www.sportwings.cz

Select KNEE SUPPORT W/HOLE Bandáž kolene, černá, velikost XL

Tento unikátní kus Select KNEE SUPPORT W/HOLE Bandáž kolene, černá, velikost XL od známé kvalitní značky Select snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě v akci. V současnosti pořídíte za cenu 249 Kč.
EAN: 5703543231379
Select KNEE SUPPORT W/HOLE Bandáž kolene
Ověřit dostupnost
Značka: Select
249
Popis

Elastická bandáž na koleno Select KNEE SUPPORT W/HOLE ve verzi s otvorem pro čéšku. Díky své konstrukci stabilizuje kloub a udržuje jej v teple. Poslouží jako prevence proti skokanským kolenům a zároveň fixuje čéšku proti vychylování. Ideální na sportovní aktivity i rehabilitaci.

Další zboží z kategorie Bandáže
Venum KONTACT GEL GLOVE WRAPS Rukavice

Rukavice Venum KONTAKT GEL GLOVE WRAPS jsou velmi pohodlné a můžete je použít i bez bandáží. Pro lepší fixaci zápěstí mají rukavice 2,2 metrů pásky.

449 Kč
BronVit SPORT KINESIO TAPE SET 5CM X 6 M Set kinesiologických tejpů

Kinesiologické tejpy BronVit SPORT KINESIO TAPE SET se vyznačují vysokou kvalitou a pružností. Díky speciálním elastickým vláknům dokonale přilnou k vaší pokožce. Tejpy jsou vyrobeny z pružné bavlněné látky z vysoce hodnotných vláken. Lepící vrstva je bez alergenů a neobsahuje ani latex. Nalepený tejp vydrží kolem sedmi dní. Je voděodolný, takže se nemusíte bát s ním jít plavat, koupat se či sprchovat.

379 Kč
Venum KONTACT BOXING HANDWRAPS 4M Bandáže

Bandáže Venum KONTACT BOXING HANDWRAPS 4M jsou vyrobené z elastické bavlny a zapínají se na suchý zip.

269 Kč
Venum KONTACT BOXING HANDWRAPS - 2

Boxerské bandáže Venum KONTACT BOXING HANDWRAPS – 2,5M jsou vyrobeny z elastického materiálu a zapínají se na suchý zip.

209 Kč
Máme v nabídce od značky Select
Select KNEE SUPPORT Bandáž kolene

Bandáž na koleno Select KNEE SUPPORT s rehabilitačními účinky, která Vám pomůže stáhnout a ochránit koleno. Perforovaná zadní část pro lepší prodyšnost.

369 Kč
Select MEDICAL BAG FIELD Masérská taška

Masérská taška Select MEDICAL BAG FIELD obsahuje 2 chladící sáčky, náplasti, nůžky a tejpovací pásky.

2 990 Kč
Select MARKING CONE SET 25 PCS Tréninková pomůcka

Select MARKING CONE SET 25 PCS je sada značících kuželů o výšce 23 cm. Slouží k vytyčení prostoru a nácviku koordinace a rychlosti. Využití najdou v široké škále sportovních odvětví.

1 390 Kč
Select BEACH SOCCER Fotbalový míč

Míč Select BEACH SOCCER je určen především pro plážový fotbal. Zhotoven ze speciálního voděodolného soft-touch materiálu.

590 Kč