www.sportwings.cz

Select MUNDO Házenkářský míč, oranžová, velikost 2

Zajímavý produkt Select MUNDO Házenkářský míč, oranžová, velikost 2 od dodavatele s dlouholetou historií Select můžete pořídit tady teď za výhodné peníze! Stojí teď u nás 599 Kč.
EAN: 5703543298785
Select MUNDO Házenkářský míč
Ověřit dostupnost
Značka: Select
599

Všestranný házenkářský míč Select MUNDO je vyrobený ze syntetické kůže. Patentovaná Zero-Wing duše zajišťuje optimální kulatost. Díky zdokonalenému měkčímu úchopu skvěle drží v ruce s lepidlem i bez něj.

Další zboží z kategorie Míče
-33%

Házenkářský míč Puma NOVA TRAINING vhodný především na trénink, ale také ho můžete využít na rekreační hru.

399 Kč

Dětský pěnový házenkářský míč Select FOAM BALL KIDS je vyroben z bezpečného materiálu. Široká škála využití jak na písku, tak i trávě. Díky dobré přilnavosti si děti rychle a snadno osvojí techniku házení a chytání.

299 Kč
-22%

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské evropské ligy Select ULTIMATE REPLICA EL22 je vyroben z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

699 Kč

Házenkářský míč Select TORNEO je vyroben z odolného a měkčeného materiálu pro lepší úchop. Patentovaná Zero-Wing duše zajišťuje optimální kulatost. Míč skvěle padne do ruky jak s lepidlem, tak i bez něj.

499 Kč
-15%

Dětský házenkářský míč Select SOFT KIDS je vhodný pro trénink i zápas. Míč s povrchem z PU gumy je o něco těžší než standartní pěnové míče. Snadno se chytá a skvěle hází.

499 Kč
-39%

Všestranný házenkářský míč Select ROCKET je vyroben z odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost. Poskytuje zdokonalený měkčí úchop s lepidlem i bez.

599 Kč
-22%

Replika oficiálního zápasového míče ženského mistrovství Evropy Select ULTIMATE REPLICA EHR EURO WOMEN 22 je vyroben z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

699 Kč

Házenkářský míč Puma NOVA MATCH určený na trénink i zápas. Míč je vyrobený z kvalitního materiálu pro výborný úchop.

999 Kč
Máme v nabídce od značky Select
-20%

Házenkářský míč Select HB KETO SOFT určený pro tréninky. Vyrobený je z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zaručuje optimální kulatost.

399 Kč

Těžký míč Select MEDICINE BALL 5 KG vhodný pro fitness trénink, posilovací cvičení, trénink výbušnosti a rehabilitaci. Odolný a velmi jednoduchý na údržbu.

1 450 Kč
-26%

Nejrychlejší míč v nabídce značky Select MATCH DB je vhodný pro zápasy i trénink. Unikátní dvojité šití, kombinace strojového s lepením, zajistí, že míč nenasakuje vodu. PU tenká vrstva s 2 mm neoprenovou pěnou a extra pěnovými polštářky zajišťují měkkost, rychlost a správný odskok.

1 099 Kč
-28%

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské evropské ligy Select REPLICA EHF EL 2023/24 je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

899 Kč
-28%

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské ligy mistryň Select ULTIMATE REPLICA CHL W je vyroben z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

499 Kč

Láhev na pití Select DRINKING BOTTLE TRANSPARENT oceníte při jakékoliv sportovní aktivitě. Láhev má široký šroubovací uzávěr, který usnadňuje plnění a čištění.

150 Kč

Elastická bandáž Select ELASTIC ANKLE SUPPORT pomáhá eliminovat riziko zranění kotníku. Díky své konstrukci stabilizuje kloub a udržuje jej v teple. Ideální při sportu i jako rehabilitace.

249 Kč

Osvědčený futsalový míč Select FUTSAL MIMAS je oblíbený díky své univerzálnosti a skvělé ovladatelnosti. Ručně šitá konstrukce z odolného materiálu poskytuje perfektní vlastnosti pro trénink a zdokonalování dovedností především mladších hráčů.

799 Kč