Další zboží z kategorie Příslušenství

Preferujete místo NFC karty spíše lehký, natahovací náramek? K Pealocku můžete přidat až 5 NFC klíčenek / karet / náramků.

129 Kč

Chytrý zámek PEALOCK 2 dokonale ochrání vaše sportovní vybavení. Použít ho můžete na kolo, lyže, koloběžku, kočárek, vozík, snowboard i skútr. Snadno ho uložíte do kapsy cyklodresu či bundy a budete ho tak mít neustále k dispozici. Zámek je opatřený pohybovým senzorem, integrovaným alarmem a GPS trackingem. Oznámení odesílá přímo do vašeho mobilního telefonu v podobě notifikace přes celou obrazovku, které v dosahu zámku probíhá buď prostřednictvím Bluetooth, nebo v případě že se vzdálíte na větší vzdálenost, dochází k automatickému přepnutí a komunikaci prostřednictvím GSM režimu. SIM karta je součástí balení. Chytrý zámek Pealock je možné odemknout dvěma způsoby, a to prostřednictvím NFC karty, která je v balení, nebo prostřednictvím tlačítka v mobilní aplikaci.

4 990 Kč

Dětský barevně motivovaný zvonek Con-Tec CT-BELL JUNIOR BEE z hliníku o průměru 55 mm vhodný na řídítka o průměru 22,2 mm.

139 Kč

Univerzální přední plastový blatník Fox MUD GUARD vhodný pro většinu rozměrů vidlic a kol.

299 Kč

Dílenská pumpa s manometrem Lezyne MACRO FLOOR DRIVE DIGITAL s vynikajícím výkonem, odolným ocelovým tělem a pístem s ergonomickou kompozitní rukojetí a základnou. Pumpa disponuje vysoce přesným digitálním manometrem a dlouhou hadicí s hlavou ABS1 Pro.

1 690 Kč

Dětský zvonek Arcore ABL-4 v designu žlutého psa potěší každé dítě na jeho kole nebo koloběžce.

79 Kč

Nastavitelný stojan Arcore pro pohodlné parkování dětských a juniorských kol.

199 Kč