitního jihoafrického sisalu, který je určen k tomu, aby vydržel nápor ostrých hrotů a má samoopravovací funkci. Terč má klasický soutěžní rozměr, proto jej ocení i zkušení fanoušci, kteří se věnují profesionálnímu hraní.

1 899 Kč

Windson AVIS 16 G BRASS SET Mosazný set šipek s plastovými hroty, růžová, velikost

Šipková sada Windson AVIS 16 G BRASS SET je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Vyzývavá kombinace růžové a bílé barvy působí naprosto neodolatelně. Těla šipek ze setu AVIS jsou vytvořena z mosazi o váze 16 gramů ve stříbrném provedení.

349 Kč

Windson TOXIN SET 18 G Šipky, černá, velikost

Set šipek s měkkými hroty Windson TOXIN. Tělo šipky je vyrobeno z tungstenu.

999 Kč

Windson SET PLASTOVÝCH LETEK Sada letek, černá, velikost

Oživte ve svých protihráčích dětský strach z bubáků a paralyzujte je s letkami Windson BOOGEY2. Tyto náhradní letky těží z jednoduché, ale funkční kombinace, kde převládá černá barva za doprovodu jemně žluté linky. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastového materiálu s dlouholetou životností. V balení najdete hned 3 kusy náhradních letek s laserovou úpravou.

39 Kč

Windson MORTAR Set tří letek k šipkám, tmavě modrá, velikost

Set tří letek Windson MORTAR se standardní lesklou úpravou. Letky jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který vám pomůže ke stabilnímu letu.

35 Kč

Windson ME SHARP PLAST 3 KS Letky na šipky, černá, velikost

Letky na šipky Windson ME SHARP PLAST s metalickým strukturovaným povrchem a délkou 43mm. Součástí balení jsou 3 kusy.

39 Kč

Windson ADAMANTIX 16 G TUNGSTEN SET Set wolframových šipek s měkkými hroty, červená, velikost

S šipkami Windson ADAMANTIX 16 G TUNGSTEN SET budete mít při hře jistotu! S výbornou kombinací kvalitního designu a prvotřídních materiálů, vám tyto šipky poskytnou přesnost a stabilitu, kterou potřebujete pro dosažení vynikajícího výkonu. Šipky mají moderní tmavý černo-červený design, který okamžitě upoutá vaši pozornost. Stříbrný barel z 80% wolframu dává šipkám ještě větší eleganci a styl. Každá šipka je opatřena měkkým hrotem pro hru na plastových terčích.

849 Kč