www.sportwings.cz

Select CLASSIC 22 Fotbalový míč, bílá, velikost 4

Neodolatelný produkt Select CLASSIC 22 Fotbalový míč, bílá, velikost 4 od naší známé značky Select je k dostání momentálně na webu za výprodejovou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 399 Kč. EAN: 5703543290192
Select CLASSIC 22 Fotbalový míč
Více informací »
Značka: Select
399 590 Kč Sleva -32%
Popis

Fotbalový míč Select CLASSIC 22 pro děti a mládež vyrobený z jemného a atraktivního materiálu s lesklým povrchem. Míč je strojově šitý.

Další zboží z kategorie Tréninkové
Select CLUB DB Fotbalový míč

Excelentní fotbalový míč Select CLUB DB pro mládež. Díky strojovému šití a lepeným švům méně absorbuje vodu. Měkčený povrch zaručuje výbornou kontrolu míče. Duše SR zajišťuje skvělé letové vlastnosti a kulatost míče.

599 Kč

Fotbalový míč Puma KING BALL, který je vhodný především na trénink nebo rekreační hru. Míč má odolný plášť pro delší životnost.

399 Kč
Puma NEYMAR JR DIAMOND Fotbalový míč

Fotbalový míč Puma NEYMAR JR DIAMOND, který je vhodný na trénink nebo rekreační hru. Míč má odolný svršek a navíc skvěle vypadá.

499 Kč
Puma PRESTIGE BALL Fotbalový míč

Fotbalový míč Puma PRESTIGE BALL, který se hodí na trénink nebo rekreační hru. Míč má odolný plášť pro delší životnost.

349 Kč
Máme v nabídce od značky Select
Select AGILITY SET Tréninkový set

Tréninková pomůcka Select AGILITY SET obsahuje 12 kuželů a 6 tyčí. Výšku překážky si můžete nastavit na 9 nebo 16 cm. Vše je uloženo v praktické tašce. Slouží k nácviku koordinace, výbušnosti a rychlosti.

3 290 Kč
Select ULTIMATE REPLICA EHR EURO WOMEN 22 Házenkářský míč

Replika oficiálního zápasového míče ženského mistrovství Evropy Select ULTIMATE REPLICA EHR EURO WOMEN 22 je vyroben z měkké a odolné syntetické kůže. Patentovaná duše Zero-Wing zajišťuje optimální kulatost.

899 Kč
Select FUTSAL MIMAS Futsalový míč

Osvědčený futsalový míč Select FUTSAL MIMAS je oblíbený díky své univerzálnosti a skvělé ovladatelnosti. Ručně šitá konstrukce z odolného materiálu poskytuje perfektní vlastnosti pro trénink a zdokonalování dovedností především mladších hráčů.

799 Kč
Select TRAINING FREE KICK FIGURE II Tréninková figurína

Tréninková figurína Select TRAINING FREE KICK FIGURE II se díky bodcům snadno zapichuje do země. Ideální k nácviku přímých kopů a zlepšení fotbalových dovedností.

2 690 Kč