www.sportwings.cz

Salming V1 PROTEC EYEWEAR JR Juniorské ochranné brýle na florbal, modrá, velikost UNI

Tento vynikající produkt Salming V1 PROTEC EYEWEAR JR Juniorské ochranné brýle na florbal, modrá, velikost UNI od výrobce se zárukou kvality Salming lze zakoupit zrovna za skvělou cenu! Právě nyní za 949 Kč.
EAN: 7333049110939
Salming V1 PROTEC EYEWEAR JR Juniorské ochranné brýle na florbal
Ověřit dostupnost
Značka: Salming
949

Ochranné brýle V1 PROTEC EYEWEAR JR vyvinuté firmou Salming se speciálním Wrap around designem pro maximální pohodlí. Brýle jsou osazeny speciálními zakřivenými čočkami s normou base 10. Nožičky a nosník jsou pogumovány 2K gumou pro maximální pohodlí a upevnění na hlavě.

Další zboží z kategorie Příslušenství
-20%

Brýle Fat Pipe PROTECTIVE SET KIDS jsou nezbytnou součástí florbalového vybavení chránící zrak před poraněním. Nastavitelný pásek dovoluje přizpůsobit brýle přesně na hlavu tak, aby dobře seděly a při hře nepadaly.

799 Kč

Ochranné brýle V1 PROTEC EYEWEAR SR vyvinuté firmou Salming se speciálním Wrap around designem pro maximální pohodlí. Brýle jsou osazeny speciálními zakřivenými čočkami s normou base 10. Nožičky a nosník jsou pogumovány 2K gumou pro maximální pohodlí a upevnění na hlavě.

999 Kč

Juniorské ochranné brýle Fat Pipe PROTECTIVE JR chrání oči před zraněním. Polohovací pásek a nastavitelná nosní podložka dovolují přizpůsobit brýle přesně na hlavu tak, aby dobře seděly a při hře nepadaly.

879 Kč
-20%

Brýle Fat Pipe PROTECTIVE SET JR jsou nezbytnou součástí florbalového vybavení chránící zrak před poraněním. Nastavitelný pásek dovoluje přizpůsobit brýle přesně na hlavu tak, aby dobře seděly a při hře nepadaly.

799 Kč

Brýle Fat Pipe PROTECTIVE SET KIDS jsou nezbytnou součástí florbalového vybavení chránící zrak před poraněním. Nastavitelný pásek dovoluje přizpůsobit brýle přesně na hlavu tak, aby dobře seděly a při hře nepadaly.

879 Kč
Máme v nabídce od značky Salming

Univerzální dámské sálovky Salming EAGLE 9 jsou tady! Druhá generace populárního modelu s kompletně přepracovaným svrškem pro ještě lepší fit a pohodlí. Model Eagle 2 opět vyniká především skvělým poměrem mezi cenou a výkonem. Oblíbený zejména mezi florbalisty či házenkáři.

2 799 Kč

Profesionální certifikovaný florbalový míček Salming AERO se skvělými aerodynamickými vlastnostmi. Jeho povrch pokrývají důlky v jednou takové hustotě než je běžné u ostatních míčků na trhu. Míček tak létá stabilně a předvídatelně. Uvnitř míčku je v horizontální i vertikální ose zakomponovaný stabilizační prstenec (X-Bar), který ještě více zvyšuje stabilitu míčku v letu a zvyšuje jeho odolnost.

199 Kč

Školní florbalka Salming CAMPUS AERO 32 s předzahnutou čepelí Aero v tyrkysovém designu Salming Campus Aero. Vhodná pro školy nebo začínající florbalisty. Speciální směs skelných vláken materiálu composite zajišťuje vysokou odolnost shaftu a dlouho životnost.

799 Kč
-41%

Pánské sálovky Salming KOBRA 3 jsou již třetí generací tohoto úspěšného modelu. Extra stabilní a velmi dobře tlumená sálová bota má oproti předchozím generacím kompletně přepracovaný svršek poskytující ještě vyšší stabilitu a odolnost.

2 349 Kč
-32%

Pánské běžecké boty Salming RECOIL TRAIL M jsou přímými pokračovateli prověřených trailovek Salming Trail 5 a Salming Trail 6. Oblíbenost si předchozí generace vysloužily především díky optimálnímu mixu pohodlí a funkčnosti. I nejnovější přírůstek do modelové řady Trail se řadí mezi univerzální trailové boty, jejichž vlastnosti oceníte jak při dlouhém běhu v horách, tak ve chvíli, kdy v „městské džungli“ musíte kombinovat běh po tvrdém asfaltu a přírodních stezkách v parku či lese.
Tou nejdůležitější součástí modelu Salming Recoil Trail zůstává podrážka Vibram, které skvěle spolupracuje s tlumící vrstvou tvořenou prémiovou pěnou Recoil. Samotná podrážka Vibram MegaGrip má nepříliš vysoký vzorek, který nahrává univerzálnosti využití bot, a hlavně jedinečný grip, který vás podrží i za opravdu kluzkých podmínek. Tlumící vrstva Recoil má pak na starosti především vaše pohodlí, a ačkoliv je dostatečně tlumená i pro opravdu dlouhé běhy, nemusíte mít starost, že by zároveň nebyla ideálně stabilní a nenabízela aktivní odraz.
Zcela přepracovaný je oproti minulosti svršek bot. Nově ho tvoří pevný polyesterový úplet, který obohacuje vrstva z odolné polyuretanové směsi. Ta má jednak funkci ochranou, kdy chrání nohu a boty samotné v nejvíce náchylných částech proti protržení a také funkci stabilizační, jejíž hlavním úkolem je udržet chodidla ve správném směru.

2 499 Kč

Chrániče kolen jsou pro florbalové brankáře naprostou nezbytností, stejně jako je důležitá maska. Salming CORE KNEE PADS nechrání hlavu a obličej, ale kolena. Chytat bez dobrých chráničů kolen je na tento kloub obrovským náporem.

1 649 Kč

Lehký suspenzor Salming JOCK STRAP E-SERIES SR z pružné látky, která ideálně větrá. Tvar suspenzoru zajišťuje komfort za každé situace. Vnitřní chránič (cup) lze vyjmout a zbytek suspenzoru tak můžete bez problému vyprat.

699 Kč
-31%

Populární „enRouty“ v novém kabátě! To je ve zkratce definice modelu Salming RECOIL LYTE M. Tato bota i nadále stojí především na precizně zpracovaném konceptu mezipodešve a podrážky, který i přes všechno své pohodlí umí nabídnout i ohromně svižný odraz a přirozený pocit v každém kroku. Právě díky výrazně reaktivnímu tlumení, které obstarává prémiová pěna Recoil, a na objemovou silniční botu nízké váze, se nemusíte bát vytáhnout model Recoil Lyte ani na rychlejší tempový trénink či závod.
Podrážku nového modelu tvoří kombinace pryžových částí, torzní jednotky pod klenbou a nekryté části tlumící pěny. I Recoil Lyte tak umí nabídnout skvělou flexibilitu, pocit vůči povrchu a zároveň udrží vaše chodidla v optimálním směru i ve chvílích, kdy začnou být unavená.
Zmiňovaným „novým kabátem“ je u modelu Recoil Lyte kompletně přepracovaný svršek. Ten je nově dvouvrstvý a tvoří ho jemný a ideálně pružný polyesterový úplet, který je pro navýšení stability překrytý polyuretanovou vrstvou vytvořenou 3D tiskem.

2 199 Kč