www.sportwings.cz

Select HANDBALL BAG Vak na míče, , velikost UNI

Tento kvalitní a žádaný výrobek Select HANDBALL BAG Vak na míče, , velikost UNI od společnosti s úžasnou pověstí Select jednoduše získáte v naší internetové nabídce za výhodné peníze. Nyní nakoupíte za 790 Kč.
EAN: 5703543730100
Select HANDBALL BAG Vak na míče
Ověřit dostupnost
Značka: Select
790

Kvalitní odolný vak s kapacitou 10-12 házenkářských míčů v závislosti na jejich velikosti.

Další zboží z kategorie Příslušenství
-19%

Taktická tabule Select TACTICS BOARD HANDBALL je určena pro trenéry házené. Obsahuje magnetické žetony, fix a čistící houbičku.

1 199 Kč
-7%

Házenkářské lepidlo Select RESIN se silným lepícím účinkem má řidší konzistenci. Používají jej hráči nejvyšší úrovně.

1 199 Kč
Máme v nabídce od značky Select

Select SLALOMOVÁ TYČ je ideální tréninková pomůcka k nacvičování kliček a koordinace při rychlé změně směru. Vyrobena z odolného nerozbitného plastu a zakončena bodcem, který jednoduše zapíchnete do trávníku.

220 Kč
-13%

Žebřík Select AGILITY LADDER je vhodný pro nácvik koordinace pohybu.

1 199 Kč

Bandáž na zápěstí Select WRIST SUPPORT 6702 poskytuje teplo a ulevuje od bolesti. Doporučujeme používat jako prevenci před přetížením a případným zánětům.

550 Kč
-28%

Replika oficiálního zápasového míče házenkářské evropské ligy Select REPLICA EHF EL 2023/24 je vyrobena z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

899 Kč

Těžký míč Select MEDICINE BALL 7 KG vhodný pro fitness trénink, posilovací cvičení, trénink výbušnosti a rehabilitaci. Odolný a velmi jednoduchý na údržbu.

1 990 Kč

Tréninková figurína Select TRAINING FREE KICK FIGURE II se díky bodcům snadno zapichuje do země. Ideální k nácviku přímých kopů a zlepšení fotbalových dovedností.

2 690 Kč

Rozlišovací triko Select BIB BASIC MINI slouží k rozdělení hráčů do jednotlivých týmů.

150 Kč
-38%

Dětské brankářské rukavice Select GK GLOVES 03 YOUTH mají výbornou přilnavost za každého počasí. Na stranách prstů je integrovaná síťovina pro ideální cirkulaci vzduchu. Fixace na ruce je zajištěna pomocí širokého latexového pásku.

399 Kč