www.sportwings.cz

Select MUNDO Házenkářský míč, zelená, velikost 2

Zajímavý produkt Select MUNDO Házenkářský míč, zelená, velikost 2 od našeho známého výrobce Select pohodlně nakoupíte právě teď u nás se slevou! Produkt nakoupíte teď u nás za 599 Kč. EAN: 5703543298747
Select MUNDO Házenkářský míč
Více informací »
Značka: Select
599
Popis

Všestranný házenkářský míč Select MUNDO je vyrobený ze syntetické kůže. Patentovaná Zero-Wing duše zajišťuje optimální kulatost. Díky zdokonalenému měkčímu úchopu skvěle drží v ruce s lepidlem i bez něj.

Další zboží z kategorie Míče
Select TORNEO Házenkářský míč

Házenkářský míč Select TORNEO je vyroben z odolného a měkčeného materiálu pro lepší úchop. Patentovaná Zero-Wing duše zajišťuje optimální kulatost. Míč skvěle padne do ruky jak s lepidlem, tak i bez něj.

499 Kč
Select ULTIMATE REPLICA EHF CHAMPIONS LEAGUE Házenkářský míč

Replika oficiálního zápasového míče ženské házenkářské ligy mistrů Select ULTIMATE REPLICA EHF CHAMPIONS LEAGUE je vyroben z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

499 Kč
Select FOAM BALL KIDS Pěnový míč

Dětský pěnový házenkářský míč Select FOAM BALL KIDS je vyroben z bezpečného materiálu. Široká škála využití jak na písku, tak i trávě. Díky dobré přilnavosti si děti rychle a snadno osvojí techniku házení a chytání.

299 Kč

Replika oficiálního zápasového míče mužské evropské ligy Select ULTIMATE REPLICA EL je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

599 Kč
Máme v nabídce od značky Select

Dětské brankářské rukavice Select GK GLOVES 03 YOUTH mají výbornou přilnavost za každého počasí. Na stranách prstů je integrovaná síťovina pro ideální cirkulaci vzduchu. Fixace na ruce je zajištěna pomocí širokého latexového pásku.

499 Kč
Select FB BRILLANT SUPER Fotbalový míč

Fotbalový míč Select FB BRILLANT SUPER tvoří pečlivě vybrané materiály a klasická dvaatřiceti panelová konstrukce. Ručně šitý míč se zalepenými švy má výhodu při hře v mokrém a vlhkém prostředí, protože neabsorbuje vodu a zachovává si tak stále stejnou váhu.

1 799 Kč
Select ULTIMATE REPLICA CL22 Házenkářský míč

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské ligy mistrů Select ULTIMATE REPLICA CL22 je vyroben z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

899 Kč
Select SLALOMOVÁ TYČ Slalomová tyč

Select SLALOMOVÁ TYČ je ideální tréninková pomůcka k nacvičování kliček a koordinace při rychlé změně směru. Vyrobena z odolného nerozbitného plastu a zakončena bodcem, který jednoduše zapíchnete do trávníku.

220 Kč