www.sportwings.cz

Shimano STAHOVÁK KAZET HG STAHOVÁK KAZET HG – Stahovák, , velikost UNI

Hodně povedený kousek Shimano STAHOVÁK KAZET HG STAHOVÁK KAZET HG - Stahovák, , velikost UNI od značky s dobrým jménem Shimano jde sehnat u nás nyní za rozumné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 48 Kč.
Shimano STAHOVÁK KAZET HG STAHOVÁK KAZET HG - Stahovák
Ověřit dostupnost
Značka: Shimano
48 99 Kč Sleva -51%

Stahovák slouží k povolení kazet Shimano HG.

Další zboží z kategorie Servis a údržba

Multiklíč Arcore MULTICKLIC 17 se sedmnácti funkcemi. Nabízí klasický šroubovák i různé druhy klíčů. Ideální pomocník do dílny nebo na cesty.

179 Kč

Minerální brzdová kapalina Bikeworkx BRAKE STAR MINERAL pro hydraulické brzdové systémy jízdních kol.

125 Kč

Montážní pasta Bikeworkx LUBE STAR TITAN na závity před utažením (např. středové složení, pedály). Zabraňuje „studeným svarům“, aby bylo možné spoje i po letech znovu bez problémů povolit. Ideální pro komponenty z titanu a hliníku.

239 Kč

Univerzální dvousložkové mazivo Bikeworkx CHAIN STAR NORMAL 200 ML na řetězy. Díky unikátnímu složení velmi dobře vzlíná do prostorů řetězu, kde vytěsňuje vlhkost, maže řetěz a chrání před korozí. Lze použít i pro O-kroužkové řetězy. Je proto vhodný k mazání řetězů horských i silničních kol téměř do všech podmínek.

280 Kč

Cyklistické nářadí Topeak X-TOOL+ je skladné, cenově dostupné a jednoduché. Ve svém kompaktním balení skrývá 11 funkcí.

399 Kč

Tlumičový (vidlicový) olej Bikeworkx FORK STAR 7,5W 1L.

599 Kč

Stojan na opravu kola Arcore REPAIR STAND snadno a rychle rozložíte i složíte jen za pomoci imbusu. Podložka s magnetickým proužkem poskytuje odkládací prostor na šroubky a nářadí. Využití najde u kohokoliv, kdo potřebuje kolo vyčistit, opravit nebo něco vyměnit. Jednoduše se s ním manipuluje, usnadní práci a zároveň je velice skladný.

1 199 Kč

Cyklistické nářadí One TOOL 8.0, které nabízí 8 nejpoužívanějších funkcí je ideální společník na cesty pro každého cyklistu. Velkou výhodou jsou její malé kompaktní rozměry a nízká hmotnost. Nářadí je vyrobeno z kvalitní tvrzené oceli.

148 Kč
Máme v nabídce od značky Shimano

Kazeta pro horská kola ze střední třídy je náhradou původní verze kazety označované HG50. Kazeta je určena pro 9-rychlostní řadící systémy a je kompatibilní s řetězy Shimano a Sram.

599 Kč

Nové brzdy Shimano SLX s kompletně přepracovanými brzdovými pákami s posunutou objímkou a I-Spec EV kompatibilitou. Kratší reakční doba při aktivaci brzdy pro nepřetržitou koncentraci, vyšší flexibilita při řešení kokpitu a ergonomická páčka – to jsou hlavní přednosti nové SLX brzdy.

3 649 Kč

Kazeta Shimano ACERA CS-HG41-7 pro 7 rychlostní systémy. Profily zubů zlepšují vedení řetězu při řazení.

449 Kč

Brzdový kotouč SHIMANO SM-RT26 v průměru 180 mm vhodný k polymerovým destičkám.

499 Kč

Závodní terénní pedály Shimano SPD M-540, svojí kvalitou na úrovni sady Shimano Deore XT. Zlepšený upínací mechanismus s nižší hmotností a stanovuje nová měřítka kvality a vlastností závodních terénních pedálů. Fluorované plochy upínacího mechanismu usnadňují upnutí a uvolnění obuvi.

2 244 Kč

Přehazovačka s Shimano ACERA určená pro 7/8 rychlostní kazety.

999 Kč

Model 9 rychlostní kazety Shimano ACERA CS-HG200. Lehké provedení s vylepšeným vzhledem.

499 Kč

Kazeta Shimano DEORE CS-M4100-10 pro 10 rychlostní systémy.

1 299 Kč