www.sportwings.cz

Selle Italia X SUPERFLOW L LEAF Sedlo, tmavě šedá, velikost L

Tento velmi oblíbený výrobek Selle Italia X SUPERFLOW L LEAF Sedlo, tmavě šedá, velikost L od oblíbené značky Selle Italia lze koupit zde napořád výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 499 Kč.
EAN: 8030282538207
Selle Italia X SUPERFLOW L LEAF Sedlo
Ověřit dostupnost
Značka: Selle Italia
1 499

Závodní sedlo Selle Italia X SUPERFLOW L LEAF v oblíbeném prodyšném Superflow profilu. Prohnutý Waved tvar. Kolejnice z materiálu FeC o průměru 7 mm.

Další zboží z kategorie Sedla

Sedlovka Syncros DUNCAN 2.0 je vyrobena z cenově příznivějšího hliníku 6061. Zámek na dva šrouby zajistí sedlo snadno a bezpečně na svém místě. V provedení s 10mm offsetem.

1 230 Kč

Turistické cyklistické sedlo Selle Italia S 5 LADY Superflow S s potahem z odolného Soft-Tek materiálu. Gelové polstrování, odvětraný střed, kolejnice o průměru 7mm ze slitiny FeC.

1 599 Kč

Dámské sedlo Selle Italia LADY GEL FLOW L s Gel Flow profilem, potahem jemného soft touch materiálu (syntetická kůže) a reflexními detaily. Elastomer vespod omezuje vibrace od rámu. Kolejnice z magnézia.

2 799 Kč

Hliníková sedlovka Con-Tec SP-101 31,6 x 350 mm s 25 mm offsetem a uchycením na dva šrouby. Délka 350 mm, průměr sedlovky 31,6 mm.

459 Kč
-25%

Gelový potah sedla Quick pro zvýšení komfortu při jízdě na kole. Potah se snadno navleče na sedlo a upevní díky stahovatelné šňůrce.

209 Kč

Ideální sedlo Selle Italia X-BOW pro Off-road použití, které nabízí díky inovativnímu uchycení vzpěr maximální komfort a stabilitu.

3 899 Kč

Pohodlné dámské cyklo sedlo Selle Italia DONNA, které je vhodné pro road i offroad použití. Sedlo disponuje potahem z odolných a odlehčených Duro-Tek vláken, ergonomickým odvětraným tvarem s flexibilním předkem. Kolejnice sedla jsou z FEC – kombinace karbonu a oceli 7 mm.

1 399 Kč

Žijete aktivním životním stylem? Na delších vyjížďkách na kole si ceníte nejlepšího pohodlí při sezení? Pak by na vašem kole nemělo chybět ergonomické sedlo Ergon SF SPORT GEL W! Nové fitness sedlo od Ergonu zajišťuje, že váš požitek z jízdy na kole nebude zatemněn problémy se sedlem. Dokonalá rovnováha sportovnosti a pohodlí, SF Women Sport Gel rovnoměrně rozděluje tlak, což je bonus na delších vyjížďkách. Aby se předešlo běžným ženským nepohodlím a necitlivosti, anatomicky přizpůsobený odlehčovací kanál ve středu sedla odstraňuje tlak z citlivých oblastí měkkých tkání. Navíc je tvar a kvalitní polstrování sedla přizpůsobeno poloze horní části těla při sportovní jízdě na kole a poskytuje optimální podporu sedacích kostí.

1 959 Kč
Máme v nabídce od značky Selle Italia

Pánské závodně laděné sedlo na kolo od výrobce Selle Italia SLR TM SUPERFLOW L. Jedná se odlehčené sedlo, které má vyrobenou skořepinu z kompozitových vláken. Disponuje potahem z odolných technických Duro-Tek vláken a extra polstrováním pro větší pohodlí. Ližiny o průměru 7mm jsou vyrobeny z manganu.

3 999 Kč

Pánské sportovní cyklo sedlo Selle Italia T3 FLOW S pro road i offroad použití. T3 Flow nabízí pohodlí a ergonomii. Velmi ergonomické sedadlo, vybavené gelem, umožňuje absorbovat všechny nerovnosti na silnici a maximalizovat pohodlí.

1 499 Kč

Gelové omotávky Selle Italia SMOOTAPE Corsa. Nabízí tlumicí vlastnosti pro uvolněnější jízdu. Robustní a snadno se udržuje. Snadná montáž a výměna.

399 Kč

Cyklistické sedlo Selle Italia DIVA Gel Superflow S3 v prodyšném SuperFlow provedení s funkcí tlumení vibrací díky Shock Absorber technologii. Odolný potah ze syntetických Fibra-Tek vláken. Gelové vycpávky pro vyšší pohodlí, odlehčená kolejnice z Titanové slitiny Ti 316 o průměru 7mm.

3 499 Kč

Dámské sedlo Selle Italia LADY GEL FLOW L disponující Gel Flow profilem, potahem z jemného soft touch materiálu (syntetická kůže) a reflexními detaily. Elastomer vespod sedla omezuje vibrace od rámu. Sedlo má pro snížení hmotnosti lyžiny z manganu.

2 799 Kč

Pánské sportovní cyklo sedlo Selle Italia SPORT GEL FLOW, které je vhodné pro road i offroad použití. Disponuje potahem z odolných technických vláken Duro-Tek, odvětraným anatomickým Gel Flow tvarem se silikonovou vrstvou pro větší pohodlí. Kolejnice sedla jsou z FeC materiálu (kombinace karbonu a oceli) o průměru 7 mm.

1 199 Kč

Páska na řidítka Selle Italia SMOOTAPE CONTROLLO, která eliminuje nárazy a tlumí. Perfektně se nalepuje i sundavá.

599 Kč

Gelové omotávky Selle Italia SG-TAPE. Vhodná pro jezdce vyhledávající pohodlí.

799 Kč