www.sportwings.cz

Schwalbe DOC BLUE Professional Tekuté lepení, dummy, velikost UNI

Hodně žádaný produkt Schwalbe DOC BLUE Professional Tekuté lepení, dummy, velikost UNI od oblíbené značky Schwalbe můžete nakoupit zde teď právě za super peníze! Nyní pořídíte za super cenu 219 Kč.
Schwalbe DOC BLUE Professional Tekuté lepení
Ověřit dostupnost
Značka: Schwalbe
219
Popis

Nový DOC BLUE: ještě lepší pro přechod na Tubeless. Produkce od Stans No Tubes! Samozřejmě také pro ochranu před defektem pro duše, galusky a normální bezdušové systémy. Láhev 60ml Použití: 60 ml/plášť (silniční 30ml) působí ca 2-7 měsíců. Poté vyschne a utvoří gumový film. Může být několikrát obnoven. Jen pro duše s vyměnitelným ventilkem. Není určen pro hrubé defekty (proříznutí,prasknutí).

Další zboží z kategorie Náhradní díly
SRAM AM CS XG 1175 Kazeta pro 11-kolo

Kazeta SRAM AM CS XG 1175 určená pro 11ti rychlostní systémy.

5 349 Kč
RACE FACE CHESTER Pedály

Pedály RaceFace CHESTER s upraveným designem pro ještě lepší trakci. Pedály jsou vyrobené z nylon kompozitu s prostornou základnou a výraznými hroty. Nízká hmotnost, kvalitní osy a servisovatelná ložiska, to vše za skvělou cenu.

1 500 Kč

Butylová duše One 29 x 1,9 – 2,35 (50 / 60 – 622) s AV ventilkem. Duše je velmi odolná a nižší hmotnost zlepšuje jízdní vlastnosti.

48 Kč
M-Wave QUICK CUTTER Zadní rychloupínák

Zadní rychloupínák M-Wave QUICK CUTTER.

69 Kč
Máme v nabídce od značky Schwalbe
Schwalbe BIG BETTY 29x2.40 Plášť na kolo

Big Betty je zpátky! Vybavena vším, co moderní technologie plášťů nabízí. Sjezdový a enduro všestranný plášť pro suché až mokré povrchy. Big Betty pracuje perfektně na zadním kole v kombinaci s milovanou Magic Mary. To je model Schwalbe BIG BETTY 29×2.40.

899 Kč
Schwalbe HURRICANE 29x2

Plášť pro lehký terén. Nový Schwalbe HURRICANE 29×2,25 má moderní, rychlý dezén. Hurricane jede rychle díky hladkému středovému pruhu a na asfaltu je téměř neslyšný. Robustní boční bloky pro dostatek záběru na lesních cestách a štěrku vytvářejí vynikající vlastnosti v terénu. Optimální mikrozářezy v krajní oblasti běhounu zajišťují bezpečnou jízdu v zatáčkách. Hurricane je vynikající terénní plášť pro cyklisty, kteří chtějí být rychlí na silnici a očekávají, že jejich pneumatiky budou bez omezení působit v lehkém terénu.

689 Kč
Schwalbe SMART SAM  27.5 x 2.25 ADDIX PERF Plášť na kolo

Plášť na kolo Schwalbe SMART SAM 27.5 x 2.25 ADDIX PERF. Podmanivý trvalý bestseller s vynikajícími všestrannými vlastnostmi. Pro ty, kteří rádi střídají silnici s terénem. Moderní, výrazný terénní profil vyniká kompaktním středovým běhounem, díky němuž se plášť pohodlně odvaluje s minimálními vibracemi. Vnější okraje zaručují současně optimální přilnavost v terénu. Smart Sam je tedy doma v každém terénu.

1 199 Kč
Schwalbe LAND CRUISER 42-622 Plášť na kolo

Plášť na kolo Schwalbe LAND CRUISER 42-622 v základní verzi. S pásem K-Guard o něco menší ochrana proti propíchnutí, ale menší hmotnost a snadnější odvalování.

469 Kč