www.sportwings.cz

Salming ULTIMATE GRIP Florbalová omotávka, bílá, velikost UNI

Unikátní kousek Salming ULTIMATE GRIP Florbalová omotávka, bílá, velikost UNI od výrobce se zárukou kvality Salming jde pořídit momentálně na našich stránkách za skvělou cenu! V akci za 299 Kč.
EAN: 7391762827589
Salming ULTIMATE GRIP Florbalová omotávka
Ověřit dostupnost
Značka: Salming
299

Nově přepracovaná verze profesionální florbalové omotávky Salming ULTIMATE GRIP, která poskytuje pevný a pohodlný úchop hokejky díky svému měkkému vypodloženému povrchu.

Další zboží z kategorie Omotávky

Omotávka na florbalové hole HS SPORT PREMIERE PERFORATED 2V1 je velmi přilnavá. Díky speciální perforaci a druhé vrstvě zaručuje odvod potu, perfektní přilnavost a příjemný úchop.

299 Kč

Omotávka na florbalové hole od značky HS Sport GRIP PERFORATED zaručuje perfektní přilnavost a příjemný úchop.

199 Kč

Omotávka na florbalovou hokejku Kensis GRIPAIR s protiskluzovou povrchovou úpravou.

129 Kč
-13%

Omotávka FREEZ Z-380 je extra kvalitní grip s inovovanou strukturou na povrchu. Přilnavý materiál zajišťuje měkký a jistý úchop.

319 Kč
-13%

Omotávka FREEZ Z-380 je extra kvalitní grip s inovovanou strukturou na povrchu. Přilnavý materiál zajišťuje měkký a jistý úchop.

319 Kč

Nově přepracovaná verze profesionální florbalové omotávky Salming ULTIMATE GRIP, která poskytuje pevný a pohodlný úchop hokejky díky svému měkkému vypodloženému povrchu.

299 Kč
-33%

Základní omotávka HS Sport GRIP na florbalové hole zaručuje perfektní přilnavost a příjemný úchop.

99 Kč

Omotávka na florbalové hole HS SPORT PREMIERE PERFORATED 2V1 je velmi přilnavá. Díky speciální perforaci a druhé vrstvě zaručuje odvod potu, perfektní přilnavost a příjemný úchop.

299 Kč
Máme v nabídce od značky Salming

Školní florbalka Salming CAMPUS AERO 32 s předzahnutou čepelí Aero v tyrkysovém designu Salming Campus Aero. Vhodná pro školy nebo začínající florbalisty. Speciální směs skelných vláken materiálu composite zajišťuje vysokou odolnost shaftu a dlouho životnost.

899 Kč

Suspenzor Salming GOALIE JOCK STRAP E-SERIES JR je odlehčený model suspenzoru.

699 Kč

Výkonnostní florbalka Salming QUEST1 ULTRALITE F29 s nejoblíbenější čepelí Quest 1.

1 799 Kč

Pánské sálovky Salming RECOIL ULTRA jsou novinkou sezony 23/24. Zcela nový koncept sálových bot, jejichž konstrukce byla vyvinuta s maximálním důrazem na pohodlí, stabilitu a odolnost.

High-end sálová bota nabízející ohromnou míru komfortu v kombinaci s výrazným tlumením a vynikající stabilitu.
Do posledního detailu designovaná konstrukce přináší kvalitu, kterou ocení i ti nejnáročnější hráči florbalu, házené nebo squashe. Bytelný svršek modelu tvoří dvě vrstvy, které se vhodně doplňují. Základní polyesterový úplet bot je z 90 % překrytý několika polyuretanovými funkčními prvky, které mají především ochrannou a stabilizační funkci. Zejména boční stabilizační prvky jsou konstruované tak, aby vás sálovky maximálně dobře podržely, i pokud patříte mezi těžší hráče.
Pro pocit skutečného pohodlí je vnitřní strana polyesterového úpletu změkčená a působí až semišovým dojmem.

Velmi důležitým prvkem, který konstrukce svršku modelu nabízí, je asymetrické šněrování, které ideálně podporuje biomechanické pohyby chodidla v rámci potřeb sálových sportů. Tlumení sálovek obstarává velkorysá vrstva prémiové tlumící směsi Salming Recoil+™. Speciálně v patní části bot je tlumení opravdu výrazné a skvěle absorbuje negativní síly, které působí na paty při prudkých dobrzděních či změnách směru typických pro sálové sporty. Velkou výhodou tlumící pěny Salming Recoil+™ je zároveň schopnost poskytnout výbornou návratnost energie a ideální stabilitu. Udržet chodidla stabilní i při tom nejkrkolomnějším obratu navíc pomáhají i dva stabilizační prvky zabudované z vnitřní i vnější strany mezipodešve. Do detailu propracovanou konstrukci sálovek Salming Recoil Ultra doplňuje výtečná podrážka. Speciální pryžová směs vyniká perfektní kontrolou trakce a skvělým gripem. Tvarování a dělení podrážky pak maximálně podporuje stabilitu a napomáhá ideálnímu fungování chodidel z pohledu biomechaniky.

3 999 Kč

Pánské silniční objemové boty Salming RECOIL PRIME REFLEX s unikátním reflexním potiskem. Vysoká míra tlumení tvořená vylepšenou prémiovou pěnou Salming Recoil+ a precizně zpracovaný bezešvý svršek z prodyšného úpletu dělají z Prime nejpohodlnější běžecký model, se kterým kdy tato Švédská značka přišla na trh.

4 199 Kč

Závodní florbalka Salming XPLODE 30 s profi čepelí Xplode v matném designu. Florbalka Salming Campus Xplode je za tuto cenu výborná pro začínající juniory či amatéry.

1 199 Kč

Lehký suspenzor Salming JOCK STRAP E-SERIES JR z pružné látky, která ideálně větrá. Tvar suspenzoru zajišťuje komfort za každé situace. Vnitřní chránič (cup) lze vyjmout a zbytek suspenzoru tak můžete bez problému vyprat.

699 Kč
-15%

Dámské sálovky Salming RECOIL STRIKE W jsou stavěné tak, aby vyhovovaly hlavně rychlým a agilním hráčkám. Tomu je uzpůsobena především specificky tvarovaná přední část podrážky bot, která umožňuje její dynamické ohýbání do všech směrů, které je tolik potřebné pro rychlé změny pohybu.
I tlumení modelu Salming Recoil Strike cílí svojí stavbou spíše na agilnější hráče, kteří nepotřebují vysokou míru tlumení, ale dávají naopak přednost přímějšímu pocitu vůči povrchu. Tlumení navíc tvoří prémiová pěna Recoil+™, která vyniká obzvlášť vysokou návratností energie v každém odrazu.
Poslední, ale neméně důležitou součástí tohoto nového modelu je do detailu promyšlený svršek, který je pohodlný a zároveň zajišťuje ideální podporu i při těch nejkrkolomnějších prvcích, které během své hry využíváte.
Pokud vaší hře dominuje rychlost a hledáte sálovou botu, která vás v ní maximálně podpoří, Salming Recoil Strike bude pro vás trefou do černého.

2 949 Kč