www.sportwings.cz

Sevylor PLAVÁČEK ŽELVA Plovací top, modrá, velikost UNI

Tento nejprodávanější kus Sevylor PLAVÁČEK ŽELVA Plovací top, modrá, velikost UNI značky Sevylor lze pořídit u nás teď za mimořádně nízkou cenu! Nyní lze objednat jen za 649 Kč.
EAN: 3138522120276
Sevylor PLAVÁČEK ŽELVA Plovací top
Ověřit dostupnost
Značka: Sevylor
649

Vestička s rukávky Sevylor PLAVÁČEK ŽELVA je záruka bezpečí při plaveckých začátcích. Vnitřní náplň, používaná též v záchranných vestách, zaručuje lehkost. Umožňuje přirozený pohyb ve vodě a je mnohem bezpečnější než nafukovací rukávky. Tento plovací top drží vrchní část malého plavce nad vodou, zároveň nedovolí nechtěné samovolné přetáčení. S touto vestičkou získají rodiče větší pocit jistoty.

Další zboží z kategorie Vodní sporty

Příruční lodní pytel EG CARRY 10 L je díky rolovací manžetě a lepeným, svařeným švům 100% vodotěsný. Přední kapsa s voděodolným zipem, odolná proti dešti a stříkající vodě, poslouží k uložení drobností.

490 Kč

Nafukovací hračka Bestway BUDDY CROC RIDE-ON v podobě krokodýla podpoří dobrou zábavu v bazénu, na rybníka nebo na moři během horkých letních dní. Pevné plastové madlo napomůže ke stabilitě. Používejte pouze pod dohledem dospělé osoby a v hloubce, kde dítě dosáhne na dno.

229 Kč

Dětská plavecká čepice Aquos CISCO zaujme svým vzhledem všechny malé plaváčky. Univerzální použití nejen v bazénu, ale i ve venkovním prostředí.

89 Kč
-64%

Brýle Speedo FUTURA CLASSIC nabízí maximální komfort s lehkým nádechem retro designu. Brýle mají všestranné využití, jsou vhodné na příležitostné i pravidelné plavání.

149 Kč

Potápěčská maska Zeagle SCOPE MONO poskytuje mimořádný komfort při objevování krás podvodního světa. Díky malému objemu a širokému zornému poli si vychutnáte každý moment ponoru. Lícnice ze Soft-touch silikonu perfektně přilne k obličeji. Přezky pro nastavení velikosti lze snadno ovládat jedním prstem i pod hladinou. Výjimečné ochranné pouzdro AIR BOX umožňuje dvě polohy uzavření, jednu polootevřenou pro odvětrání vlhkosti, druhou plně uzavřenou pro ochranu před vodou a nečistotami.

2 390 Kč

Pouzdro na brýle Arena GOGLE CASE s logem značky Arena, které je vyztuženo tak, aby byly brýle maximálně chráněny před poškozením.

299 Kč

Dětské potápěčské ploutve AQUATIC GUPPY FINS JR jsou vhodné pro šnorchlování a plavání. Jednoduchá a spolehlivá konstrukce s vysokou životností umožní bez problémů sledovat podvodní život. Vnitřní botička dobře sedí téměř na každé noze.

399 Kč

Potápěčská maska Finnsub REEF s malým vnitřním objemem a širokým zorným úhlem. Vyrobená z kvalitního transparentního silikonu, díky kterému jednoduše přilne každému tvaru obličeje.

449 Kč
Máme v nabídce od značky Sevylor

Stabilní nafukovací kajak Sevylor HUDSON pro dvě osoby a jedno dítě. Je vhodný pro plavbu po řece i moři, díky odtokovým kanálkům a uzavřené přídi zvládne i plavbu v peřejích. Polohovatelné sedačky zaručují maximální pohodlí. Ergonomická madla usnadňují manipulaci a přenášení.

14 699 Kč

Lehký nafukovací kajak pro dvě osoby Sevylor TAHAA je ideální k nenáročné plavbě po jezerech, klidných řekách či v blízkosti mořské pláže. Tři nezávislé nafukovací komory a integrované měřidlo tlaku zvyšují bezpečnost. Snadný transport zajišťuje systém BPS, kdy se vyfouknutá loď sbalí do úhledného balíčku, který díky popruhům můžete nést na zádech jako batoh.

3 799 Kč

Vesla Sevylor AV 150 s hliníkovou žerdí jsou kompatibilní s havlenkami člunů Super Caravelle, Fish Hunter a Caravelle.

749 Kč

Kajakářské pádlo Sevylor K-PRO 220 lze rozložit na dvě části. Díky své konstrukci a použitému materiálu zajišťuje jistý a spolehlivý záběr.

2 099 Kč
-11%

Vestička s rukávky Sevylor 3D PUDDLE JUMPER CRAB je záruka bezpečí při plaveckých začátcích. Vnitřní náplň, používaná též v záchranných vestách, zaručuje lehkost. Umožňuje přirozený pohyb ve vodě a je mnohem bezpečnější než nafukovací rukávky. Tento plovací top drží vrchní část malého plavce nad vodou a zároveň nedovolí nechtěné samovolné přetočení dítěte. S touto vestičkou získají rodiče větší pocit jistoty.

799 Kč

Vestička s rukávky Sevylor PLAVÁČEK MOŘSKÁ VÍLA je záruka bezpečí při plaveckých začátcích. Vnitřní náplň, používaná též v záchranných vestách, zaručuje lehkost. Umožňuje přirozený pohyb ve vodě a je mnohem bezpečnější než nafukovací rukávky. Tento plovací top drží vrchní část malého plavce nad vodou, zároveň nedovolí nechtěné samovolné přetáčení. S touto vestičkou získají rodiče větší pocit jistoty.

649 Kč

Rodinný kajak Sevylor ALAMEDA pro dva dospělé a jedno dítě. Pohodlné, ergonomicky tvarované sedačky jsou zavěšené na bočních válcích a vy tak sedíte výše. Podporují tak efektivnější pádlování a předchází bolesti zad. Do bočních madel lze zasunout pádlo.

14 999 Kč

Bezstarostný start na vodu díky tomu, že balení obsahuje vše potřebné: člun, vesla, pumpu, transportní tašku. Caravelle KK65 je nafukovací člun pro rodinnou rekreaci a uveze 2 dospělé. Bezpečnost zajišťují 4 nezávislé komory. Zcela snadné zprovoznění. Žádné problémy s transportem – člun je ve sbaleném stavu miniaturní a váží pouze 4,2 kg. Integrované měřidlo Sevytest ve stěně člunu dává informaci o optimálním napumpování.

1 999 Kč