www.sportwings.cz

Schwalbe SMART SAM 26 x 2.1 Plášť na kolo, černá, velikost 26

Zcela unikátní výrobek Schwalbe SMART SAM 26 x 2.1 Plášť na kolo, černá, velikost 26 značky Schwalbe lze koupit aktuálně v akci. V akci od 689 Kč.
EAN: 4026495819985
Schwalbe SMART SAM 26 x 2.1 Plášť na kolo
Ověřit dostupnost
Značka: Schwalbe
689

Co udělá již téměř perfektního všeuměla ještě lepším? Žádný lehký úkol pro Schwalbe vývojáře. Výsledek je přesto skvělý. Profil nového pláště SMART SAM 26 x 2.1 je moderní a zároveň robustní. Kompaktní střed běhounu se stará o příjemné odvalování, hranaté vnější bloky garantují optimální záběr v terénu. Tím je Smart Sam doma na každém povrchu a take na silnici se příjemně odvaluje.

Další zboží z kategorie Náhradní díly
-32%

Misky Nexelo PRESSFIT s průmyslovými ložisky.

269 Kč

Univerzální gripy se třemi specifickými zónami nedají prostor bolesti zápěstí. Stylová novinka, která se díky svému tvaru skvěle drží. Gripy Ergon GS1 EVO přináší inovaci na poli trailového jezdění, E-Biku a turistiky. Již žádná bolest zápěstí nebo necitlivé prsty. Část gripů, která slouží jako opora dlaně, zabírá nyní ještě větší plochu. Grip je taktéž vyroben z měkčí směsi Dual Touch. To vše přispívá k pohodlí i při delším pobytu v sedle.

979 Kč

Odpružená sedlovka na kolo od značky Nexelo. Možnost posunutí sedla až o 17 mm. Sedlovka je hliníková. Tedy lehká a odolná. Díky odpružení je vhodná pro rekreační cyklistiku.

449 Kč

Ciťte se při jízdě na kole dobře: S tímto trekingovým sedlem ANATOMIC 2 – TREKKING ZONE CUT od Con-Tec to funguje skvěle. Jeho patentovaný design D2 (Double Density) a gelová vložka zajišťují ten nejlepší komfort. Sedlo se skládá z odolného a lehkého plastového jádra s pryžovými vložkami Kraton. Tímto způsobem jsou kontaktní zóny výborně odpruženy.

999 Kč

Všestranný profil s dobrým záběrem a příjemným odvalováním. Nově s ochranou Kevlar Guard. To je model Schwalbe BLACK JACK 24 x 2.1.

499 Kč
-39%

Butylová duše One 24 x 1,75 – 2,125 (47/57 – 507) s AV ventilkem a výbornými jízdními vlastnostmi.

48 Kč
149 Kč

Nejagresivnější cross-country plášť z portfolia Michelin. WILD XC TS TLR KEVLAR 29×2.25 je plášť s hlubším a řidším dezénem, je byl inspirován enduro pláštěm Michelin Wild Enduro. Přednosti modelu Wild XC nejvíce vyniknou na měkkém a blátivém podkladu. Na oblíbenosti však získává i v suchých podmínkách, zejména na sypkém povrchu, kde vám umožní jet opravdu agresivně.

1 499 Kč
Máme v nabídce od značky Schwalbe

Offroadový plášť Schwalbe LAND CRUISER 24 X 1,75 pro vozík. Mimo zpevněné cesty je Land Cruiser věrným společníkem. Pozor: vnitřní průměr tohoto pláště je 507 mm. Pro montáž tohoto pláště potřebujete ráfek s odpovídajícím vnějším průměrem.

399 Kč

Schwalbe ONE. Již samotný název dává tušit, jaké místo tento plášť zaujímá u Schwalbe. S novým dezénem, lepší směsí a kvalitním zpracováním je měřítkem výkonu a kvality. Původně jej vyvinuli pro závodní sport. Díky použití směsí pro vozíky jej uzpůsobili ve Schwalbe potřebám vozíčkářů. Schwalbe One je rychlý a zároveň spolehlivý. O ochranu proti defektu se stará pás V-Guard, vyrobený ze speciální tkaniny a odolávající proříznutí.

1 399 Kč

Plášť na kolo Schwalbe SMART SAM 27.5 x 2.25 ADDIX PERF. Podmanivý trvalý bestseller s vynikajícími všestrannými vlastnostmi. Pro ty, kteří rádi střídají silnici s terénem. Moderní, výrazný terénní profil vyniká kompaktním středovým běhounem, díky němuž se plášť pohodlně odvaluje s minimálními vibracemi. Vnější okraje zaručují současně optimální přilnavost v terénu. Smart Sam je tedy doma v každém terénu.

1 199 Kč

Univerzál Schwalbe NOBBY NIC NEW 29×2.25, který funguje v každé situaci, bez ohledu na počasí a na terén. A s relativně nízkou hmotností! Největší možný rozsah použití: pro turistiku a all mountain, pro obtížné cross country trasy i pro technicky náročné enduro stezky.

689 Kč

Plášť na kolo Schwalbe JOHNNY WATTS 29 x 2.35 ADDIX PERF. Velmi dobrá ochrana proti průrazu a velká odolnost díky směsi s nízkým opotřebením. Super přilnavost v (mírném) terénu, velmi dobré a tichéodvalování na asfaltu. Vysoká odolnost díky velkým a těsně uspořádanýmblokům běhounu.

999 Kč

Plášť pro lehký terén. Nový Schwalbe HURRICANE 29×2,25 má moderní, rychlý dezén. Hurricane jede rychle díky hladkému středovému pruhu a na asfaltu je téměř neslyšný. Robustní boční bloky pro dostatek záběru na lesních cestách a štěrku vytvářejí vynikající vlastnosti v terénu. Optimální mikrozářezy v krajní oblasti běhounu zajišťují bezpečnou jízdu v zatáčkách. Hurricane je vynikající terénní plášť pro cyklisty, kteří chtějí být rychlí na silnici a očekávají, že jejich pneumatiky budou bez omezení působit v lehkém terénu.

689 Kč

Plášť Schwalbe BLACK JACK 24 x 1,9 s všestranným profilem, dobrým záběrem a příjemným odvalováním. Plášť disponuje ochranným kaučukovým pásem, který je vyztužen kevlarovými vlákny.

489 Kč

Cyklistická duše Schwalbe pro horské kolo s délkou ventilku 40mm.

225 Kč