www.sportwings.cz

Select ULTIMATE REPLICA EL Házenkářský míč, červená, velikost 3

Často hledaný produkt Select ULTIMATE REPLICA EL Házenkářský míč, červená, velikost 3 od populárního výrobce Select je k dispozici právě až neuvěřitelně levně! Cena od 599 Kč.
EAN: 5703543277919
Select ULTIMATE REPLICA EL Házenkářský míč
Ověřit dostupnost
Značka: Select
599 799 Kč Sleva -25%
Popis

Replika oficiálního zápasového míče mužské evropské ligy Select ULTIMATE REPLICA EL je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

Další zboží z kategorie Míče

Házenkářský míč Puma NOVA TRAINING vhodný především na trénink, ale také ho můžete využít na rekreační hru.

399 Kč

Replika oficiálního zápasového míče ženské házenkářské ligy mistrů Select ULTIMATE REPLICA EHF CHAMPIONS LEAGUE je vyroben z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

399 Kč
Select FOAM BALL KIDS Pěnový míč

Dětský pěnový házenkářský míč Select FOAM BALL KIDS je vyroben z bezpečného materiálu. Široká škála využití jak na písku, tak i trávě. Díky dobré přilnavosti si děti rychle a snadno osvojí techniku házení a chytání.

299 Kč
Select MUNDO Házenkářský míč

Všestranný házenkářský míč Select MUNDO je vyrobený ze syntetické kůže. Patentovaná Zero-Wing duše zajišťuje optimální kulatost. Díky zdokonalenému měkčímu úchopu skvěle drží v ruce s lepidlem i bez něj.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Select
Select MEDICINE BALL 2KG Medicinbal

Těžký míč Select MEDICIN BALL 2 KG je ideální pomůcka pro silový trénink nebo rehabilitační cvičení. Vyroben z velmi kvalitního materiálu, který zaručuje perfektní odskok.

850 Kč
Select BIB BASIC MINI Rozlišovací dres

Rozlišovací triko Select BIB BASIC MINI slouží k rozdělení hráčů do jednotlivých týmů.

150 Kč
Select TORNEO Házenkářský míč

Házenkářský míč Select TORNEO je vyroben z odolného a měkčeného materiálu pro lepší úchop. Patentovaná Zero-Wing duše zajišťuje optimální kulatost. Míč skvěle padne do ruky jak s lepidlem, tak i bez něj.

499 Kč

Dětské brankářské rukavice Select GK GLOVES 03 YOUTH mají výbornou přilnavost za každého počasí. Na stranách prstů je integrovaná síťovina pro ideální cirkulaci vzduchu. Fixace na ruce je zajištěna pomocí latexového pásku. Vhodné jak na trénink, tak i zápas.

399 Kč