www.sportwings.cz

Sigma PC 15.11 Multisportovní hodinky, šedá, velikost UNI

Unikátní produkt Sigma PC 15.11 Multisportovní hodinky, šedá, velikost UNI od našeho známého výrobce Sigma pohodlně získáte momentálně na webu levně! Pouze nyní za 498 Kč.
EAN: 4016224215140
Sigma PC 15.11 Multisportovní hodinky
Ověřit dostupnost
Značka: Sigma
498 1 199 Kč Sleva -58%
Popis

Sportovní multifunkční hodinky Sigma PC 15.11 jsou určené především pro běžce. Měří tepovou frekvenci pomocí hrudního pásu, spálené kalorie či počet kol. Funkce jako čas, datum, stopky jsou samozřejmostí. Předností je přehledný displej a moderní design.

Další zboží z kategorie Multisportovní hodinky
Suunto 9 PEAK TITANIUM Multisportovní hodinky

Suunto 9 PEAK TITANIUM jsou chytré multisportovní hodinky s tepovou frekvencí a barometrem. Jsou vyrobené v Evropě, opravitelné včetně vyměnitelného akumulátoru. Díky dlouhé výdrži vás doprovodí na dlouhém treku, cyklovyjížďce, či ultra běhu. Suunto 9 PEAK TITANIUM se připojí k aplikaci Suunto, která zaznamenává všechny vaše údaje a ukládá aktuální informace o vašich aktivitách, spánku a celkových trendech v oblasti fitness. Upozorní vás také na příchozí zprávy či hovory.

14 799 Kč

Sportovní multifunkční hodinky Sigma iD.RUN HR určené především pro běžce. Tepová frekvence je měřena přímo na zápěstí optickým senzorem, vzdálenost a rychlost jsou určovány pomocí GPS. Hodinky umožňují analýzu naměřených dat pomocí aplikace SIGMA LINK nebo DATA CENTER.

998 Kč
Suunto AMBIT POWER CABLE Napájecí kabel

Napájecí kabel vhodný pro hodinky Suunto AMBIT nebo GPS pod. Kabel také slouží ke stahování uložených dat.

699 Kč

Všestranné sportovní hodinky Suunto 7 TITANIUM s GPS a chytré hodinky v jednom. Vhodné pro uživatele, kteří chtějí v hodinkách aplikace od Google a milují design a značku Suunto. Suunto 7 nenahrazují vlajkové lodi Suunto 9, ani další multisportovní GPS hodinky, ale tvoří samostatný segment chytrých hodinek. Výhodou budou kromě běžných a zábavných aplikací Google také bezkontaktní platby Google Pay či možnost přehrávání hudby. Hodinky mají typický design Suunto, jsou lehké a tenké.

6 999 Kč
Máme v nabídce od značky Sigma

Pulsmetr Sigma iD.GO BLACK je novinkou od německé Sigmy. Jednoduché funkce a rozumnou cenu ocení každý sportovec. Sportovní hodinky iD.GO jsou vodotěsné a splňují standard IPX7. To znamená, že jsou chráněny při ponoření do hloubky vody asi 1 metr po dobu asi 30 minut. Tlačítko se však nesmí pod vodou používat.

398 Kč

Sportovní multifunkční hodinky Sigma PC 15.11 jsou určené především pro běžce. Měří tepovou frekvenci pomocí hrudního pásu, spálené kalorie či počet kol. Funkce jako čas, datum, stopky jsou samozřejmostí. Předností je přehledný displej a moderní design.

498 Kč
Sigma BC 5.16 Drátový computer

Cyklocomputer Sigma BC 5.16 je drátový tachometr, který lze namontovat pohodlně bez nářadí. Computer má přednastavené velikosti kol a je i odolný vůči vodě.

499 Kč
Sigma COMPUTER SIGMA BC 7.16 ATS Cyklocomputer

Cyklocomputer Sigma COMPUTER SIGMA BC 7.16 ATS s analogově kódovaným rádiovým přenosem. Nastavit jej můžete pomocí rozměrů pneumatik. Na displeji uvidíte všechny potřebné údaje k vaší jízdě.

849 Kč