www.sportwings.cz

Selle Italia E-BIKE GEL FLOW W Dámské cyklistické sedlo, černá, velikost L

Super kousek Selle Italia E-BIKE GEL FLOW W Dámské cyklistické sedlo, černá, velikost L od výrobce se zárukou kvality Selle Italia můžete pořídit tady nyní za parádní cenu! Nyní můžete mít za 3 199 Kč.
EAN: 8030282498273
Selle Italia E-BIKE GEL FLOW W Dámské cyklistické sedlo
Ověřit dostupnost
Značka: Selle Italia
3 199
Popis

Dámské sedlo Selle Italia E-BIKE GEL FLOW W navržené pro E-bike kola. Povrch z odolných Fibra-Tek vláken, integrovaný pohlcovač otřesů, extra polstrování pro větší pohodlí. Kolejnice z manganové slitiny o průměru 7 mm.

Další zboží z kategorie Sedla
Selle Italia DIVA Gel Superflow S3 Cyklistické sedlo

Cyklistické sedlo Selle Italia DIVA Gel Superflow S3 v prodyšném SuperFlow provedení s funkcí tlumení vibrací díky Shock Absorber technologii. Odolný potah ze syntetických Fibra-Tek vláken. Gelové vycpávky pro vyšší pohodlí, odlehčená kolejnice z Titanové slitiny Ti 316 o průměru 7mm.

3 499 Kč
Syncros DUNCAN 2.0 Sedlovka

Sedlovka Syncros DUNCAN 2.0 je vyrobena z cenově příznivějšího hliníku 6061. Zámek na dva šrouby zajistí sedlo snadno a bezpečně na svém místě. V provedení s 10mm offsetem.

1 230 Kč
Terry FIGURA MAX W Dámské cyklistické sedlo

Dámské cyklistické sedlo Terry FIGURA MAX W širšího provedení navržené pro rekreační a sportovní jízdu. Vysoký a štíhlý tvar je optimalizován pro pohodlný, mírně vzpřímený posez. Jedná se o ručně vyráběné sportovní sedlo, potah je vyroben z materiálu WeatherMax DuraSilk, polstrování je ErgoFoam a ližiny Light FeC Steel.

999 Kč
Selle Italia ST 5 FLOW Pánské cyklistické sedlo

Pánské cyklo sedlo Selle Italia ST 5 FLOW v prodyšném Superflow profilu s pohodlným Soft Touch Mokka potahem. Ergonomicky tvarovaný profil pro ideální průtok vzduchu, kolejnice ze slitiny FeC o průměru 7 mm.

1 499 Kč
Máme v nabídce od značky Selle Italia
Selle Italia Sedlo Sedlo

Závodní sedlo Selle Italia X SUPERFLOW L LEAF v oblíbeném prodyšném Superflow profilu. Prohnutý Waved tvar. Kolejnice z materiálu FeC o průměru 7 mm.

1 499 Kč
Selle Italia DONNA Dámské sedlo na kolo

Pohodlné dámské cyklo sedlo Selle Italia DONNA, které je vhodné pro road i offroad použití. Sedlo disponuje potahem z odolných a odlehčených Duro-Tek vláken, ergonomickým odvětraným tvarem s flexibilním předkem. Kolejnice sedla jsou z FEC – kombinace karbonu a oceli 7 mm.

1 399 Kč
Selle Italia Sedlo Sedlo

Off road sedlo Selle Italia X-BOW SUPERFLOW L vhodné pro All mountain, gravel a E-bike. Integrovaný pohlcovač otřesů Shock Absorber, potah z odolných Soft-Tek vláken, neutrální (rovný) profil sedla. Oblíbený superflow tvar s odvětráváním středu, kolejnice o průměru 7mm ze slitiny FeC.

1 699 Kč
Selle Italia S 3 FLOW - S2 Cyklistické sedlo

Sportovní cyklistické sedlo Selle Italia S 3 FLOW – S2 s potahem z odolného Soft-Tek materiálu. Gelové polstrování, odvětraný střed, kolejnice o průměru 7mm ze slitiny FeC. Reflexní prvky pro lepší viditelnost.

1 399 Kč