www.sportwings.cz

Shimano STAHOVÁK SHIMANO ŠROUBOVACÍ Stahovák – Shimano, černá, velikost UNI

Tento neodolatelný výrobek Shimano STAHOVÁK SHIMANO ŠROUBOVACÍ Stahovák - Shimano, černá, velikost UNI od výrobce se skvělou pověstí Shimano jednoduše naleznete v naší online nabídce za skvělou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 79 Kč.
Shimano STAHOVÁK SHIMANO ŠROUBOVACÍ Stahovák - Shimano
Ověřit dostupnost
Značka: Shimano
79
Popis

Stahovák slouží k povolení kazet Shimano UG.

Další zboží z kategorie Servis a údržba
Bikeworkx CHAIN STAR MAX WAX Suché mazivo na řetěz

Suché mazivo na řetěz CHAIN STAR MAX WAX od značky Bikeworkx je výjimečné mazivo na bázi vosk / voda. Vytvoří na řetězu čistý film s dlouhou životností. Nechytá nečistoty a je biologicky odbouratelný.

290 Kč
Bikeworkx DOT 5.1. APLIKÁTOR Aplikátor brzdové kapaliny

Aplikátor brzdové kapaliny Bikeworkx DOT 5.1. APLIKÁTOR.

155 Kč
Lezyne V PRO 17 Sada nářadí

Řada multifunkčního nářadí V Pro bike zahrnuje rafinovanou kolekci nářadí vyvinutou pro dnešní moderní jízdní kola. Každý model je navržen a vyroben interně a zkonstruován tak, aby efektivně opravoval většinu mechanických částí. Obrobené ocelové bity jsou nyní delší a představují technologii Black Anti-Corrosion, která poskytuje vynikající odolnost proti korozi. Model Lezyne V PRO 17.

1 140 Kč
Bikeworkx OIL STAR BIO 200 ml Mazivo

Multifunkční, biologicky odbouratelný olej OIL STAR BIO od značky Bikeworkx vhodný k všeobecnému mazání (např. lanek a bowdenů), uvolňování zarezlých spojení, a preventivní ochraně proti korozi.

145 Kč
Máme v nabídce od značky Shimano
Shimano DEORE CS-M6100 12 Kazeta

Shimano Deore Microspline CS-M6100 dvanáctirychlostní kazeta vyrobena z 12-odolných ocelových pastorků v rozsahu 10-51 zubů. Díky bezkonkurenční kvalitě řazení technologie HYPERGLIDE + můžete na této kazetě řadit nahoru i dolů podle zatížení, díky čemuž je řazení SHIMANO DEORE plynulejší než kdykoli předtím. Kazetu je možné bez problému kombinovat i s vyššími dvanáctirchlostními sadami Shimano SLX, XT a XTR. Kompatibilní pouze s Microspline ořechy!

2 699 Kč
Shimano DEORE SL-M5100 pravá Řadící páčka

Díky ideální ergonomii je řazení s touto páčkou intuitivní a technologie RAPIDFIRE PLUS DEORE od společnosti SHIMANO zajistí rychlé a hladké řazení.

832 Kč
Shimano ALIVIO RD-3100 SGS Přehazovačka

9 rychlostní přehazovačka Shimano ALIVIO RD-3100 SGS Shadow se stabilním chodem i v těžkém terénu. Vhodná pro převody 2×9 a 3×9 s naximální velikostí pastorku 36z

999 Kč
Shimano ACERA CS-HG41-7 Kazeta

Kazeta Shimano ACERA CS-HG41-7 pro 7 rychlostní systémy. Profily zubů zlepšují vedení řetězu při řazení.

449 Kč